BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

9 lata 4 miesiąc temu #957265 przez Suzi
Alex -dzieki, to czekam :)
Są jakies takie lozka ktore mają zachowaną częsciową barierkę no i sa wieksze. Chyba Dave cos kiedys pokazywala.
No ale skoro jest problem z miejscem to chyba nie jest najlepsze rozwiązanie, bo sie nie sklada...


No i nadrabiam, bo zapomnialam przy poprzednim poście, ehhhh, skleroza
Mam pytanie - czy ktoraś z Was spedzala kiedys jakieś ferie czy inne wolne dni w Bukowinie Tatrzanskiej? Bo jakos nas naszło zeby wlasnie tam pojechać, a ze nigdy dotychczas tam nie bylismy, to bylabym wdzieczna za namiary na jakąś milą miejscowkę. Nie hotel, jakis pensjonacik, niezbyt duzy najlepiej . No i zeby jesc dawali na miejscu i zeby bylo to smaczne jedzenie, moze sie Miki zachęci.... :P
Anabelle- moze Ty cos wiesz, w koncu to najblizej Ciebie chyba ;)
Chcielismy na jakis tydzień sobie wyskoczyć i pospacerować, pozjezdzac na sankach ( z nart rezygnujemy w tym roku ) z Mikusiem no i do slawetnych term pochodzić, powygrzewać stare kości. Taki jest plan, teraz tylko jakiś sympatyczny adres i wio. Hej! ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #957266 przez Dave
Alex - ja bym się i na 3 pisała :laugh: :laugh: :laugh:
Nie masz się co przejmować moją pisaniną. Bo u mnie ja jestem sama z tym całym bajzlem. Tak więc spokojnie.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #957273 przez Azja
Suzi my mamy miejscowe w Poroninie jakby co na samym końcu już przy wyjeździe na Bukowine

Alex tak tak czekamy na zdj dzieciaków :)

Co do łóżka nie pomogę.

My byliśmy dziś u lekarza znow Bo Młody wstał z drzemki z gorączka. Kazała jeszcze dawać antybiotyk ale sama nieiem vo właśnie wróciliśmy a gorączki nie ma więc chyba poczekam do jutra na ewentualne rozkręcenie sytuacji :angry: juz mam dość przychodni

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu - 9 lata 4 miesiąc temu #957279 przez tysiiiak
Alex hmmm może coś w ten deseń :) na razie Zuzia by była na górze a jak już będzie starsza to ustąpi bratu :) www.papagalo.pl/lozko-rozsuwane-amelia-3-wymiary-p-4142.html wyczytałam, że jest możliwość dokupienia barierki i na dolną część :) Pamiętam z dzieciństwa, że moje kuzynki takie miały :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #957304 przez Dave
Tysiak - ja żałowałam że nie kupiłam takiego dla młodych, ale w sumie teraz mają swoje i jest ok. Mam ich gdzie upchnac więc git.

Mali terroryści śpią, ciekawe jaka będzie nocka.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #957344 przez agat
Jagódka ma dobre wyniki krwi więc antybiotyku na paciorkowca raczej Noe bedzie. Za to zoltaczka się przypałęta i młoda leży pod lampą. Nocka będzie pewnie ciężka bo ona cycusiowa jest i lubi sobie pospac przy cycu. A, że pokarmu na razie malutko to nie mogę jej nakarmić na zapas. Smoczek nie za bardzo akceptuje, więc będę bardzo często wstawala. W sumie lepiej teraz zoltaczka niż w 3 dobie.

Adaś śpi dziś u babci, no mąż w pracy musi jutro być. Ciekawe czy już zasnął mój szałaputek. Tęsknię za nim :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #957345 przez Suzi
Agat - badźmy dobrej mysli. Dosć szybko ta żółtaczka wyszła, hmm
Szałaputek z pewnoscią śpi i o siostrze nowej śni.
Grunt zebys się jako tako czuła to dasz rade. A Jagodka opala sie przy Tobie czy gdzies dalej?
Ile dzisiaj Rmf-owych dzieci tam u Ciebie w szpitalu przybyło :) ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #957346 przez tysiiiak
Kubulek też się opalal ale od 3 doby i ta zoltaczka trzymała się przez 2 msce więc nie mam z nią dobrych wspomnień :( oby szybko spadła bilirubina i do domciu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #957350 przez Anabelle
Suzi ja liczę na lepsze bo koleżanki ze studiów - obie - rodząc drugie dziecko ledwo dojechały do szpitala ;)
U mnie było odejście wód, szpital, patologia ciąży, porodówka, podanie 3 dawek ZZO które nie zadziałały, utrata władzy w prawej nodze, cewnikowanie przez studentkę itp rzeczy. W sumie 12h ;) Teraz zamawiam raz dwa godzinka dwie i koniec :lol: :lol: :lol: :lol:

Alex z łóżeczkiem będzie mi cieżko pomóc. Antek śpi z nami, łóżeczko już czeka na drugiego trutnia, bo Antek nie zbyt mocno zaszczycił je swoją obecnością dotychczas :) Myślałam o dorosłym łóżeczku dla niego, ale nie chce go wywalać przed samym porodem. Trudno. Jak z nami siedzi to niech siedzi.

Suzi w Bukowinie byłam ale bardziej przejazdem na spacer, bo mąż wolał zakopane czy kościelisko...
W Bukowinie jest dużo termów.
A może Kościelisko? Tam dolinki.
Albo z Bukowiny do morskiego oka? Albo Poronin, też blisko.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #957354 przez Azja
Agat Jasiek tez dostał zoltaczku w pierwszej dobie i długo się niestety trzymała. Ale mam nadzieje ze u Was to szybko sobie pójdzie i Was wypuszcza. Adaś napewno sobie dobrze radzi w końcu jest starszym bratem.
Idę spać bo coś Młody się kokosi. Może być ciężka noc :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #957356 przez monia89
Kochane za tyle czasu bo.musimy w końcu mieszkaniowo sie określić no i krajowo :-/ poki co M szuka pracy w pl bo wyjazd do niemiec ma poczatkiem marca jak znajdzie cos u nas konkretnego to zostajemy tu jak nie to w wakacje jedziemy wszyscy za granice. Jak zostajemy sprzedajemy jedna działke dobieramy kredyt i albo dom albo mieszkanie. Nim sie wprowadzimy ogarniemy to minie. A pozatym chce chłopaków usamodzielnić :-D
Suzi czuje ze bedzie chłop w razie w :-D
Agat kurcze ja tez sie boje tej rozłąki...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #957399 przez Azja
hejka

ja dzis zombie srednio sie wyspałam :unsure:

Mlody dzis lepiej. a;le w nocy nawałam mu na zbicie goraczki, bo nie chciał spac a goracy był jak kaloryfer :S

mam dzis w planach rozebrac choinke bo mnie juz wnerwia, ksiadz niby ma we wtorek chodzic, no ale trudno nie zobaczy choinki :pinch:

Agat jak tam po nocce sie macie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #957419 przez agat
Hej. Nocka okropna, do 5 spałam dwa razy po pół godz. Dopiero o 5 w porozumieniu z pielęgniarką wzięłam golaska do łóżka i przytulona do cycusia zasnela w sekundę. Straszny cycuś z niej, musi się przytulać. W cyckach Sahara na razie,mam nadzieję, ze tak jak z Adasiem jeszcze dzień, dwa i cos się zacznie dziać. Niunia dostała mm w nocy, teraz też jej dalam bo gdy nie jest najedzona to nie ma opcji by zasnela w tym solarium.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #957420 przez Azja
Agat Jagódka jest słodka, jakie ma piekne usteczka :) a to mały cycus mamusi :) pomimo tej nie przespanej nocy ja juz tez bym chciala tulic nasza dzidzie, a tu jeszcze tyle czasu :pinch:

Agat pozdrawiam trzymajcie sie cieplutko, duzo mleczka w cycusiach zycze :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #957428 przez Dave
wwwwrrr zjadło mi posta :evil:

Azja, Agat - dokładnie o tym samym pomyślałam. Usteczka piekne, taki kontur i kształt wyraźny. Oj całuśne :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :woohoo: :woohoo: :woohoo:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl