BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

9 lata 4 miesiąc temu #956681 przez Dave
Poczytalam ale ze juz pozno to nie pamietam chyba wszystkiego.

Suzi brawa dla Mikusia za dzielnosc I za miche platkow.
Moze.fakt cos od robali. Ale moze po prostu taki etap. Najwazniejsze ze wyniki gut.
Alex Mateo tez byl only na cycu I tak z waga szalec. Zobaczysz ze jak bedzie okolo juz nie pamietam ale chyba do 9-10mca tak mlodemu waga szla potem stopnie. A ze na cycu to sie cieszyc ze mleko konkretne. Tylko ze dzwigacjest co.

Oj macje z tymi imionami. Ale przyznam ze teraz przy 3 tobymtez chyba sie dluzej zastanawiala. Pierwsze dwa poszly gladko.

U nas dsis bylo pieknie. Slonko cieplo. Tylk wiatr ciut za mocny.

Azja sliczny brzusio. Pileczka. Zgrabna jestes I jakos malo widac to charakterystyczne wygiecie kregoslupa z tylu. Ale wszystko przed toba.

No u nas jakos to nocnikowanie idzie. Dzis znow spacer bez pampa. I drzemka. Oszczedzamy sporo. Tylko 1 pamp na dobe a czasem I dwie. Bo jak suchutki to idzie jeszcze raz.

Kurka mialam c jeszcze ale teraz nie wiem. Oj cos sie Majce sni bo jakies jeki mnie dochodza.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #956683 przez agat
Terminarze dla nas i dziadków zamówione, na ich świeto będą. Zrobiłam takie jak rok temu:
www.fotouslugi.pl/fotokalendarze/termina...minarz-kuchenny.html

Moje skurczybyki mega nieregularne, idę spać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #956684 przez Suzi
Alex- wielkolud Ci rośnie :cheer: a czy Zuzka nadal w wielorazówkach? Bo podobno z nimi latwiej niz z pampkami sie rozstać :silly: a Tymka w jakich trzymasz?

Azja - z badań nie wynika zeby mial pasożyty, to w morfologii by wyszlo ( kwasochlonne)

Dziś zjadł dwa razy platki, za to na widok zupy zrobił histerie wiekszą niz na pobraniu krwi :blink: , no kurde! Co on dzidziuś ze bedzie tylko na mleku jadal?????

Dave - oby tak dalej, suche pampki, więcej w portfelu ;)

Agat - tez nad kalendarzem przemyśliwam...ale w ciagu dnia zaprojektować coś cięzko, a wieczorem .....sie juz nie chce :P
Ty sie nie wyglupiaj, rodzisz 15! To co ze powiedzialaś ze w środę! :P nie bedziemy sie tu o jeden dzień szat pozbawiać :silly:

Wygralam w scrabble, mozna isć spać ;)
Dobranoc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #956685 przez Anabelle

monia89 napisał: Agat czyżby ta noc należała do Ciebie?
Anabell to u Was Leon zostaje?
Mamy czas może w końcu coś mi sie spodoba :-D drugie imie wybrane Leszek.
ja pochłaniam 3 miske płatków :-D

Tak u nas zostaje Leonek , chyba, ze coś nam odbije po porodzie :)

Alex ale Tymek rośnie! :D


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #956687 przez agat

Suzi napisał: Wygralam w scrabble, mozna isć spać ;)
Dobranoc

Nie było obrazy majestatu? :P

Akurat te kalendarze projektuje się w parę minut bo można pobrać sobie aplikację z ich strony i oby mieć tylko zdjęcia na podorędziu i leci szybciorem.

Mój szałaput dziś jadł zupę u babci o 19, bo sobie tak zazyczyl :P Domowym obiadem o ludzkiej porze wzgardził.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu - 9 lata 4 miesiąc temu #956693 przez Alex_87
Suzi wielorazówki odpuściłam pod koniec ciąży, bo Zuzka zaczęła często przesikiwać, ja już nie miałam siły żeby tyle razy przebierać. Teraz czekam do wiosny, bo po prostu nie mam gdzie suszyć, oczywiście podwórko spore, ale w taką pogodę to ledwo wysychają mi codzienne ciuchy, a gdzie jeszcze pieluchy, no i przy dwójce mi się nie chce. Nie jestem aż tak eko :D a na wiosnę małego pakuje w wielo, a Zuzę w zwykłe majty :D Żebyście widziały te tony pampków u nas na śmietniku, na dodatek siostra siedzi z Nikosiem u rodziców, więc potrójna dawka hehe

Też się zastanawiam nad czymś ze zdjęciem z rossmanna, ale jakoś ciężko mi idzie myślenie. Moi rodzice dostaną zdjęcie w ramce trójki wnuków, w tamtym roku mieli jedną wnuczkę, a w tym już trójkę hihi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #956697 przez agat
Heloł, nie urodziłam przez noc ;)
Jak mnie czasami brzuch zaboli to mi się odechciewa porodu :P Ale jeszcze rzadko, nieregularnie. Myślę, że do końca tyg urodzę :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #956708 przez kaikai
Azja, śliczny brzuszek :)

Agat jutro Twój dzień :) trzymam kciuki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #956721 przez monia89
Hej. Już myślałam ze Agat urodziła :-)
A ja sie dziś wyspałam na nowej jeszcze nie użytkowsnej kanapie w pokoju obok bez chłopaków :-D co było u nich nie wiem...
TOSIK zjadł póĺtora tosta popił herbata i dziadka teraz karmi zupa.... ja zbieram siły na pranie i sprzatanie co by dało po pokojach przejsc ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #956733 przez agat
Eee tam z tym rodzeniem, nic z tego nie będzie chyba :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #956743 przez Suzi
No w koncu cos bedzie, to akurat jet PEWNE :lol:
Agat -nie bylo obrazy bo malo wygralam tzn mala roznica punktow :P

Alex -ja tez jak widze te ilosci pampow w smietniku to mnie jednak cos pro-eko rusza. To jednak straszliwe zasmiecenie swiata te pampy :angry: w sumie to mogloby ich nie być. W koncu pokolenia sie bez nich wychowały...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #956783 przez Azja
Hej

Jasiek obudził się dziś ze stanem podgoraczkowym :( ja zwarjuje nie wiem co mu może być. Myślicie że 5 naszym dzieciom mogą wychodzić. ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #956790 przez monia89
Azja u nas jak były takie stany i czasem większa temp to zeby wychodziły znajomej córce w styczniu 2 lata skonczyła ostatnio 6 wychodziły...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #956793 przez Azja
dzieki Monia moze i u nas cos wyłazi :ohmy: ale oczywiscie nie daje zajrzec do paszczy :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #956843 przez tysiiiak
U nas wyszły ostatnie trójki i liczę na odpoczynek przed piątkami :P :laugh:

I do nas zawitało dziś słoneczko więc wyszliśmy z Kubuniem na spacerek :) Kubula wziął swój rowerek i fajnie mu szło :) Oczywiście ciągneło go do wszelkich możliwych zjazdów aż wkońcu wykumał, że z góki można podnieść nogi do góry i szybko się jedzie a ja tylko biegałam za nim jak głupek :P
Jak tylko wróciliśmy to zaczęło na maksa lać więc mieliśmy farta... a Kube to na siłę na rękach musiałam do domu zaciągać ... ale wszamał płatki i padł :) a ja skorzystała z okazji i pofarbowałam kłaki :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl