BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

9 lata 4 miesiąc temu #956473 przez Azja
my juz po lekarzu, Młody osłuchowo czysty, super, kupki tez juz sie unormowały :)

Suzi super ze Miki niezle zniósł pobieranie, no i moze apetyt wroci na dobre :)

Monia to niezle kazdy ma swój typ imienia, a Twoj typ??

Magda a Ty jak tam sie w ciazy czujesz?? masz juz jakies "dolegliwosci"??

lece obiad ogarnac, Gagatek spi, trzeba korzystac :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #956475 przez tysiiiak
Agat Mała pewnie zbiera siły na wielkie wyjście dlatego jej sie przysnęło na 2 godzinki :D po za tym pewnie miejscówka już ciasna się zrobiła :P No czas sie wynosić :D Wkońcu Jaagódka czy Hania ? :)

Suzi Dzielny Mikuś :kiss: dobrze, że wyniki nic złego nie pokazały :) a ząbki mu już wszystkie do czwórek wyszły ?? Gdzie macie to słońce niby :( u nas szarówka i deszcz ciąg dalszy...

Dave zazdraszczam odpieluchowywania :D jak Kuba wczoraj zrobił siusiu na nocnik to byłam w niebiosach a dzież mu do takich postępów ... Przeraża mnie bardziej myśl, że dobrze by było go odsmoczkować przed narodzinami kolejnej dzidzi... tylko on tak kocha swojego dydusia ... ehhh ostatnio aż za bardzo bo wkłada sobie go całego wraz z tym plastikiem bo buzi przyprawiając mnie o zawał serca .... :blink:

Dziś byłam na usg prenatalnym :) dzidzia piękna i zdrowa dała sobie wszystko ładnie pomierzyć mam nadzieję, że poza brzuszkiem też będzie taka spokojna :P i wg usg termin mi się przesunął z 31 na 25 lipca

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu - 9 lata 4 miesiąc temu #956488 przez Azja
Tysiak super ze z dzidzia wszystko ok :)

a to moj obiecany brzuchol :whistle:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #956491 przez tysiiiak
Azja brzusio cudny ;) super, że z Jasinkiem wsio oki :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #956492 przez monia89
Suzi super że Miki dał rade :-)
Azja dobrze że Jasio już zdrowy :-) brzuszek śliczny :-)
no był Leon brany pod uwage ale po jednej reklamie odpadła ta kandydatura.
Tysiak super że po wizycie ok.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #956515 przez Suzi
Monia- po reklamie??? A co to za reklama? Ja nietelewizorkowa ( tzn mam ale nie uźywam :P ) więc nie wiem ocb... :P

Azja- uściskaj dzielnego Jasinka!! Spisal się na medal! Zuch chlop! :kiss: :kiss: :kiss: aaaaaaaaaaale fajny brzuchaczyk zobaczyłam :laugh:

Tysiaczku - mielismy pięęęękne słonko, przez calutką godzinkę a nawet póltorej :woohoo: i udalo się w ten czas wstrzelić ze spacerkiem :)
Teraz wybiegany Mikolajek spi z tatą snem sprawiedliwego a ja snuję odwazne plany wystartowania do syna z zupką... B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #956526 przez agat
Ooo jest i Azjowy brzuszek ;) Uroczy ;) Ja mmojemu foty już nie strzelę, noł łej!
Byłam u lekarza, wszystko pozamykane na cztery spusty, nic nie zapowiada porodu. Ktg też noc ciekawego nie pokazało, choć kilka skurczy już czułam to wykres nie drgnął. Czyli pewnie będzie jak z Adasiem-bóle krzyzowe, które bolały jak cholera a na ktg gucio wychodziło...
Może Jagódka czeka aż tata zacznie ferie i będzie cały dla niej ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #956538 przez monia89
Soku Suzi :-)
my też byliśmy na spacerku tzn ja 15 min potem dziadek jeszcze 45 bujał się z Antkiem aż potem biedaczek na drzemke musiał isc szkoda że Antek nie poszedł w jego slady. Aż sie boje wieczoru.
Agat znam ten ból :-/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #956640 przez agat
Aaaa i paciorkowiec dodatni :/ Jeszcze mi tego dziada brakowało :/

Powiem wam, że coraz częściej skurcze mam bolesne. Tzn "bolesne" to za dużo powiedziane w porównaniu do tego co mnie czeka poźniej, no ale cos czuję.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #956641 przez Azja
Agat zaciska j nogi czekamy do 15 :) zobaczymy czy RMF postara sie z wyprawka :)

Ja dziś byłam w lumpku ale fajne rzeczy dla takich bobasow szkoda ze jeszcze nie wiem co u nas :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #956642 przez Anabelle
Doczytałam :)

Agat pięknie się trzymasz, podziwiam :blush: :blush: Mój Antoś też ma w nosie nocnik. Woli sikać obok ;) Ale ja będę próbować dopiero latem, szczególnie że podobno wg pediatrów dziecko potrafi całkiem świadomie kontrolować zwieracze dopiero jako plus minus dwulatek.
Rozstawie Leosia na ogrodzie, a Antka bede gonic z nocnikiem :P

Monia nie wiem co ci doradzić z imieniem, bo sami mielismy straszny problem. W końcu będzie Antoś i Leoś ale mąż ciężko to przeżył :) U nas Ignaś nie przeszedl, bo mąż się uparł, że ma przed oczami dziecko Kalisza. Wojtek prawdę mówiąc mi się nie podoba. Kubusia będzie miała szwagierka teraz. Filip to mój chrześniak choć początkowo nie byłam przekonana do tego imienia. Aleksander akurat mi się nie podoba, aczkolwiek maz to imie wymieniał. trudny wybór.

Tysiak gratuluje zdrowego maluszka :) :)


Azja pieknie wygladasz, bardzo zgrabnie :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #956643 przez Anabelle

agat napisał: Aaaa i paciorkowiec dodatni :/ Jeszcze mi tego dziada brakowało :/

Powiem wam, że coraz częściej skurcze mam bolesne. Tzn "bolesne" to za dużo powiedziane w porównaniu do tego co mnie czeka poźniej, no ale cos czuję.


Agat poczekaj :D
Chciałam zobaczyć wyprawkę od RMF :D

Ja dostałam wyniki na paciorkowca 1 dzień po porodzie wiec niestety tez musiałam dostac antybuiotyki :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #956647 przez monia89
Agat czyżby ta noc należała do Ciebie?
Anabell to u Was Leon zostaje?
Mamy czas może w końcu coś mi sie spodoba :-D drugie imie wybrane Leszek.
ja pochłaniam 3 miske płatków :-D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu - 9 lata 4 miesiąc temu #956648 przez Alex_87
Hej :)

Czytam was codziennie, ale na odpisanie brakuje czasu :(

Azja brzuszek śliczny, taki okrągły :)

Tysiak super że z dzieckiem wszystko ok :)

Dave zazdroszczę tego nocnikowania, u nas Zuzka różnie, siku robi 2-3 razy dziennie, kupy jeszcze nigdy nie było, zawsze drze się jak chce ją wysadzić na kupę.

Agat ja przy pierwszym porodzie miałam krzyżowe, teraz te z brzucha, jaka byłam zaskoczona, że teraz tak mało bolało :D te krzyżowe to masakra była, i strasznie się bałam, że przy drugim porodzie też mnie dopadną. a jak siostra po swoim porodzie mówiła że między skurczami przysypiała to nie mogłam w to uwierzyć. No ale po swoim drugim stwierdziłam, ze jednak się da, tzn ja już nie miałam za bardzo czasu na odpoczynek, bo to końcówka była więc skurcze co chwilę, ale przy skurczu oddychalam a do następnego na luzie sobie odpoczywałam :) więc miejmy nadzieje, że i Ciebie teraz ominą te krzyżowe :)
Ja paciorkowca miałam dodatniego przy pierwszym porodzie, dostałam antybiotyk i luz. Na szczęście teraz miałam ujemny ;)

wiecie co, muszę kupić chyba nowe łóżko Zuzce, bo ona ledwo co się mieści do tego swojego, na długość jest ok, ale jak ona się kręci, ręce do góry wyciąga itp to jednak ma ciasno i coraz częściej chce spac na naszym łóżku.
No a Tymek waży już prawie 6,5kg, przytył 2kg w trochę ponad miesiąc, aż się boje co będzie dalej :P


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu - 9 lata 4 miesiąc temu #956654 przez Azja
dzieki dziewczyny za komplemenety mojego brzucha :)ciezko go było uchwycic, bo albo mały albo jakis mega duzy wychodził na zdjeciu :P

Anabelle widze ze i Tobie musi sie imie dobrze kojarzyc, ja tez mam cos takiego ze jak zle mi sie z kims kojarzy to juz odpada, :whistle:



Suzi jeszcze tak sobie pomysałam z tym jedzeniem Mikusia, a raczej z niejedzeniem, odrobaczałas go, bo czesto dzieci nie majka apetytu przy robakach, a Wy macie psy i z tego co piszesz Mikus lubi sobie róznosci zbierac i podjadac :dry:

Alex ładnie Tymek przybiera, :) mojej kolezanki syn miał 6 miesiecy i ponad 10 kg wazył a był tylko na piersi lekarka mowiła ze jak na cysiu to nie ma co sie martwic ze tak duzo wazy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl