BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

9 lata 3 miesiąc temu #958940 przez monia89
Ja dziś odpuściłam kulki przeleżałam całe popołudnie korzystałam z opieki niań nad Antosiem. Brzuch mi twardniał.nogi spuchły .... marze żeby była już 21.30 iTosik szykował sie do spania.
Suzi nie dziwie Ci sie zachwytem jedzeniowym Mikusia po takim okresie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #958956 przez Azja

Azja napisał:
Suzi ja pamiętałem 15 i Mikusia. Buziaczki wysyłałem :):)

Azja - coś się zmieniło w kwestii płci??? E- ciocia i to ciężarna przedzieżgnęla sie w e- wujka??? :ohmy: :P :laugh:
Jesli chodzi o platki, ktore roboe Mikusiowi to tak:


Suzi tak to jest jak sie pisze z tel, a w dodatku pozno w nocy :laugh: :laugh: :laugh: nawet zmaina płci wtedy jest mozliwa :whistle:
Suzi dzieki za przepis, ale jak to jest z gotowaniem mm bo podobno nie mozna??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #958992 przez Dave
Suzi - juz pisała i pidać będę - współczuję Ci tych jedzeniowych wymysłów Mikusia.

Rany, ratujcie mąż mi pisze że CHORY - MA KATAR :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #958996 przez Suzi
Azja - Mikusiowe mleczko to w sumie nie jest mm, na pudełku widnieje nazwa "bezmleczny preparat sojowy", .wiec ja je gotuje jak mam mu zrobić te płatki i to juz od dawna i nic sie zlego z tym mleczkiem ani z jego brzuszkiem nie dzieje B) wydaje mi się ze skoro mm nie mozna gotować, to moglabyś ugotować w nieduzej ilości wody i potem mleczko dolać po ugotowaniu, a jeszcze moglabyś w mniejszej ilości wody rozrobić większą porcje mleka,,zeby było takie skoncentrowane i wowczas jak dodasz do platkow ugotowanych na wodzie to konsystencja mleka bedzie akurat w sam raz a nie rozwodnione :) .
Muszę wprowadzić korektę do naszego newsa obiadowego -otóż Miki zjadł lącznie 4,5 pulpeta, bo po pierwszych dwoch zrobil sobie malą przerwę, do kuchni przyszla jesc corka, więc sie dosiadł i jeszcze dwa z kawalkiem wchłonął :woohoo: i to sam! :woohoo: nie byly to bardzo duze pulpeciki, ale łącznie te ktore zjadł to calkiem zgrabna ilośc mięska :cheer: po czym zagryzl jezzcze trzema herbatnikami i zapił butlą herbatki :lol: jakie to miłe uczucie patrzec jak dziecko je SAMO ze smakiem :laugh: Azja -życze Ci takiego uczucia i widoku w najblizszej przyszlosci ;)
Dzisiaj wieczorem Mikus mial tak uroczo wypukły brzuszek ze aż chcialam go ważyć :silly: ale m orzekł, ze świruję.no to jutro rano zważę :P

Agat - słodzizna kapie ze zdjęć,bedzie mi sie stół kleił, jak nic :laugh: Jagódka cały Tata ( na tę chwilę) ale to podobno dobrze kiedy syn podobny jest do mamy a corka do taty ( tak twierdzila moja teściowa R.I.P.) a jak Ci sie przytula znowu taką kruszynkę....ehhh, chcialoby się przypomnieć, choc na chwilkę :)

Monia.-Ty sie mialas oszczedzać i dbać o siebie i malenstwo a nie na jakies kulki latać!

Kaikai -podpinam sie pod pytanie Azji o Twoje cukry , siostrę i. Maleńką

Upieklam dzis kawalek schabu ze śliwką ( super suszone sliwki u nas na targu dopadlam, nie zadne kalifornijskie tylko węgierkę łowicką, mmmmm, pyszna! Taka prawdziwa! ) myslalam,,ze bedzie na chociaz 3 dni do kanapek albo coś.........taaaaaa, Syn Starszy zniweczył me plany, na oslodę stwierdziwszy, ze pyszniejszego schabu ze sliwką jeszcze nie jadł ( fakt, zazwyczaj śliwki wydlubywal, a te zjadł i jeszcze sie oblizywał ;) )

To narazie, muszę ogarnąć stajnię kuchenną... :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #958999 przez monia89
Suzi ja miałam być kierowcą dla Antosia i siostry i zjeść lody grycanowskie tj deser truskawkowy :-D
Jutro i tak musze gnać po skierowanie Antka do ortopedy wezme go bo mi sie jego gardło i kaszel nie podoba to obok sa kulki to niech spali nadmiar energi a siostra kalorie :-D jeszcze tylko jutro musze spiąć dupke a na 3 dni całe mam M :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #959001 przez Suzi
Monia - no, jeśli lody truskawkowe mialy być grane, to rozgrzeszam! :woohoo: oooooo, jakze chętnie bym sie podlączyla....pod te lody rzecz jasna, kulki niekoniecznie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #959002 przez kaikai
Moje cukry mnie denerwują, jem to samo, ograniczam, liczę, a pomiary wychodzą jak chcą.
Rano już miałam piękne wyrównane po insulinie nocnej i znowu coś się psuje :(
W dzień to lepiej nie mówić.
Dr.jeszcze obserwuję pomiary i moja dietę, a na kolejnej wizycie zdecyduje czy dodać mi insulinę w dzień.
Oby nie, niby te infekcje nie bolą, nawet nie czuję igły, ale to takie nieprzyjemne, że za każdym razem płakać mi się chce :(
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #959021 przez monia89
Hej. U nas nocka lepsza niz wczoraj ale nie rewelacyjna.
Tosik dosypia a ja myśle co by zjeść.
kaikai super wieści no i brzuszek :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #959079 przez Azja
Hejka

My dziś pospalismy ze hoho :cheer: powoli szykujemy się na spacer.nie wiem czy zadyszki po takim czasie nie dostane :P

Monia oszczędzaj się :)

Kaikai super ze malenstwo siostry silne. A Ty uważaj na te cukry :blink: brzuszek śliczny :)

Suzi to Mikus smakosz pulpetow super ;)

Dobra Narazie tyle bo Gagatek wzywa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #959158 przez Azja
Co tu taka cisza. Gdzie się mamuśki podziewają. ?

My juz po spacerku było bardzo przyjemnie. Trochę mi uszy zmarzly bo czapki zapomniałam. A na 3 piętro z Młodym nie chciało mi się wracać :blink: Po liczyłam ze ok miesiąca na spacerku nie byliśmy. Bo najpierw lało. Później święta i choroba i tak żeby wyjść na dłużej to dawno nas nie było.

Teraz bym chciała Młodego zaraz położyć na drzemkę ale spał do 10 wiec nie wiem czy się da. No ale spróbować mozna

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #959166 przez agat
Ja już się dwa razy do pisania zbierałam i zawsze coś...
Adaś śpi ładnie od godziny, więc mam tylko małą na głowie. Ale u niej już skończyło się spanie przez pół dnia. Od wczoraj karmię raz dziennie - od rana do wieczora... Z przerwami na kupy, rozglądanie się i krótkie drzemki. W dłuższe drzemki zapada, gdy są goście, lub chociażby mąż w domu. W w porze przedpołudniowo-popołudniowej, gdy mam na głowie dwójkę to ona w fazie czuwania (czyt. płaczu, gdy się ją odłoży na parę minut).
Dziś karmiłam Adasia zupą z małą przy cycku, żeby było ciekawiej, oboje z kupami w pieluchach :P Mała zrobiła w trakcie posiłku, a Adaś pewnie już z pakunkiem usiadł do jedzenia, ale nie poczułam :P Cyrk na kółkach :P

Oooo już się wyspała. 15 min - po co więcej? :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #959180 przez Anabelle

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



MONIA Pan Bąbelek to przenośna ledowa lampka nocna ;)
www.pabobo.pl/product-pol-68-Pabobo-lamp...APAPA-niebieska.html
Tylko, że ja ją kupiłam na wyprzedaży w merlin.pl za 99 zł
www.mamoholiczka.pl/2013/08/ocena-pabobo...pka-przytulanka.html

SUZI
Wymęczy cie synek z tym jedzeniem. Antek też miewa fochy na jedzenie, ale coś tam zawsze skubnie - chociaż tyle...

MONIA
Nakup sobie lodów do domu a nie jakieś kulki ;P
Ja mam troche grycanów w lodówce choć i tak jestem zakochana w haagen datz

KAIKAI
I tak masz dzielną siostrę, co się wydenerwowała to jej. Trzymam mocno kciuki za córeczkę
A ty się pięknie zaokrąglasz :woohoo:


Antek dzisiaj wstał ze mną o 10:30 :woohoo: No tyle, ze zasypia między 22-23 :blink:


U was też taka pogoda do niczego? :huh:


Agat co tam kupa w pieluszce :P Ważne, że ładnie jedli :P


Jeszcze wam wrzucę Leosia z 32 tc ;)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #959182 przez tysiiiak
U nas dziś piękna wiosenna wręcz pogoda :D byliśmy z dwie godziny na spacerku. Kubula się wybiegał i wyjeździł na rowerku więc mam nadzieję, że mu się humorek poprawi bo ostatnio od tego siedzenia w domu strasznie drażliwy się zrobił... jak wróciliśmy to zjadł i zapadł w drzemkę :)
Ja teraz sobie odpoczywam, pomidorówka się gotuje :) Jak Kubula wstanie to zaczynamy pakowanko bo w weekend się przeprowadzamy ;) ehhh kocham tooo bajzel na kółkach :angry:

KaiKai dobre wieści od siostry oby tak dalej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #959217 przez agat
Jaki Leo uroczy :) :) :)

Spanie do 10... zazdraaaaaszczam! Adaś kąpie się o 20, ale zanim zaśnie też ok 22 jest. To jednak nie przeszkadza mu w pobudkach w okolicach 7 rano... Mała by dała pospać do 9 (oczywiście wkliczając cyckowe międzylądowania).

Spacerków też zazdroszczę. U nas zgnilizna potworna :/ Adaś rzadko wychodzi ostatnio, ja w końcówce ciąży już nie wychodziłam, mąż też z czasem średnio, do tego co chwilę jakieś deszcze :/ Młodą na razie na balkonie po parę minut wietrzę, ale chciałabym już z nią wyjść na dłużej... Sama skisnę w domu :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #959224 przez Azja
Agat wiesz jak ja sie cieszyłam dzis jak wyszłam na spacer, bo tez juz byłam ukiszona w domu, gdzies tam wychodziłam do sklepu, ale to na chwilke, a tu taki spacerek super, niedługo pogoda sie poprawi to i Ty bedziesz zalicząła spacerki :)

Anabelle Leos uroczy :)

Tysiak a Ty sie dopiero co nie przeprowadzałas??

Suzi zgadnij co dzis u nas na obiad?? Pulpety :laugh: :laugh: :laugh: ciekawe czy Jasio bedzie takim smakoszem jak Mikus ?? :whistle:

lece bo M przyszedł, bedziemy jesc obiadek, a pozniej jak Gagatek wstanie to idziemy do babci, dzis go uczyłam słowa Jola, bo mowiłam ze idziemy do babci Joli, to mowił Jojo, nie wiem czy babcia sie ucieszy ze sie zazywa Jojo :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl