BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

8 lata 11 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #985136 przez creatura
Dzień dobry!

Pogoda wymarzona, bedziemy grzać się na słoneczku :) :) :)

Suzi, jak tam? Kac Wawa? Czy trzymałaś klasę all night? ;) :laugh:

Bella, śliczny masz ten otulacz w arbuzy. Jaka to firma?

Azja, Ty o Bugaboo kiedyś pisałaś - tych modeli tam tyle z róznymi kółkami, że nawet chyba terenowe są. Jak dobra cena, to ja bym tego Bugga brała, on taki trochę dziwny jest, ale im więcej go oglądam na ulicach tym bardziej mi się podoba, a za zachodnią granicą go kochają, to może rzeczywiście funkcjonalny. Tylko kiedyś czytałam gdzieś, że one są nie do zajechania i możesz kupić staruszka, a po wyglądzie będzie super, tylko łożska zjechane wtedy czy coś, jak znajdę tę stronkę to podeślę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #985154 przez agat
Suzi mam nadzieję, że płakałaś nad panieństwem :P


Ukrop od rana. Chłopaki poszli do piaskownicy na trochę, malutkiej już nie ciągnęłam, po południu wyjdziemy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #985159 przez Azja
hejka

u nas tez mega upał :woohoo: chłopaki pojechali do mariny, a ja sie wziełam za poukładanie ost ciuszków dla Szkraba, spokojnie moge miec trojaczki, dla wszystkich ciuchów starczy, komoda peka w szwach, chwile odpoczne i biore sie za torbe do szpitala, choc poki co to ja w ogole porodu nie czuje, wiec pewnie spokojnie do terminu dotrwam :)

Creo jednak tego bugaboo nie bedzie bo po 1 M sie nie podoba, a po drugie widziałam ost na zywo i jednak ta gondola strasznie nisko, ale faktycznie słysząłm ze sa niezle i ciezko zajezdzic. znajomi chca sprzedac maxi cosi mure 3, M mojemu sie podoba no zobaczymy u mnie jak zwykle wszystko na ost chwile :woohoo:

Suzi czekamy na relacje i foto relacje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #985182 przez creatura
No, Azja, Ty już na wylocie, czujesz już cos? Kiedy ostatnia wizyta przed porodem?

Zamówiłam dziś ślizg dla Leosia będziemy robić mu plac zabaw drewniany, bardzo dobra oferta była na agito.pl - 204 zł za 290cm ślizg z włókna.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #985200 przez creatura
Hehehe, teraz patrze na emaila z potwierdzeniem wpłaty, a tam zamiast 204 skasowali 189, bo transport gratis - happy days:):):):):):):):):):):):):):):):):):):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #985226 przez Magdalena9t
Hejka :-)
Suzi to juz zostalas nietopera? Lal ale zlecialo :-)

Agat, super dzieciaki, a Jagodka juz moze fryzury ukladac :-)

Monia fajne chlopaki:-)

Creo milo Cie widziec:-) to jednak nie szlas z dyktafonem do przychodni? Poki cisza to lepiej nie wywolywac sanepidu z lasu? :-p
Opisz co na prywatnej wizycie Leosiowi zbadali ?:-)

A czym ta slizgawka sie rozni od tych z allegro, tak na szybko patrzalam i material ten sam ( przynajmniej jak w tej podobnej cenie szukalam) Tomek tez polubil slizgawki i trzebaby mu tez taka sprawic:-)

Lece pranie wstawic bo kipi z kosza na brudy :-p

Milego dnia :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #985246 przez creatura
Madzia, cena sie różni chyba tylko , bo na all za 3 m od 250zl sie chyba zaczynaja- cena z wysyłka, sama wysyłka 100zl :dry:
Leoś byl wtedy po szpitalu i byl przebadany wzdłuż i wszerz, wiec lekarka go osluchala, pomacala, do gardła i uszu popatrzyla. Pogadala z nim, pobiegal po gabinecie i wszystko.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #985287 przez Suzi
Hej :)

Jestem, żyję, zadną nietoperą sie nie czuje. Po panieństwie nie plakalam, ani lezki mie uronilam :P taki twardziel ze mnie. Misio sie zachowywal na slubie bez zarzutu. Wszystko sie udalo. Wczoraj odslużylam drugie wesele, bo goscie nawiedzali nas juz od 12 do 21 :ohmy: :blink: zas państwo mlodzi nie zawsze sie poczuwali do stalej obecnosci i pomocy ( juz po, ostatnią porcje garow posprzatali) do nocy jechalamna sobotniej adrenalinie . Uffff
Wiecej napiszęwwolnej chwili
Aa, no i zdjec poki co brak :P
Jedno jedyne obejrzyjcie samewieciegdzie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #985368 przez Magdalena9t
Cudowny poniedzialek, nie dosc ze Tomek otarl sie o antybiotyk przez kaszelek ,ktory zaczal sie niewinnie w sobote, dzis przy sniadaniu mial takie napady kaszlu,ze zwrocil sniadanie.. goraczki na szczescie nie ma.
I druga wiadomosc sanepid o nas sobie przypomnial, trzeba zabrac sie za pisanie pisemek :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #985393 przez creatura
Madzia, koniecznie skontaktuj sie ze stop nop na ich fb, lub napisz do któegoś z adminów na szczepienia.org na facebooku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #985435 przez Magdalena9t
Creo to nie jest żadne wezwanie ale raczej przypomnienie bo nie ma nagłówka,na stronie wyczytałam,że nie muszę na nie odpowiadać,ale jutro w pracy zeskanuje sobie i napiszę do stopnop.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #985871 przez Magdalena9t
Hej :)
Azja jak tam :) rodzisz już,że się nie odzywasz? ;) :P

Creo napisałam do nich wczoraj,czekam na odp.
Może źle coś spojrzałam na tych ślizgawkach na allegro, kusi mnie też,żeby zamówić, poczekam chyba do wypłaty albo pogadam z mężem :whistle:

w poniedziałek wieczorem prawie skręciłam kostkę,gonię męża po schodach i mi noga "uciekła" ale tylko żyła przeskoczyła bo mogę chodzić.
Dzięki Bogu,bo nie wiem jak bym sobie w gipsie z Tomkiem poradziła :dry: .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #985881 przez Azja
Magda nie rodze, nawet najmniejszych oznak zblizajacego porodu nie mam :/ dzis byłam u doktorka, powiedział ze wyniki ok, jakby cos sie działo to sie jeszcze pojawic, albo jechac odrazu do szpitala, nic innego mi nie pozostaje jak czekac :evil:
za tydzien ide jeszcze do innego gina prywatnie, zeby zobaczyc czy wszystkie przepływy ok, bo ten u mnie nie robi usg i tyle :)

zapisałam Jaska na bilans w przyszłym tygodniu, ciekawe co tam nam wyjdzie ??

a wczoraj byłam w laboratorium i musiałam zabrac Jaska ze soba, ale zeby sie nie wystraszył, wiec mu po drodze mowie ze mama bedzie miała kuj kuj, ale ze to nie boi i mama bedzie dzielna i nie bedzie płakac, wychodzimy z gabinetu a Mlody do ludzi w poczekalni, "mama Asia dzielna, nie płakała" no myslałam ze padne z niego :laugh: :laugh:

azja tykajaca bomba
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Podziękowania: tysiiiak, monia89

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #985912 przez creatura
Madzia, na zachętę:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Póki nie mamy domku z podestem itd, tak korzystamy :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Azja, rzeczywiście tykająca bomba. Obyś nie musiała czekać do 40 tyg :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #986007 przez agat
Azja jaka okrąglutka ta bomba ;) Z cyrklem rysowana :) Szybciuteńko mi Twoja ciąża minęła :)

Creo zjeżdżalnia mega :) Adaś ma u moich rodziców taką malutką, jak usiądzie na szczycie gotowy do zjazdu to nogi mu się kończą jakieś 20cm nad ziemią :P

Byłam z Adasiem na bilansie, 13,5kg waży, 94 cm wzrostu. Dał się ładnie zbadać, tylko buzi nie chciał otworzyć po dobroci ;) A parę dni temu był z mężem na pobraniu krwi i też siedział grzeczniutko i nawet nie zapłakał. Morfologia w normie, żelazo też, dzieć zdrowy :)

Jagusia też dziś ważona i mierzona - 7,5 kg i 64cm :) Duża nadal. Niestety zaczynam dietę eliminacyjną, bo pediatra skłania się teraz bardziej ku azs :/ Na razie nabiał, jajka, słodycze, zobaczymy co dalej. Tylko co ja będę jadła? :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl