BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

8 lata 11 miesiąc temu #982751 przez Magdalena9t
Hej :)
posadziłam dziś z Tomkiem moje piwonie :) jestem taka szczęśliwa :laugh: zostały jeszcze róże,ale to kuzyn męża mi je ogarnie bo on zajmuje się ogrodnictwem ;) :)

Tyle mam roboty,że nie wiem w co ręce włożyć,wieczorem więcej napiszę ;)

Agat albo Kaikai, szukam wyprawki,ubranek od 0-3 mcy,jak macie to chętnie odkupię, ;) (ale idę na łatwiznę)

Gratki dla Adasia i Kubusia w postępach :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #982802 przez Anabelle
u nas tak samo.
antek chodzi po domu bez pieluchy, robi do nocnika
ale w nocy i na spanie/wyjscie ma pieluche - wtedy robi do pieluchy bo nie wola
w domu tez nie wola. po prostu idzie na nocnik :P
w żaden sposób nie komunikuje swojego zamiaru
ciekawa jestem co to bedzie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #982821 przez agat
Madziu chętnie bym Ci sprzedała za grosze ciuszki, ale 56-62 poszły właśnie do mojej koleżanki (rodzi na początku sierpnia). Ale z chęcią odłożę Ci coś z większych jeśli będziesz chciała :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #982825 przez Suzi
Hej

Kupilam wreszcie!!! KUPIŁAMMM :laugh: :laugh: :laugh: !
Jak nie bylo to nie było a jak jest to klęska urodzaju - dwie!! ;) ;)
I teraz problem -ktorą wybrać????
Są zupełnie inne, w innych kolorach.....
Zajrzyjcie na fb, moze mi cos doradzicie
Dobra wiadomośc jest taka, ze do obydwu dodatki w tym samym kolorze -GRANATOWYM :)
Zla wiadomość - nie mam butow....granatowych :P

Kaikai - no, to zmienia postać rzeczy, skoro robilaś w marcu :P

Agat - dobrze ze obydwa serduszka zdrowe, zreszta, nie moglo byc inaczej :)
Gratulacje z okazji oierwszego qpsztala :P , my juz mamy parę na koncie, ale do regularności jeszcze brakuje. Za to siusiu bezproblemowo ;)
Tez nie lubię bodziakow z biedrony, chyba zadne sie tak nie rozciagają i nie defasonują :angry: fajne bodziaki są z tesco F&F, z H&M i z Kappahl. Te ostatnie drogawe, ale nie do zdarcia. No i sie nie defasonują.

Madziu - niestety, nie poratuje w temacie ciuszkow dziewczynkowych.... :huh:
Ty to jesttes niestrudzona ogrodniczka ;)

Azja -u mnie prasowanie juz tworzy Czomolungmę ( :P ) więc ja sie do pomocy nie zglaszam
A jutro kolejna impreza a ja przez wyprawę po kreature jestem w czarnej.....w lesie czarnym jestem :P
Dobrze ze corka dzis łaskawa i wziela. Mikiego jescze na spacer, a ja zamiast rzucic sie na robote, rzucilam sie na tableta :P i do. Was piszę :whistle:

No, to narazie. Kuchnia Augiasza wzywa :pinch:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #982843 przez agat
Suzi gratuluję kreatur :)

Po porannej kupie na nocnik popołudniowa wylądowała na podłodze :sick: Dobrze, że przynajmniej kupsztale od wczoraj robi normalne :P Ale jaki zafascynowany był tym aktem, do wieczora podchodził i pokazywał gdzie i co zrobił :P

Małżonek poszedł na imprezę z pracy, jutro i pojutrze sędziuje jakieś zawody, więc słomianą wdową jestem. Jutro sobie do rodziców pojadę z szałaputami.

"Kościelny" fotograł przywiózł mi dziś zdjęcia z chrztu Jagody. 25zdjęć an płycie + 3 w mini albumiku. 70 zł całość. Jakość nie powala, tzn wszystko z nimi ok, ale sama bym pewnie ładniejsze zrobiła, a już na pewno obrobiła. No ale lepsze to niż nic.

Obejrzałam ostatni odcinek Prawa Agaty, pacany puszczają jakieś badziewie, a przestają kręcić takie fajne jak ten :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #982844 przez kaikai
Agat zrobiłam fotki bodziaków i bluzeczek, mi sie podobaja :) jakosc tez wydaje sie dobra, za taką cene.
Ja to mam hopla na punkcie różu dla Daruni :)
ostatna fotka to bluzeczki dla Dawida

Magda, ja zbieram ciuszki dla corki, nie sprzedaje nic.
Chyba, ze zabawki, hustawki, kołyski i takie tam, bo tego trzymac nie bede.
Moja niunia ma dopiero miesiąc, jak urodzisz i coś uzbieram to dam Ci znac co mam ;)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #982964 przez agat
Kaikai rzeczywiście niegłupio te bodziaki wyglądają. Choć najfajniejsze są koszulki z Mickim :) Suzi - pędź do biedry :)

Byłam dziś cały dzień z dziećmi u rodziców, niby 2 osoby do pomocy, alem i tak zmęczona. Adaś mi się ogarnia powoli jeżeli chodzi o inne dzieci. W tygodniu bawił się z Filipem, dziś z Anielą - prawie w ogóle agresji nie było, niedużo walki o zabawki :) Może będą z niego ludzie :P Teraz za to ma etap bicia mnie (znowu :/ )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #982977 przez Suzi
Faktycznie, koszulki z MM świetne, ale u nas juz ni śladu ni popiołu :blink:

Mielismy dzis gosći, miedzy innymi jeden czterolatek- Mikuś zachwyconym kolegą,,chodzil za nim ślad w ślad, a tamten żądał od niego wyslawiania sie po polsku :laugh: :laugh: :laugh: , raz po raz pytał - "a nie umiesz mowić po polsku??" :silly: , myslalam ze padne, bo Mikuś odpowiadał z przekonaniem "TAK " i za chwile znowu swoje :cheer:

No, ale następny tort do odstrzału :S , kurcze jak tak dalej pójdzie to nie będzie żadnego tortu :blink:

Dzis corka ma wieczor panieński, syn starszy baluje pomaturalnie a my....chyba w scrabble pogramy, bo Mikuś padł.
Dzis w nocy miał ponad dwugodzinne "miedzylądowanie" :blink: czasem, z rzadka tak ma, budzi sie i dwie godziny gada sobie, kręci sie, wbija we mnie nogi albo palce, siada, kladzie się, trzepie poduszkę..... A dzis jeszze zażadał wierszyka o żabie... No i małż raczej nieprzytomny monotonnym glosem wydeklamował mu calutenki wierszyk, moze nieco niewyrażnie, ale calutki, bez pomylki i bez przerw. A rano twierdzil ze chyba sobie z niego jaja robię, ze on zadnego wierszyka Mikusiowi nie mowil o 4 nad ranem :woohoo: :woohoo: no szkoda ze go nie nagralam :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #983092 przez Suzi
Ale fajny wieczór :woohoo: , faaaaajny :laugh: :cheer: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #983109 przez monia89
Dziękuje Bella jedziemy nad morze pewnie do niemiec też i potrzebuje nie non stop w niej nosić.
co do ubranek z biedry 2 razy kupiłam i były do dup .. i juž nie próbuje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #983360 przez Azja
hejka

Mamusie wszystkiego dobrego z okazji naszego swieta :)
cisza na forum, niedobrze :evil:

u nas wszystko po staremu, ja powoli ogarnełam rzeczy dla juniora, ale torba jeszcze nie spakowana :whistle: jutro mam wizyte zobaczymy co doktorek powie i moze sie zmobilizuje :cheer:

dzis zabrałam Jaska do fryzjera, bo w domu M dalej nie dawął obciac a wygladał juz naprawde jak szogun :silly: u fryzjerki bez płaczu sie nie obyło, ale jakos go przytrzymałam i włosy obciete, odrazu inna buzia, a oczy jakie duze sie zrobiły :)

teraz Mlody ma drzemke, obiadek z wczoraj został, wiec mamuska ma relaks :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #983436 przez agat
Najlepszego mamusie :) Dostałam śliczny bukiet kwiatów od "dzieci" ;)

Rzeczywiście pustki tu ostatnio, ogarniać się dziewczęta!
Ja jakoś nie mogę znaleźć czasu, z komórki źle się pisze, a przy komputerze najczęściej dopiero siadam o tej porze.

U nas wsio ok, dzieciaki zdrowe, starszy broi na całego, młodsza śmieje się i łapie się już za stópki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #983443 przez Azja
A ja chciałabym pochwalić mojego Gagatka. Dziś drugi dzień był na dworze z rowerkiem i zasuwa jak nie wiem jeszcze kilka dni i chyba za nim nie nadaze. A już się bałam ze Jasio nie polubił biegowki ;)

U nas właśnie mega zlewa :( mam nadzieje ze jutro będzie ładna pogoda :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #983449 przez Magdalena9t
Hejka :)
to ja też się odezwę ;)

Spoko dziewczyny jak macie komu oddać czy odsprzedać,to nie martwcie się, poszukam gdzie indziej ;)

w poniedziałek miałam wizytę,sprawdziłą gin szyjkę"ładnie się trzyma" i dała skierowanie na badania i krzywą cukrową,chyba w piątek się wybiorę.
u nas pogoda w miarę, cały czas pełno zajęć mamy w ogóródku, mąż późno wraca,także prawie cały czas sama z Tomkiem..

Z kom, nie mam cierpliwości pisać :angry:

Azja super, u nas też Tomek na początku tylko prowadził obok rower aż nagle wsiadł sam od siebie,i ruszył :)
Azja patrze,który Ty masz już tydzień i niedługo rodzisz :woohoo: :woohoo: ale zleciało :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #983515 przez pauluska
Magdalena9t a Ty córcie będziesz miała ? Ja mam ubranka po Iguni wszystkie zachowane te pierwsze rozmiary jakbyś była zainteresowana daj znać ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl