BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

11 lata 7 miesiąc temu #440221 przez ppaulinka1990
Dzien doberek:)

agi niedobrze ze sie tak zle czujesz...przykro mi bardzo, lez sobie i odpoczywaj jak najwiecej...a co do zimna to lekarz mi mowil ze jak mi tylko zimno w ciazy wyjdzie to mam natychmiast do niego dzwonic bo moze zaszkodzic malenstwu, ale o co dokladnie chodzilo nie wiem...

Dave a czemu myslisz ze mamuska ma Was dosc? wydaje mi sie ze nikt nie lubi takiego zycia na walizkach ale dacie rade :) a co do spania to spie stosunkowo dlugo ale ciagle sie budze, nie dosc ze na siku to boli mnie brzuszek jak spie na boku i musze soac na plecach a nie potrafie..;/ chyba zainwestuje w ten kojec :)

Kasiu jak przeczytalam te Twoje historie to sie oburzylam..;/ jak mozna tak kobiety traktowac? paranoja jakas...ja zawsze sobie wyobrazalam ze jak jestes w ciazy to wszyscy Cie wszedzie przepuszczaja i w ogole ale u nas widocznie brak kultury...;/ a co do poody to u nas tez cwzoraj wichura i ulewa byla, dzis wiatr jest, nie pada ale juz sie chmurki zbieraja ...;/

a ja wcinam sniadanko i zaraz sie za porzadki biore :)


[link=http://www.zapytajpolozna.pl]
[image noborder] www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43735 [/image] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #440237 przez Dave
A ja dalej usiłuję zamówić sprzęt do kuchni.
Chłopaki działają, złożyli szafę, ja już dziś trochę ogarnęłam wszędobylski bałagan i jest coraz lepiej.

W nocy się budziłam. Do pierwszej pobudki jest spoko, ale jak już się obudzę to potem przewracam się z bok na bok i nie mogę się ułożyć. Cóż.... a kojec sobie zawładnęła Maja :silly:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #440295 przez MoNiaaa
WITAM DZIEWUSZKI :)

agi to postaraj sie odpoczywac teraz duzo a z tymi mdlosciami to mnie tez dopada po woli choc musze powiedziec ze jak wczoraj wolne mialam to duzo lepiej sie czulam i mnie nawet tak nie mdlilo a w pracy to ciagle;/ moze przez siedzenie ciagle i uciskam brzuch jakby nie bylo ?

u nas z kolei wczoraj i dzis bardzo ladna pogoda swici sloneczko i ponad 20 stopni :) bylysmy w parku i porobilam troche zdjec :) julka sie wyszalala :)
a ja teraz dopiero zauwazylam ze mamy albo bedziemy mieli problem z zasypianiem Julki..za chiny nie da sie uspac przez tate tylko placze o mnie teraz siedze na ziemi kolo lozeczka ale z brzuchem sobie nie wyobrazam takiego siedzenia i jeszcze nerki od sciany chyba mi zawialo bo mnie czesto bola ;/ moze na nowym mieszkanku jakos inaczej to zorganizujemy :unsure:

kasia ja akurat chcialabym zeby mio kg spadaly a zaczynaja powoli rosnac tylko brzuch nie robi sie taki ciazowy od razu tylko narazie taki flaczek i wiglada jakbym po prostu tyla...;/ mam nadzieje ze za neidlugo zacznie sie formowac w pileczke :)

a i zjadlam paczusia pysznego:) mam jesczze jednego na pozniej :)
i w koncu weekend po 15 :):)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #440404 przez Dave
CO tu taka cisza :unsure: :unsure: :unsure:

Piątkowa :silly:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #440407 przez MoNiaaa
CHYBA TAK WEEKEND I NIKT NIE MA CZASU:( A JA JESZCZE W PRACY

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #440434 przez kasia1329
Ja dopiero wróciłam z miasta. Dziś pozwoliłam sobie na cheesburgera z mc donalda. A teraz podsmażam pierozki, zjem i biorę się za szycie. Mam do zrobienia 6 pościeli na poniedziałek :( nie wiem jak dam radę bo średnio szyję jedną na dwa dni, bo mi czasu brakuje

A i dziś znów się wkurzylam aż opieprzyłam kierowcę autobusu. Busy niskopodłogowe że można spokojnie z krawężnika wjechać do autobusu wózkiem to koles stanął tak daleko żemusiałam wózek do autobusu wnosić i wynosić i znów mnie zaczął boleć brzuch. A bez wózka to bym pewnie jeszcze była poza domem bo mój synek wszystko obok czego przechodzidokładnie oglqda.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #440435 przez kasia1329
Paulina ja już się przyzwyczaiłam że dużo ludzi celowo nie zauważa że jesteś w ciąży czy z małym dzieckiem. To kwestia kultury i wychowania.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #440450 przez agi-p
Dzień dobry :)

Dave niedługo wszystko się u Was ustabilizuje i będzie się Wam wszystkim lepiej mieszkało :) Wiem,że takie zamieszanie i życie na kartonach jest uciążliwe . Zwlaszcza rodzicom zapewne to troszkę przeszkadza , bo przyzwyczajeni byli do względnego spokoju .

Kasia ja tam nie liczę na żadne względy czy przepuszczanie w kolejkach . Z doświadczeni wiem , że ludzie sa okropni i jakby mogli to jeszcze by nawrzeszczeli na Ciebie . A te kolejki niby dla cieżarnych , to jakaś fikcja . Trzeba mieć dużą gębę i stalowe nerwy , zeby z nich korzystać , bo inaczej Cię zwymyślają i udają , ze nie widzą brzuszka .

U mnie brzuch juz pokaźny i kg codziennie więcej , więc nie wiem jak to u Ciebie się dzieje , ze waga w dół .

U Nas wczoraj wieczorem też ulewa byłą i mega burza ...całą noc cieżko spać z tego powodu było .

Ppaulinka to mnie nastraszyłaś tym zimnem :( Ciekawe czemu lekarz kazał Ci się niezwłocznie zgłosić ??? Dziewczyny czy słyszałyście coś na ten temat ? Ja nie mam możliwości iść teraz do lekarza :(

Moniaaa u Nas też Amelka tolerowała tylko mnie przy usypianiu . Ale niedawno zaczęliśmy zmieniać jej przyzwyczajenia , bo wiadomo,że mi coraz ciężej będzie i też pomału przygotowujemy ją na rozstanie jak będę w szpitalu .
Teraz po kąpieli kładziemy sie z nią razem na ziemi , gdzie ma materacyk rozłożony i dostaje butle Opowiadamy bajki , i jak wypije to Mężus odkłada ją do łózeczka i głaska ją , opowiada jeszcze bajki , a ja ide pod prysznic . Pierwsze dni były ciężkie , ale jest coraz lepiej :)
Moniu też musicie znaleźć jakiś sposób , zeby potem jak pojawi sie dzidziuś to Julka nie czuła sie odtrącona .

Miłego popołudnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #440466 przez kasia1329
Agi lekarz przepisuje leki bezpieczne dla dziecka. Opryszczka niby niepozorna ale może wpłynąć niekorzystnie na rozwój płodu stąd ważna szybka interwencja i odpowiednie leki.
Moja ciotka jak była w ciąży to też miała meeeeega opryszczkę na ustach i to chyba utrzymywała jej się przez dwa miesiące, wiem że dostała jakieś leki i musiała smarować, bo te dostępne od ręki chyba nie do końca są bezpieczne dla dzidzi.

Lepiej dmuchać na zimne i się upewnić, jak nie do ginekologa to idź chociaż do lekarza pierwszego kontaktu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #440470 przez kasia1329
[url=http://http://www.baby-shower.pl/CIAZA/Porady/Opryszczka-zagraza-dziecku.html][/url]

Agi i uważaj na Amelkę.
Mój synek jak miał rok i trzy miesiące zaraził się opryszczką i przechodził opryszczkowe zapalenie jamy ustnej. Przez tydzień gorączka 40 stopni, nie jadł a picie dawałam mu strzykawką bo lekarze nie umieli odpowiednio zdiagnozować. Na szczęście w ostatniej chwili (bo już mieliśmy skierowanie do szpitala) lekarka dała się przekonać że skoro ja miałam opryszczkę to faktycznie mógł się ode mnie zarazić i dała mu syrop, po pierwszej dawce synek zaczął jeść.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #440471 przez kasia1329
www.baby-shower.pl/CIAZA/Porady/Opryszczka-zagraza-dziecku.html

Tu masz między innymi o tym że z opryszczką w ciąży trzeba uważać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #440479 przez ppaulinka1990
jestem dziewczynki:):)

Byłam u mamy na kawce, tzn. ja pilam herbatke :) a teraz musze cos zjesc. odkad mam malenstwo w brzuszku jak zglodnieje zaraz jest mi slabo, niedobrze mi...


[link=http://www.zapytajpolozna.pl]
[image noborder] www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43735 [/image] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #440494 przez kasia1329
Paulina ja mam to samo, jak ssanie w brzuchu się załącza muszę zjeść, bo jak nie to nudności. Stąd w zasadzie jem co chwilę ale małe porcje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #440514 przez mankowa
Hej , ja mam to samo , jak nie zjem od razu zaczyna mnie szarpac, to jest najgorsze bo stoje nad kiblem szarie i szarpie, zwymiotowac nie moge bo nie ma czym, az lzy sie cisna i moczu nie trzymam wtedy, masakra....wiec wstaje wczesnie rano robie kanapke i wtedy jest ok, dzis zjadlam o 4 rano bo spac nie mogla i bylo mi slabo , rany julek jakis glodomor w brzuchu siedzi...moja kuzzynka jest w 5 m-cu i przytyla 1kg a ja juz conajmniej 3 lub 4 kg..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #440522 przez ppaulinka1990
mankowa ja tez myslalam ze z 3-4kg przytylam bo taka pulchna jestem i tez brzuch taki wielki, a jak poszlam do gina i mnie zwazyl to wyszlo ze tylko 1kg...wiec sie ciesze :)


[link=http://www.zapytajpolozna.pl]
[image noborder] www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43735 [/image] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl