BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

11 lata 7 miesiąc temu #440850 przez kasia1329
Hej dziewczyny.
Agi oczywiście że się nie wyrobiłam. Dużo czasu pochłania docinanie materiałów, szycie tak żeby nic się nie marszczyło czy żeby się nie strzępiło. A że ja jestem taka że nie lubię fuszerki to staram się jak najlepiej :) a czas ucieka.

Klaudia co się dziwić jedne.się przeprowadzają inne mają gości jeszcze inne pracują i czasu brak. Ale przyjdzie pora że znów będą wizyty u lekarzy itp to zrobi się gwarno i nie nadążymy czytać :)

Ja też siadam do śniadania a potem praca.

Miłego dnia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #440852 przez kasia1329
Heri nie martw się. Może porozmawiaj z szefem tak od serca, że zależy Ci na pracy itd ale że na razie masz ciężki okres w ciąży, że boli Cię brzuch i nie chciałabys żeby się wydarzyło coś złego. Że dzidzius jest dla Ciebie również ważny i zwolnienie to nie Twoje widzimisię tylko zalecenie lekarza. Jeśli szef jest "człowiekiem" to zrozumie. Najlepiej wybierz jakiś moment kiedy ma dobry humor. Nie wiem jaką masz pracę ale może zaproponuj mu że.w ostateczności to możesz coś robić w domu. Tam będziesz mogła się położyć jak się będziesz źle czuła itp.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #440863 przez klaudia_286
dzis z rana jak leżałam to tak trzymałam sobie ręke na brzuszku i z jednej strony wyszła kuleczka hehe cały brzuch poszedł tak na jedną strone a jeden z maluszków się wybił tak w gore heh

a wczoraj tez jak leżałam to juz bardzo wyrażnie czuc ruchy tylko to takie dziwne bo z kazdej strony hihihi tak jak my to bylo jedno dziecko i poruszało jednoczesnie i rączkami i nogami :)

Moje malenstwa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #440865 przez kasia1329
Ja też już się nie mogę doczekać ruchów :) ale u mnie wciąż brzusio mały I dzidzia chowa się umiejętnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #440876 przez klaudia_286
no ja przy córce to czułam bardzo późno bo około 20 tygodnia dopiero a teraz szybciutko tylko z tym ze wtedy trochę większą wagę miałam

Moje malenstwa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #440883 przez HERI
kasia1329 napisał:

Heri nie martw się. Może porozmawiaj z szefem tak od serca, że zależy Ci na pracy itd ale że na razie masz ciężki okres w ciąży, że boli Cię brzuch i nie chciałabys żeby się wydarzyło coś złego. Że dzidzius jest dla Ciebie również ważny i zwolnienie to nie Twoje widzimisię tylko zalecenie lekarza. Jeśli szef jest "człowiekiem" to zrozumie. Najlepiej wybierz jakiś moment kiedy ma dobry humor. Nie wiem jaką masz pracę ale może zaproponuj mu że.w ostateczności to możesz coś robić w domu. Tam będziesz mogła się położyć jak się będziesz źle czuła itp.


Wiesz Kasiu, moim szefem bezpośrednim jest kobieta, która w ciąży była 7 razy, ale urodziła tylko 2...
Ona to rozumie, nie raz o tym już rozmawialysmy... Poza tym że łączą nas relacje zawodowe, prywatnie się przyjaznimy... Ale to nie ona jest problemem, tylko dyr personalna, która najzwyczajniej w świecie jest wyjątkowo wredna... I tu jest problem... Tamta na razie nic nie wie o ciąży, a mi umowa kończy się w grudniu... A nie zbawia mnie przedłużenie jej do porodu, bo potem zostanę na lodzie...
Na razie część pracy robię w domu, wczoraj odebralam tymczasowy komputer służbowy...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #440921 przez MoNiaaa
heri to nie ciekawiez ta praca ale moze akurat ta baba dostanie jakis ludzkich odruchow albo ta twoja szefowa na nia wplynie i bedzie dobrze :) mi sie umowa w lutymkonczy i tez sie zastanawiam jak bedzie ale narazie staram sie pozytywnie myslec :)

klaudiatwoj maz jest zafascynowany tym wszystkim i moze dlatgeo tak sie zachowuje:)

ja juz w pon mam wizyte :)

a zrobilam sobie pierwsze zdjecia brzuszka :)
tak wyglada jak na luzie chodze i dresie :) bo jak ubieram normalne spodnie to sie calkiem chowa i nie widac ze rosnie bo spodnie go uciskaja troche

http


]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #440969 przez HERI
Moniu Twój brzusio jest sliczny :) hihi... Nawet Ty masz większy niż ja :P

Muszę być dobrej myśli jeśli chodzi o pracę... Szefowa o mnie będzie walczyć do upadłego ;) przynajmniej taką mam nadzieję :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #441010 przez klaudia_286
brzusio super :)

Moje malenstwa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #441014 przez klaudia_286
mnie juz w kolejkach itd zaczynają przepuszać hihihihi

Moje malenstwa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #441021 przez MoNiaaa
KLAUDIA JAK CIE PRZEPUSZCZAJA TO CHOCIAZ TRAFIASZ NA KULTURALNYCH LUDZI CO TERAZ CORAZ ZADZIEJ SIE ZDAZA...

a brzusio duzy jak tak wypuszcze z siebie powietrze :P bo normalnie chodze w starych spodniach ktore go jeszcze ujarzmiaja:P i chodze na "spietych miesniach:"i tak nie wystaje na cpdzien moj M mowi ze nei widze zeby mi brzuch urusl :side:
no i niestety po 1 ciazy brzuch mi troche zostal wiec pewnie to tez daje swoj efekt:P

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #441030 przez klaudia_286
urosne urosnie szybko hehe to wy swszystkie bedziecie mialy fajne brzusie a ja ledwo co sie bede ruszać :P

Moje malenstwa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #441151 przez ppaulinka1990
Hej dziewczyny :)

Monia sliczny masz brzuszek:):)

Klaudia ale jestem pewna ze jako pierwsza bedziesz sie cieszyla dzieciaczkami :)

Heri a w pracy bedzie napewno wszystko dobrze, jestem tego pewna:)

Milego wieczorku dziewczyny,
Pozdrawiam


[link=http://www.zapytajpolozna.pl]
[image noborder] www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43735 [/image] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #441156 przez klaudia_286
oj napewno a słychać to bedzie o mnie więc bedziecie wiedziały kiedy urodze :P

Moje malenstwa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #441157 przez malwinsien
Agi nie martw się ja też przytyłam już 4,5-5 ale lekarz powiedział, że teraz może mi stanie waga przez jakiś czas :)
Heri L4 - bolący brzuch to nie żarty, zresztą on już cię boli dosyć długo więc tak jak napisałaś DZIDZIA NAJWAŻNIEJSZA :)

Dziewczyny polecam II trymestr :) Chociaż nie wiem czy to to czy odstawienie duphastonu... ADHD i humor powrócił :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl