BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

11 lata 7 miesiąc temu #441315 przez klaudia_286
dzien dobry

Moje malenstwa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #441322 przez kasia1329
Hej dziewczyny. U mnie za oknem ponuro i deszczowo :( nawet nie ma jak wyjść z domu. Nic tylko leżeć bo taka pogoda.

Monia fajny masz już brzuszek. Ja tylko czekam aż mi zacznie wystawać :)

Heri nie martw sie jakąś starą babą nieżyciową. Przecież nie wierzę że od jednej osoby będzie zależała Twoja dalsza praca. Będzie dobrze, tymbardziej że stoi za Tobą szefowa.

Klaudia,może będziesz np w dzień dobry tvn :) i na pewno jakieś prezenty otrzymasz :) a w Twojej miejscowości są jakieś bliznieta albo trojaczki? Bo jak będziesz pierwsza to też pewnie na początku otrzymasz wsparcie.

Malwinsien może poprostu już będziesz miała z górki. Ja mimo 2 trymestru,miewam jeszcze gorsze dni niestety. Pierwsza ciąża poszła lekko to teraz tak pewnie nie będzie.
A wiecie ostatnio mówili w tv że jak się dużo wymiotuje w ciąży to się rodzą inteligentne dzieci :) to tak na pocieszenie dla tych z Was co walczą z nudnościami.

Miłej niedzieli!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #441327 przez klaudia_286
nie ma u nas wogole w powiecie trojaczkow i całej okolicy

Moje malenstwa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #441333 przez kasia1329
To będzie wielkie wydarzenie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #441343 przez klaudia_286
juz sie boje bo mi mowili hihihihih

Moje malenstwa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #441383 przez KAMI
dzień dobry
mamuśki bardzo prosimy o poświęcenie nam sekundy i zagłosowanie na fotkę Maksia
oczywiście liczymy, że będziemy mogli się zrewanżować

pl.lennylamb.com/user/show_photo/5413

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #441460 przez Dave
Dzień dobry :)

A ja dopiero dziś wpadam. Jak to u mnie wiecznie coś, no i jakoś nie mam czasu na neta.

Dobrze, że tu cisza, bo aż tak dużo nie tracę :lol:

Jutro będzie gwarniej :side:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #441473 przez klaudia_286
no wyjatkowo bardzo cichoo

Moje malenstwa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #441483 przez agi-p
Dzień dobry :)

Heri pewnie , że dzidzia najważniejsza :) Praca musi zejśc na dalszy plan . Wiem , że stała praca jest ważna , ale nawet jak nie wyjdzie teraz , to odchowasz Maleństwo i znajdziesz coś interesującego :) Swoją drogą często bywa , ze to właśnie kobieta , która jest tą decydującą osobą w firmie robi problemy i za chiny nie potrafi zrozumieć pewnych rzeczy :(

Klaudia super , ze tak wyraźnie czujesz juz ruchy :) Mi też czasami wydaje się jakby mi brzuch falował i jakbym czuła wewnętrzne łaskotanie i ruchy , ale tłumacze sobie , że to za wcześnie :P U Ciebie harcuje trójeczka , to inna sprawa :)

Monu brzuszek u Ciebie juz bardzo widoczny :)

Malwinsien super , ze u Ciebie taka poprawa nastroju :) Oby utrzymało się to jak najdłużej :)

Kasiu u Nas pogoda identyczna :(

A oprócz tego , ze za oknem szaro i ponuro , to jeszcze wylądowałam w szpitalu :( Jak wracaliśmy z wesela , to rozbolał mnie brzuch . Ale ,ze było grubo po 3 , to położyłam sie zmyślą , ze przejdzie . Rano pojawił się śluz z krwią i pojechałam skontrolować do szpitala to wszystko ... i już mnie zostawili :(
Macica napięta , ale to może być od bólu brzucha , krwawienie ustąpiło i podczas usg okazało się , ze Dzidzia ma się dobrze :) Uspokoiło mnie to jak nic innego . Ma 4,5 cm i serduszko bije jej 169 razy na minutę , jest bardzo ruchliwa i wygląda na troszkę starszą niż pokazuje OM .
Dostaje leki i luteinę dopochwowo ... musze leżeć i zobaczymy .
Najbardziej doskwiera mi teraz brak Amelki . Tak za nia tęsknie , ze ryczę co chwilę . Była mnie tu odwiedzić i wyjść nie chciała .

Jutro rano kolejne badania i rozmowa z ordynatorem . poproszę o szybkie wyjście do domku . Leżeć i przyjmować leki mogę w domku . A poza tym mam już umówione wyizyty na ten tydz u lekarzy i szkoda mi , zeby terminy przepadły .

Mężuś przywiózł i laptopa , wiec w miare przypływu sił będe zaglądała :)

Miłego popołudnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #441485 przez kasia1329
Agi to faktycznie Cię dopadło, pewnie za dużo tańcowałaś na weselu ;) a tak na serio to dobrze, że pojechałaś do szpitala przynajmniej jesteś spokojna. Ja cały czas biorę luteinę dopochwowo. Mus to mus.
Nie dziwię się że Ci córci brakuje. W końcu ona jeszcze malutka jest :) ale też nie możesz płakać i się denerwować bo z kolei to nie robi dobrze temu maluszkowi co w brzuszku siedzi.

Trzymaj się ciepło. Mam nadzieję, że jutro będziesz miała dla nas lepsze wieści i że wyjdziesz ze szpitala.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #441496 przez HERI
Dzień dobry..

Jejuuu... Aga - to dobrze, że pojechałaś do szpitala, przynajmniej spokojniejsza jesteś... a wiedzą skąd plamienie?
Kochana trzymaj się dzielnie i pilnuj Dzidziusia... i koniecznie pisz co i jak...
A leżenie do końca ciąży? Czy dopóki bóle nie ustaną?

Ja po sobie widzę, że jak odpoczywam to mnie mniej boli... jak zaczynam się kręcić i coś robię to zdecydowanie mocniej, tak więc czarno widzę swój powrót do pracy :(
Co ma być to będzie... Nasze Maleństwa najważniejsze...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #441521 przez agi-p
Dzięki Dziewczyny :kiss: Faktycznie spokojniejsza jestem , bo widziałam Dzidzię i słyszałam serdusio :) Zadręczałabym się pytaniami i domysłami , jakbym zbagatelizowała te bóle i plamienie .

Heri leżenie tylko teraz .. chyba :P Wiem , ze przez całą ciążę mam się mocno oszczędzać , bo mała różnica między poprzednią cesarką jest i ryzyko duże . Lekarze się tym martwią ,
W domku jakbym była , to może i czułabym się lepiej tak leżąc . Ale w szpitalu to wiecie jak jest . Człowiek jeszcze bardziej zmeczony i przybity . Tu się nie da odpoczywać !!!

Kasiu jak będę musiała luteinę brać ,to będę . W poprzedniej ciąży od 34 tc też brałam , tyle ze pod język . Ale będąc w domku mogę to robić , tutaj siedziec nie musze .

Kurcze a ostatnio jeszcze mówiłam Mężowi , ze najbardziej boję się w porodzie tego , że będzie się wiązał z rozłąką z Amelką . Jeszcze mówiłam , ze na szczęście bedzie już starsza i do tego czasu jakoś się przygotujemy , a tu masz ....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #441524 przez kasia1329
Agi ja też się boję rozłąki z synkiem, pomimo że jest starszy niż Ami. Ale mimo to, mój mąż pracując u prywaciarza może mieć problem z wolnym jak pójdę do szpitala a moi rodzice pracują, natomiast więcej nie mam na kogo liczyć. Więc też będzie ciężko.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #441542 przez klaudia_286
aga-duzo odpoczywaj

ja mialam dzis dzien z wrazeniami,bo szwagierki dowiedzialy sie ze maż jest w polsce i zrobily nam dzis wizyte...masakra jakas hehe same zauwazyly brzuch wiec nic nie musialam mowic ale potem jak sie dowiedzialy ze bedzie trojca to juz hehe szok mam nadzieje ze teraz mi dadzą spokoj jedna nawet mnie przepraszala ze byla jaka byla zdziwilam sie ale jest ok

opowiadaly potem kto mial blzniaki,i dowiedzialismy sie ze z ze strony ojca męża jak i mamy bylo bardzo duzo blizniakow,wiec na nasze pokolenie to tez musiało paść hih no i to akutar na nas...

Moje malenstwa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #441545 przez klaudia_286
ja z moją małą bardzo często sie nie widzimy bo zostawiam ją u mamy na kilka dni i ona tam ja tu wiec jestesmy przyzwyczajone..teraz tez jechalam w piatek do mamy i mala chciala zostac wiec zostala dop. jutro po nia jade a jak dzwonilam do niej to nawet ze mna nie chce rozmawiać bo ona nie ma czasu bo sie bawi i tam jej sie podoba nie dziwie sie bo tam jest wiecej ludzi w domu i razniej nz my tu same mama zrobila se wolne od pracy wiec z nia jest

jak pojde do szpitala to juz zapowiedzialam ze beda musieli sobie tak zmiany dopasowac zeby ktos z nia byl no bo niestety nie mam na kogo tu liczyc a tak beda mi ja do szpitala wozic

Moje malenstwa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl