BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

11 lata 6 miesiąc temu #458403 przez agi-p
Dzień dobry :)

Dave jak dziś brzusio ? Nadal pobolewa? oj dziś już masz wizytę :) Super !!!

Monisiaaaa witaj serdecznie :) Pewnie ,ze to normalne , ze jeszcze ruchów nie czujesz :) Dzidzia jeszcze ma dużo miejsca . Ale zapewne w najbliższych 2-3 tygodniach to się zmieni :)
I gratuluję córeczki :) Imię już macie wybrane ?

Anabelle super ,ze sobie odpoczęłaś :) I w szczyrku to już całkiem biało :) To kawałeczek ode mnie :)

A Moniaaa dalej milczy !!! Normalnie trzeba ja opieprzyć jak wróci !!!

U Nas biało , biało i jeszcze raz biało . Mnie rozłożyło przy Amelce na maksa :( Zaraz syrop z cebuli zrobię i czosnek w ruch pójdzie . W ciąży najgorsze to , ze leków nie można :(

Miłego poranka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #458409 przez monia89
Ja zamiast zakupów jadę na pogotowie dźwignęłam paczkę a teraz poszłam do wc i plamie dość mocno......... Masakra. nie wiem kiedy będę pa idę się ubierać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #458423 przez agi-p
Monia rany :( Mam nadzieję , ze nic poważnego sobie nie zrobiłaś . Trzymam mocno kciuki i czekamy na informacje .
Boże jak to trzeba uważać na wszystko .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #458425 przez patrycja280791
dzien dobry :)

bylam wczoraj na wizycie, z dzieckiem wszystko jak najlepiej , pecherz,zoladek itd pracuja super, dolaczam wam fotke naszego skarbka :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #458430 przez agi-p
Patrycja Dzidziolek świetny :) Ile już ma cm ? Płeć nadal nie znana ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #458431 przez ppaulinka1990
Witamy Cie Monia:) Ja juz ruchy czuje ale nie zawsze, ostatnio w szoku bylam bo wiedzialam gdzie jest malenstwo, super sprawa :)

Monia89 koniecznie daj znac co slychac jak wrocisz, trzymamy kciuki!

A ja zaraz do pracy lece, mam nadzieje ze nie bedzie tak zle a jak bedzie to jutro nie ide, wole nie ryzykowac.

Milego dnia :)


[link=http://www.zapytajpolozna.pl]
[image noborder] www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43735 [/image] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #458437 przez patrycja280791
Agi- niewiem ile ma centymetrow bo tak sie skupil na zoladku,kregoslupie i pecherzu ze zapomial mi powiedziec a ja tez nie zapytalam :) ale co tam najwazniejsze ze sie rozwija dobrze i jestem szczesliwa :)a plci powiedzial ze narazie nic nie powie bo nie widzi a niechce gadac jak inni lekarze ze np jest chlopiec a sie okaze ze dziewczynka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #458447 przez agi-p
Patrycja pewnie , ze najważniejsze że Maluszek zdrowy :) I popieram lekarza . Ja tez wolę się później dowiedzieć , ale żeby się sprawdziło i było zgodne z prawda . Nie chciałabym się nastawić np na synka , a po 4 tygodniach zmienił by zdanie , ze to jednak córcia . Oczywiście , ze cieszymy się nie zaleznie od tego czy to chłopczyk czy dziewczynka , ale nie chcę sie nastawiać ,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #458448 przez Dave
Jeju Monia trzymaj się :side: :side:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #458564 przez kasia1329
Mankowa ja przy komputerze w zasadzie wcale nie siedzę. Włączam go raz na tydzień, a tak to korzystam z komórki. Ostatnio też nie szyłam więc nie obciążałam zbytnio rąk. Podejrzewam, że to ból od kręgosłupa, bo odczuwam ciągnięcie aż do pleców.
A jak tam huragan? Spokojnie przeszło czy też coś się u Was porobiło? Oby nie!!

Agi mój Mateusz do ok. dwóch lat też był na nie do wszystkich leków. Przeciwbólowe czy przeciwgorączkowe podawałam czopki bo wszelkie syropy lądowały na ubraniach. A jak już musiałam coś podawać to po kropelce strzykawką. A teraz otwiera dziubek i robi "mmmmm" :)
A co do leków to niestety właśnie to jest najgorsze, że są takie które mnie od razu stawiają na nogi, a w ciąży to nie można nic. Ja jeszcze nie toleruję cebuli więc syrop cebulowy odpada.

Roksana raz jeszcze gratulacje. Na szczęście nadzieja umiera ostatnia i widzisz takie szczęście. Moja kuzynka też długo się starała o dziecko, leczyli się z mężem, wydali mnóstwo pieniędzy i zawsze jak zaszła w ciąże to ok 8 tygodnia dziecko przestawało się rozwijać. I w końcu dali sobie spokój. Stwierdzili, że widocznie nie jest im pisane. Po 9 poronieniach już mieli dość. Pojechali na wakacje, przestali myśleć o lekach, terminach itd. i się udało :) Teraz mają córeczkę 5 letnią, która urodziła się zdrowa jak ryba :) Prawda jest taka, że bardzo dużo zależy od głowy i im bardziej się chce tym bardziej nie wychodzi, a jak się daje na wstrzymanie to i efekty są zadowalające.

Ja to mam tak dużą rodzinę, że w zasadzie każdy coś przechodził i mogłabym opisywać godzinami :)

Paulinka ja w pierwszej ciąży to bez przerwy miałam złe wyniki moczu i ciągle brałam antybiotyk, nawet idąc do porodu. A co do tej różyczki to dobrze, że nie ma zagrożenia :) zawsze to człowiek spokojniej śpi.

Monia odezwij się w końcu kochana !!!

Monisia każda z nas ma gorsze dni kiedy rozmyśla czy aby wszystko dobrze itd. Na szczęście jesteśmy tu wspieramy się i dzielimy doświadczeniami więc zawsze jest raźniej.

Dave opowiedz lekarzowi o wszystkich dolegliwościach, może coś Ci też doradzi na tą bezsenność, chociaż jak wiadomo ciężarne to większości leków nie mogą przyjmować. I czekamy oczywiście na relację.

Monia89 kochana trzymaj się!!! I jak coś będziesz wiedziała daj znać bo się martwimy!!!

Patrycja super że z dzidzią ok :) oby tak dalej.

Ja niestety też często dźwigam, oczywiście najczęściej mojego małego potworka. Ostatnio się uparł i ciągle tylko mama, albo tata. Nawet na tej imprezie jak byliśmy to tylko ciągle na rękach chciał być. Chyba ilość nieznajomych mu ludzi go przytłoczyła. Miałam nadzieję, że tam trochę odpocznę, a on nawet do babci ani dziadka nie chciał iść.
Dziś w końcu odespałam te nocki, młody w miarę spał więc nie trzeba było wstawać. Poza tym nie piłam wieczorem dużo żeby nie wstawać do WC.

Niedawno dzwonił do mnie tata, że babci dalej podają krew i osocze, wyniki się od wczoraj nie polepszyły, ale chcą jej dziś przetoczyć na tyle, żeby się podniosły i żeby mogli ją zoperować. Zobaczymy, niby ma się rozstrzygnąć po południu. Oby jej się polepszyło i jej w końcu poskładali tą nogę

Ja skończyłam śniadanko, byłam już z synusiem na dworze, ślisko jest okropnie, na szczęście wychodzi słońce więc może się ociepli. Włączyłam pranko, zaraz idę wstawić zupę (wczoraj znów zgrzeszyłam i poszłam do Mc'donalda - więc dziś gotuję zdrową, domową zupę).
Dziś muszę też się sprężyć i uszyć coś, bo zamówienia czekają :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #458567 przez kasia1329
No to się rozpisałam :) ale siadłam do komputera, a że chciałam troszkę nadrobić to wyszło sporo :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #458648 przez agi-p
Kasiu czyli Nasze dzieciaki mają dużo wspólnego :P Mam nadzieję , ze Amelce tez przejdzie ta awersja do leków .

Ja cebuli tez nie lubię , ale spróbuję . Czuje się tak okropnie , ze już wszystkich sposobów się chwytam . Zaraz Męża po prenalen wyślę .
No i zbliża się drzemka Amci , więc i ja wyląduje w łózku .

Oj Twoja kuzynka tez przeszła swoje :( 9 poronień ? Kurcze :( Całe szczęście , ze udało im się i mają upragnioną córeczkę :)

Trzymam nadal kciuki za Babcię . Oby operacja doszła do skutku .

Ja też dźwigam codziennie Amelkę . Uwielbia być u mnie na rękach . Niby wiem , ze nie powinnam , ale jak popatrzy na mnie tymi niebieskimi rozkosznymi oczkami , to jak tu jej odmówić . Na szczęście Dzidzia już to zaakceptowała :P Ciekawe co bedzie jak brzuchol będzie jeszcze większy :)

My wczoraj też w Mc'ku wylądowaliśmy :P

I nie przesadź dziś z tym szyciem !!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #458661 przez Dave
Wow, ale eseje tu widzę.

A ja też dziś sprzątam i działam. Mąż pojechał ma stare śmiecie zakończyć sprawy.

Teraz brzusio nie boli, ale coś to mi się nie podoba. Może to właśnie od dźwigania :unsure:

Znów pisałam na majówkach, apelując od MoNii. Zaczynam się martwić :( Mam nadzieję, że wszystko ok.

ok. Lecę :side:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #458723 przez klaudia_286
witam
ja w domciu ehh roboty a roboty,ale juz w domu i mi lepiej :P

Moje malenstwa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #458725 przez klaudia_286
patrycja maluszek sliczny :)oby tak dalej :)

Moje malenstwa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl