BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

11 lata 6 miesiąc temu #458987 przez klaudia_286
moj znowu urósł,hehe mam spodnie ciazowe a juz powoli mi za małe no masakra a co jak bedzie dalej :P

Moje malenstwa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #458989 przez HERI
Dobry... :)


ja ostatnio cichutko, ale cały czas Was czytam... :)

Dzisiaj mnie tak przeraźliwie głowa boli, że szok... Wytrzymać nie mogę :(
Nie wiem czy stres ze mnie wychodzi czy jak... :| Od wczoraj ważą się moje losy, jeśli chodzi o pracę. Znaczy się napewno umowę będę miała przedłużoną, więc po macierzyńskim mam gdzie wrócić... Teraz tylko nie wiem na jakich warunkach... a decyzja niestety należy do najwredniejszego człowieka jakiego znam... :| no więc niby wiem, że dobrze będzie, ale z drugiej strony mam obawy i to poważne :( ehhh.... a może za bardzo się tym przejmuje? Jakby nie patrzeć - najważniejszy jest teraz Maluch...

Kasiu - mam nadzieję, że z Babcią lepiej po przetaczaniu krwi...


Ojej... chciałam nadrobić wszystkie posty, ale chyba coś mi nie wychodzi :(

Wracam do mojego bólu głowy i próby zabicia go snem... Choć to niestety nie działa! :|

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #458996 przez agi-p
Monia89 całe szczęście , ze Malusia ma się dobrze :) Strach będzie Ci/Nam towarzyszył juz cały czas ... niestety :( Ale bądźmy dobrej myśli :)

Dave ja tez poszukuję swetrów i tuniczek .Nie koniecznie ciążowych , ale na mój Brzusio to chyba większość takich musze kupić :P
No i moja Mała tez waży 10 kg i nie da się jej wytłumaczyć,że mam nie nosić . Mam nadzieję , ze Naszym Maluchom to nie zaszkodzi . Na szczęście nie my pierwsze i nie ostatnie mamy małe dzieci i jesteśmy jednoczesnie w ciąży , a to pocieszające :)
Powodzenia na wizycie :) :) :)

Moonisiaaa śliczne imionka wybraliście :) Fotkę koniecznie musisz dodać :)

Kasiu współczuje dolegliwości :( A to wszelkie dania z cebulą tak na Ciebie działają ???

Klaudia Kochana odpoczywaj sobie . A Małą już odebrałaś od rodziców ???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #459000 przez Dave
A może jest za duże??



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #459005 przez agi-p
HERI napisał:
[quote
Od wczoraj ważą się moje losy, jeśli chodzi o pracę. Znaczy się napewno umowę będę miała przedłużoną, więc po macierzyńskim mam gdzie wrócić... Teraz tylko nie wiem na jakich warunkach...:|[/quote]

Kochana najważniejsze , ze umowa zostanie przedłużona .Będziesz miała wszelkie świadczenia , a warunkami będziesz się później przejmowała .
Teraz skup sie na Maleństwu i wypoczynku . Reszta to na prawdę pierdołki . Najważniejsze Twoje zdrowie i Maluszka :)

Ból głowy to paskudztwo ... mnie tez męczy . Weź paracetamol , nie ma co się zamęczać . Ja unikam leków , ale jak już nie będe mogła dac rady , to zażyje . To bezpieczny lek .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #459008 przez moonisiaaa2
No wlasnie ma 200 kb tylko :) i normalnie w jpg?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #459010 przez Dave
A nie może mieć więcej niż 150 kb



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #459013 przez moonisiaaa2
No zmniejszylam i tak nie mogę dodac nie wiem dlaczego :( szkoda w rozszerzeniu jpg zrobilam chyba ze musi byc inne;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #459016 przez HERI
agi-p napisał:

HERI napisał:
[quote
Od wczoraj ważą się moje losy, jeśli chodzi o pracę. Znaczy się napewno umowę będę miała przedłużoną, więc po macierzyńskim mam gdzie wrócić... Teraz tylko nie wiem na jakich warunkach...:|


Kochana najważniejsze , ze umowa zostanie przedłużona .Będziesz miała wszelkie świadczenia , a warunkami będziesz się później przejmowała .
Teraz skup sie na Maleństwu i wypoczynku . Reszta to na prawdę pierdołki . Najważniejsze Twoje zdrowie i Maluszka :)

Ból głowy to paskudztwo ... mnie tez męczy . Weź paracetamol , nie ma co się zamęczać . Ja unikam leków , ale jak już nie będe mogła dac rady , to zażyje . To bezpieczny lek .[/quote]

Ha... no to akurat tego nie mam :\

Ehh... w ogóle mnie jakaś deprecha ogarnia :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #459019 przez kasia1329
Agi niestety wszystkie dania z cebulą tak działają. Trzeba uważać, nie ma wyjścia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #459021 przez Anabelle
HERI - mnie ostatnio też prześladują bóle migrenowe, zastanawiam się czemu, może to coś z ciśnieniem, bo ostatnio jest totalny mix pogody. Podpytam lekarkę.
Co do pracy to wiem, że trudno, ale staraj się tym nie martwić. Mi się bardzo namieszało z pracą, ale staram się odrzucać te myśli, żeby się nie denerwować. Podenerwuję się jak już dzidziuś będzie na świecie :)

AGI - ból brzucha od cebuli? Dałaś mi do namysłu :) Kiedyś uwielbiałam cebulę i czosnek, ale dzisiaj na obiad zjadłam troszkę czerwonej i potem mnie brzuch pobolewał z 10 minut... Chyba faktycznie musze zacząć uważać.

Pozdrowienia z wykładu z makroekonomii :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #459027 przez HERI
A może te Wasze bóle brzucha od cebuli to po prostu siada Wam na żołądku?

proponuję po obraniu sparzyć cebulkę, może pomóc :)

A co do głowy - też tak sobie po cichutku podejrzewam, że to pogodą może być spowodowane... :| mróz i w ogóle totalne zawirowania...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #459034 przez klaudia_286
tak mala juz jest w domciu:)

Moje malenstwa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #459043 przez Dave
Powoli zbieram się do wanny.

A tu moje zakupy:

Czerwona

Cappuccino

Czarna



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #459067 przez kasia1329
Heri ja mam uczulenie na cebulę, po jej spożyciu dostaje gorączki i potwornych bóli brzucha.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl