BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

11 lata 6 miesiąc temu #458740 przez kasia1329
Agi ja nie to że nie lubię cebuli ale mój żołądek jej nie akceptuje. Od razu dostaję gorączki i potwornych bóli brzucha gdy tylko odrobinę zjem, więc muszę uważać.

Dużo szyć nie będę bo znając życie mój synuś dziś długo nie pośpi po południu a z nim robota, to nie robota :)

Ano kuzynka przeszła trochę, jej córcia ma w książeczce zdrowia nawet wpisane 10 ciąża 1 poród. Ale ważne że się udało.

Klaudia fajnie, że jesteś w domku już, tylko się teraz nie przemęczaj i nie ruszaj z robotą pełną parą, żeby potem Cię brzusio nie bolał.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #458802 przez klaudia_286
mnie cały czas boli :P,ale co zrobic

Moje malenstwa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #458882 przez kasia1329
Klaudia odpoczywać!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #458898 przez Dave
Maja śpi, a jakoś się nie mogła do tego zabrać. Ja robię obiadek, bo za niedługo mąż wróci.
A teraz cieplutka herbatka :side: :side:

Jeszcze troszkę i będzie się trzeba przygotowywać do lekarza :)



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #458901 przez monia89
Wróciłam wreszcie zbadała mnie miła gin na oddziale powiedziała że teraz to maksymalnie 1,5 kg mogę podnosić bo łożysko jest bardzo nisko (jej zdaniem pójdzie w góre jak nie będę bawiła się w siłaczkę ) i stąd to plamienie (pewnie jakbym poczekała z godz w domu to samo by minęło ale strach wziął górę) dostałam kroplówke na zatrzymanie palmienia z jakimś lekiem nie pamiętam już jakim. zbadała mnie przed wyjściem i jest wszystko ok z dzidzią i widziałam ją dziś na usg i to jest pozytyw tego wszystkiego i nadal jest dziewczynką :)
Więc moje Kochane uważajcie na siebie bo ja też do tej pory podnosiłam kloki prawie 3 kg i 10 kg a dziś przeniosłam 40m paczkę 8 kg i trach więc wszystko jest do czasu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #458924 przez Dave
Monia - ufff..... całe szczęście, że wszystko dobrze. I widziałaś swoją królewnę :laugh: :laugh:

Tylko jak tu nie nosić tych naszych małych szkrabów :unsure: Niestety też czuję te moje 10 kg dziecię. No ale co zrobić :dry:

Ale mi się zimno zrobiło :cheer: Brrrrr....



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #458927 przez monia89
To drugi raz kiedy tak cholernie boję się o moje dziecko. 1 raz sam początek podejrzenie ciąży pozamacicznej i groźba aborcji a teraz to......

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #458929 przez Dave
Monia - najważniejsze, że wszystko skontrolowane i jest w porządku. Teraz uważaj na siebie szczególnie i będzie dobrze. Nie wracaj do złych wspomnień. Nie służą ani Tobie ani maluchowi.

Przyszły właśnie moje nie ciążowe tuniki. Na pierwszy rzut oka fajne, ale jeszcze nie miałam kiedy przymierzyć. Szkoda, że nie doszły legginsy, bo miałabym komplet na dzisiejszą wizytę u gina :angry:

A... i kolczyki dostałam gratis :P



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #458934 przez moonisiaaa2
Cześć dziewczyny :) pół dnia mnie nie było a tyle już stron dodanych :)

Dobrze ze z tym spaniem sama nie jestem :):)

Ja staram sie nie dźwigac ale jak ide na zakupy no to zazwyczaj troche tego jest :/ i lekkie tez nie sa.

U mnie śniegu nie ma ale jest tak zimno że aż z domu sie nie chce wychodzić w ogole.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #458938 przez moonisiaaa2
Dave jakie zamówiłaś sobie tuniczki ??:) Ja szukam u siebie jakiś fajnych sweterków dłuższych do legginsów ale nic nie mogę fajnego znaleźć a ja muszę cieplo sie ubrać jestem strasznym zmarzluchem :) wiecznie mi zimno .
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #458947 przez moonisiaaa2
Monia89 wazne ze wszystko wporzadku jest :* duzo wypoczywaj sobie jezeli masz taka mozliwosc :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #458951 przez moonisiaaa2
agi-p no myślimy nad Antosią lub Amelką :) najważniejsze zeby byla zdrowa :) bo rośnie w brzuchu jak na drożdzach lekarz mi mówił ostatnio :) tylko ze brzucha to mi za bardzo jeszcze nie widac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #458963 przez Dave
Monisia - to mamy dużo ze sobą wspólnego. Ja jestem taki zmarzluch, że głowa mała :ohmy: Aż czasem myślę, że to jakoś nie normalne. Ale po prostu kocham ciepełko.

Teraz kupiłam tuniki, a rozglądam się za sweterkami. Przy majce kupiłam sobie super sweterki, takie długie, cieplutkie i w fajnej cenie. Ale już są znoszone, więc też poszukuję czegoś nowego.

Monisia - u nas na wątku, każdego 20 miesiąca pokazujemy brzuchalki, a Ty masz zaległości :) Pokaż ten niby mały domek :side: :side:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #458971 przez moonisiaaa2
Jestem tu od wczoraj :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #458973 przez moonisiaaa2
NIe mogę dodać zdjęcia nie wiem dlaczego

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl