BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

11 lata 6 miesiąc temu #462281 przez kasia1329
Asia u mnie są dni ze czuję jak dzidzia szaleje a są dni kiedy cisza. W pierwszej ciąży wyraźnie czułam dopiero w 23-24 tygodniu jak synuś się ruszał.

Powiem Wam ze wczoraj jak byłam w sklepach to na półkach zaczynają królować ozdoby świąteczne i zestawy prezentowe. Uświadomiłam sobie ze za półtora miesiąca święta.
Macie jakieś pomysły na prezenty? My zawsze robimy sobie drobne upominki. Jedynie synkowi i chrześnicy kupujemy coś większego. W latach ubiegłych o tej porze to już miałam większość prezentów kupionych a teraz pustka w głowie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #462318 przez moonisiaaa2
Cześć dziewczyny :):) poczytalam sobie niezle sie rozpisalyscie :) odpisze Wam pozniej wszystkim ale potrzebuje pomocy :( powiedzcie mi czy mialyscie problem z zylakami ??:( ja mam dopiero 23 lata brzucha duzego nie mam zeby bylo jakies obciazenie a na prawej nodze wstretne mi wylazly:( do lekarza 26 dopiero chyba zwariuje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #462349 przez kasia1329
Monisia zdarza się że w ciąży się pojawiają zylaki i nie zawsze ma to związek z ciężarem. Szalejące hormony, wzrost progesteronu, ucisk na żyłę główną mogą powodować zylaki które po ciąży znikną.
Odpoczywaj z nogami uniesionymi powyżej reszty ciała, w nocy najlepiej spać na.lewym boku. Możesz też używać pończoch uciskowych. Najlepiej zrezygnować z wysokich butów. Jeśli bardzo Ci dokucza ból to idź do lekarza pierwszego kontaktu a jeśli poza brzydkim wyglądem jest w porządku to spokojnie czekaj do wizyty.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #462417 przez Dave
A ja znów tylko na chwilę. Poczytała i lecę robić obiad. Mąż dziś będzie kuł i montował kaloryfer w łazience. Czeka jednak na pobudkę Majki. A teraz kładzie watę mineralną nad łazienką.

Już marzę o własnym prysznicu!!

Mam nadzieję, że się szybko z wszystkim uwinę i w końcu odpiszę.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #462442 przez agi-p
Kasiu masz świętą rację z tym brakiem czasu dla siebie . Tez nie mogę sobie pozwolić na dzięń lenistwa . Takie uroki macierzyństwa .
A z prezentami to mam odwieczny problem :( Mam sporo ludzi do obdarowania i już zachodzę w głowę co komu :(
Jeszcze konkretnych pomysłów brak ... na razie tylko się rozglądam , ale jak się zdecyduję to napiszę .

Asiu ja też pisałam , ze u mnie z ruchami cisza . Niby powinnyśmy wyczuć maleństwo wcześniej , jako że to kolejna ciąża , a tu cisza :( Ale tłumaczę to tym , że mam duży brzuch i Dzidzia ma multum miejsca . No i macica już rozciagnięta , więc nie taka czuła .

Monisia Kasia superowo opisała Ci co z żylakami :) Nie wiem czy w ciąży można , ale ja jeszcze smarowałam liotonem 1000 .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #462449 przez asia26

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #462497 przez HERI
Ja brzucha nie mam praktycznie wcale, a ruchów też nie czuję... Co prawda czasami mi się przelewa, ale jakoś nie jestem przekonana, że to Dzidziuś...

A co do remontu... Szkoda gadać... termin zakończenia minął w sobotę... ściany nadal są mokre, nie mogą dalej robić... To co mogli to praktycznie już na wykończeniu, a reszta - dupa wielka... Ehhh.... jak tak dalej pojdzie to mnie Gwiazdka u rodziców zastanie... :|
A ja już mam dość... :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #462507 przez agi-p
Faktycznie remonty i budowy na porządku dziennym u większości :P

Heri cierpliwości :) Do gwiazdki jeszcze trochę ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #462514 przez moonisiaaa2
Dzięki dziewczyny kupiłam lioton 1000 wlasnie wrocilam z apteki zobaczymy:)nie bola mnie te zylaki tylko sie wystraszylam jak one wygladaja strasznie. Odkad sie dowiedzialam ze jestem w ciazy przestalam nosic wysokie buty :)ciezko bylo mi sie z tym rozstac ale dla maludy wszystko zrobie :)

Bylam dzisiaj sie rozgladnac za prezentem dla tej malej na roczek z rodziny mojego chlopaka i zabawki fakt faktem sa swietne ale ceny przerazajace. A co do swiat sama nie mam pomyslu jeszcze na jakiekolwiek prezenty :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #462524 przez kasia1329
Monisia, ja wszelkie zabawki kupuję na allegro. Ceny są zdecydowanie niższe. Przykładowo jak kupowaliśmy synkowi leżaczek czy rowerek to na allegro było ponad 100zł taniej niż w sklepie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #462529 przez HERI
agi-p napisał:

Faktycznie remonty i budowy na porządku dziennym u większości :P

Heri cierpliwości :) Do gwiazdki jeszcze trochę ;)



Niby tak, ale zaczynam mieć czarne myśli...
Masakra...

Co do zabawek - my też zawsze kupujemy na allegro, zwłaszcza jak są to prezenty gwiazdkowe... Do tej pory głównie dla chrześniaka małża... a ten to miał wymagania :|

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #462533 przez Anabelle
No, wątek budowlany jak najbardziej mi odpowiada, szczególnie, że sama mam jeden wielki plac budowy od 1,5 roku :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #462560 przez moonisiaaa2
Miałam się już ostatnio pytać jakie zażywacie witaminy ?? Jak sie po nich czujecie? :) Ja biore prenatal classic i od drugiegro trymestru do tych zwyklych prenatal dha, nie zawsze jest mi po nich dobrze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #462562 przez HERI
Ja na początku brałam prenatal complex i po nich bylo mi bardzo niedobrze... Przerzuciłam sie na falvit mama - wszystkie dolegliwości minęły jak ręką odjął :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #462567 przez Anabelle

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl