BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

11 lata 6 miesiąc temu #461567 przez kasia1329
Ja nadal źle się czuję. Dziś się kładę spać wcześniej.
Spokojnej nocy dziewczyny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #461580 przez agi-p
Kasiu wypoczywaj . Kolorowych snów :)

My mamy tu istny dom wariatów ;) wesoło jest i już mnie brzuchol boli ze śmiechu ;) :)

Spokojnego wieczorku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #461691 przez kasia1329
Dzień doberek.
Miłej niedzieli dziewczyny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #461696 przez agi-p
I ja się witam :) Dzień doberek :)

Zapowiada się piękny dzionek , ale mimo to raczej jeszcze w domku posiedzimy .
Juz wystarczy , ze jutro musze do dentysty jechać . Nie chcę jeszcze ryzykować , ze mnie przewieje . Antybiotyk nadal biorę .

Udanego dzionka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #461708 przez kasia1329
Ja też jutro mam dentystę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #461766 przez monia89
witam w piękną niedziele :)
herbata z sokiem malinowym i nogi wysmarowane postawiły mnie na nogi :)
Dzisiaj z mężusiem wyruszamy na zakupy musi uzpełnić zimową garderobę a przy okazji obejrzymy rzeczy dla maleństwa :P
Po 20 zaczynam robić zakupy by nie odczuć aż tego tak bardzo..........

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #461790 przez Anabelle
U mnie paskudna niedziela co prawda ;) ale też witam.
Musiałam zmienić sobie szczoteczkę na soft bo zauważyłam, że podczas szczotkowania medium czasami było widać odrobinę krwi.
Zaczęła mi też od jakiegoś tygodnia doskwierać wydzielina z piersi. Dzisiaj w nocy poleciało tyle, że aż się obudziłam, bo mi było mokro :) Strasznie dziwne uczucie.
Wam też coś leci, czy jestem jakimś dziwolągiem ? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #461818 przez lalka
hej Anabelle!!!taka wydzielina z piersi kojarzy mi się tylko z siarą,ale ja w pierwszej ciąży miałam ją dopiero pod koniec 8miesiąca...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #461838 przez Anabelle
Tak, zazwyczaj kobiety mają późno. Ale podobno zdarza się w różnym czasie. Powiem lekarce na wizycie, jednak w 2 książkach, które mam w domu :D uważa się to za nic niepokojącego.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #461881 przez martela89
MoNiaaa napisał:

kasia moze po prostu twoja babcia poczebuje czasu zeby dojsc do siebie :) moze z czasem anemia ustapi i wszystko sie ustabilizuje :)
3mam mocno kciuki zeby bylo dobrze :kiss:

a co do mojej reki to na poczatku mialam opuchniete ale juz zeszlo jak sobie dotykam nad miejscem wklucia toc zuje taki nerw do palcow i miedzy kciukiem a palcem wskazujacym mam ta powierzchnie caly zcas odretwiala moglabym to porownac do miejsca gdzie mialam wyrostek wycinany tam tez mam skore jakby z mniejszym czuciem??

a ja chyba jestem coraz blizej mysli zeby jednak starac sie o dzidziusia jak najszybciej :)

a jeszcze mam pytanie do mam ktore maja dzieci...
czy wasze maluchy duzo pija?? moja Julka jak wraca ze zlobka ciagle pije i potrafi pol buteli duszkiem wypic..i pozniej chodzi co chwilke sikac? nie martwilo mnie to ale znajomy mi powiedzial ze to moze byc cukrzyca :unsure:


Monia Vanesska też duzo pije,może to przez ten okres grzewczy :unsure: A co do cukrzycy to czytałam,że jest też kilka innych objawów takich jak słabe przybieranie na wadze,ospałość czy mniejszy apetyt.Vanesska tego nie ma tylko to picie.

[url=http://vanessa-.aguagu.pl][img]http://vanessa-.aguagu.pl/suwaczek/suwak2/a.png[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #461903 przez klaudia_286
Witajcie kochane...

niedziela jak niedziela nudy jak nie wiem

Moje malenstwa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #461911 przez agi-p
Anabelle siara pojawia się w różnym okresie . Niektórym towarzyszy już od wczesnych miesięcy , innym pojawia się pod koniec , a jeszcze inne mają ją dopiero po porodzie .
Ja w poprzedniej ciąży pod koniec miałam chyba tylko ze 2-3 razy lekki wyciek , a tak to dopiero po porodzie się pojawiła .
Teraz też mam spokój . Nic się nie denerwuj i jak Ci to przeszkadza i jest tego duża ilość , to kup sobie już wkładki laktacyjne . Ja bardzo lubiłam z Johnson's Baby i Penaten . Są miłe i nie drażnią piersi .

My byliśmy na urodzinach u Babci :) To blok obok , więc postanowiliśmy się wybrać . Zjechało się tyle osób , ze Babcia w szoku była :) Fajne są takie zloty rodzinne :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #461918 przez Anabelle
agi-p napisał:

Anabelle siara pojawia się w różnym okresie . Niektórym towarzyszy już od wczesnych miesięcy , innym pojawia się pod koniec , a jeszcze inne mają ją dopiero po porodzie .
Ja w poprzedniej ciąży pod koniec miałam chyba tylko ze 2-3 razy lekki wyciek , a tak to dopiero po porodzie się pojawiła .
Teraz też mam spokój . Nic się nie denerwuj i jak Ci to przeszkadza i jest tego duża ilość , to kup sobie już wkładki laktacyjne . Ja bardzo lubiłam z Johnson's Baby i Penaten . Są miłe i nie drażnią piersi .

Dziękuję, uspokoiłaś mnie :)
Na szczęście wycieki mam głównie w nocy i to nie każdej. Na razie nas to troszkę bawi z mężem, ale jeśli zacznę przeciekać w ciągu dnia to pomyślę o tych wkładkach :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #461935 przez monia89
Ja wróciłam do domku i doznałam oczopląsu w sklepach z art. dziecięcymi tyle tego wszystkiego że szok. Oj mężu chowaj kartę bo mamuśka dozna szału zakupowego :P :evil:
A tak wogóle kupiłam sobie bardzo fajną bluzeczkę typu samolot pudrowy róż (bo w to weszłam :P) moim pupilką obróżki do kolekcji i Roxi oczywiście spineczki do kucyka :) a mój M ubrany od stóp do głowy :)
Zahaczyliśmy o KFC lodziarnie.....
I ogólnie ten dzień należy do udanych bo spędziliśmy go razem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #461993 przez Anabelle
Monia89 - KFC i lodziarnia? Miałam taki sam plan działania wczoraj :D Fast foody mi ogólnie coś zasmakowały ostatnio :)

Kochane, wpisujcie swoje terminy porodów i planowane imiona dla dzieci, będziemy mieć uszeregowane :) www.zapytajpolozna.pl/121-iv-vi/461883-l...n-czerwiec-2013.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl