BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

11 lata 6 miesiąc temu #462004 przez HERI
Anabelle... Spójrz na 1 stronę :)
A aby Cię tam dopisać napisz priva do Paletki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #462009 przez Anabelle

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #462011 przez agi-p
Monia89 to faktycznie super dzionek mieliście :) A , ze rzeczy dla Maluchów ogrom to fakt :) Łatwo popaść w uzależnienie :P I dlatego trzeba się pilnować , bo można pokupowac multum niepotrzebnych rzeczy :P Albo dublować te , które już się posiada :P
Ja najwięcej nakupuję moich ulubionych bodziaków , spodenek , rajstopek i pajaców :) W końcu rodzimy w kwietniu , więc już ciepło będzie . Nie trzeba kupować przesadnej ilości ciepłych ciuchów :)

I Amelkę rodziłam w czerwcu i pościeli wcale nie używałam :P Po prostu byłą sobie w łóżeczku i Ami na niej leżała . A przykrywałam ją samym kocykiem . Zresztą do dziś ma tak , ze nie lubi jak jej za ciepło i śpi pod samym kocem :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #462044 przez kasia1329
Ja to mam wrażenie że dla dziewczynek to jest ogrom ubrań. Dla chłopców już gorzej. Dziś pół dnia jeździłam za ocieplanymi spodniami dlaMateuszka. Wszędzie 3/4 sklepów to asortyment dla dziewczynek. Jako że mój synuś nie może rajstop nosićmusiałam znaleźć ocieplanie spodnie. Masakra jakaś. W jednym sklepie i cena mnie poraziła ale nie miałam wyboru.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #462045 przez Anabelle
O, a ja się już przymierzałam do kupna pościeli :)
A przecież faktycznie będzie już ciepło :)
Jakoś jak patrzę za okno to trudno sobie to wyobrazić. Nie lubię jesieni :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #462051 przez kasia1329
Dziewczyny do wizyty mam jeszcze tydzień a ja znów się denerwuje czy aby na pewno wszystko w porządku jest. Ostatnio często pobolewa mnie brzuch,szczególnie wieczorem. Nie jakoś mocno ale odczuwam dyskomfort. Dodatkowo zdarzyło się że kilka razy tak trochę stwardnial na chwilę. Czuję trochę jak dzidzia się rusza ale mimo to się martwię

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #462054 przez kasia1329
Jak już o pościeli piszecie to się przypomnę że gdyby któraś z Was chciała pościel białą z haftami to chętnie stworzę projekt na zamówienie :) jedynie co to szyję tylko poszewki na podusie i kołdrę bez jakiś baldachimów itd. , bo może ładnie wyglądają ale są skupiskiem kurzu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #462058 przez agi-p
Kasiu dobrze , ze w końcu udało sie z tymi spodniami . A getry ? Sa takie dla chłopców , jak rajstop nie lubi .
W sklepach chyba faktycznie przewaga rzeczy dla dziewczynek . ale co za tym idzie ... na dziewczynki więcej sie wydaje , bo wszystko tak kusi i kupuje się i kupuje :P

Anabelle pościel wcześniej czy później się przyda . Chociaż w Naszym przypadku zdaje egzamin jedynie jak Ami kładzie się na dywanie , wtedy rozkładam jej dodatkowo pościel i na niej leży lub w łózeczku jako podkład :P Bo też się nią nie przykrywa :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #462068 przez agi-p
kasia1329 napisał:

Dziewczyny do wizyty mam jeszcze tydzień a ja znów się denerwuje czy aby na pewno wszystko w porządku jest. Ostatnio często pobolewa mnie brzuch,szczególnie wieczorem. Nie jakoś mocno ale odczuwam dyskomfort. Dodatkowo zdarzyło się że kilka razy tak trochę stwardnial na chwilę. Czuję trochę jak dzidzia się rusza ale mimo to się martwię[/quote


Kasiu u Ciebie ostatnio trochę stresów i nerwów , wiec te bóle wieczorne pewnie stąd :(
Na pewno wszystko jest dobrze :) Nie zamartwiaj sie na zapas . A na twardnienie brzuszka magnez i ewentualnie nospa pomoże .

Ja mam wizytę w czwartek , ale dziwnie wcale sie nie przejmuję i nie denerwuję :P Bardziej jestem podekscytowana czy w końcu płeć poznam ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #462072 przez kasia1329
To nie chodzi o to czy lubi czy nie tylko on ma AZS i nie są wskazane rajstopy.

Poza tym on nie lubi mieć kilku warstw na sobie :) taki mały a już ma swoje widzimisię

A z tym brzuchem to nie wiem :( nie chce nic brać na własną rękę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #462084 przez agi-p
no tak :( Cholerne AZS :( Teraz rozumiem .

Kasiu czyli musisz wytrzymać ten tydzień . Zapytaj na wizycie może o ten magnez . Mi pomaga .

Spokojnej nocy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #462092 przez kasia1329
Cholerne to mało powiedziane. Tyle kasy idzie na leki, maści i emolienty a skóra dalej jak papier scierny :( czerwona i swędząca. Kiedyś to dzieci takich problemów nie miały a teraz wszędzie ta chemia wstrętna która uczula i w,ogóle.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #462140 przez agi-p
Dzień dobry :)

Kasiu mam nadzieję , ze Matkowi minie to AZS . A męczy sie z tym od urodzenia czy nabył ?
Ja miałam AZS , ale minęło po 3 latach .
No i oby Wasze Maleństwo tego nie miało .

U Nas leje już od nocy :( I to jest właśnie ta durna pogoda :( 2 dni w miarę ładne , a teraz klops ... a potem wszyscy chorzy znowu będą :(
Na 10-tą do dentysty , a potem nigdzie się nie ruszam :P

Miłego poranka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #462160 przez Dave
Dzień dobry!

Poczytałam, ale odpiszę później :P



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #462167 przez kasia1329
Hej. Matuś ma to AZS od 8go miesiąca. I na dobre zeszło tylko raz jak byliśmy nad morzem. A tak to ciągle wraca.

No fakt pogoda nas nie rozpieszcza. Nie dość że szybko ciemno, to jeszcze leje.

Ja mam dentystę dopiero na 17 ale mąż mi dziś auto zostawił więc nie ma tragedii :)

Zaraz sobie zjem tosty z serem :) tylko Mati musi się obudzić. To jedyny plus deszczowej pogody że młody śpi jak zabity kiedy deszcz obija się o parapety.

A w ogóle zapomniałam Wam wczoraj napisać. Jak wychodzilismy z domu i szliśmy do auta, które stało w innym miejscu niż zwykle mało nie zemdlałam. W bloku obok nas komuś spaliło się całe mieszkanie. Okrutną niespodziankę mieli jak wrócili z długiego weekendu :( wszystko zjarane.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl