BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

11 lata 8 miesiąc temu #420216 przez agi-p
Hahaha wcale się Mężowi Twojemu nie dziwię :) Każdy facet zadowolony z takiego obrotu sprawy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #420260 przez mankowa
Agi to juz masz dwie dziewczynki super gratuluje.pewnie chcielibyscie miec tez chlopczyka... ja pochodze z podlasia mieszkalm kilka lat w w-wie ale zycie karoerowiczki mnie znudzilo i postanowilam zalozyc rodzine i pisze do was z NY. tutaj nie mam takich znajomych z ktorymi mozna normalnie porozmawiac bez jakiejs zawisci wiec o to jestem na tym forum juz 2 lata.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #420269 przez agi-p
Mankowa rzeczywiście fajnie byłoby gdyby teraz pojawił się synuś :) Ale jak będzie córeczka , to tez bedzie cudownie :) W zasadzie wszystko mi jedno :) Paulinka twierdzi , ze jak będzie Majeczka , to nawet lepiej :P A Mężuś żartuje , ze jak będzie miał kolejna kobietkę w domku , to chyba wyjedzie do Meksyku :P

Ja tez już blisko 2 lata na forum jestem :) Podczytuję też inne wątki , wiec kojarzę trochę :) Wywiało Cię rzeczywiście daleko...myslicie o powrocie do PL , czy tam na stałe układacie sobie życie ? Córcia będzie od małego dwu-języczna :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #420283 przez mankowa
ja tesknie za pl, bo mam mame w podeszlym wieku ktora mieszka sama i sie ciagle o nia martwie, ale moj maz ma tutaj prace i jesli wrocicmy to na emaryture dopiero podejrzewam. Ale odwiedzam pl srednio co 2 lata , ostatnio bylam z Gabi na 2 m-ce bylo fajnie a teraz az za 2 lata znow :)tak z gabi rozmawiamy tylko pl ale slucha bajek i pisenek rowniez po ang, z dziecmi ma doczynienia roznej narodowosci, ale jest madra dziewczynka i szybko wszystko lapie....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #420299 przez agi-p
I to jest super :) Od małego ma styczność z językami , więc będzie jej łatwiej . Dzieci łapią w mig :)
Super , ze udaje Ci si przyjeżdżać do PL i nawet 2 miesiace byłyście :) Twoja Mama wtedy pewnie szczęśliwa i Ty spokojniejsza :)
Kochana takie czasy , ludzie wyjeżdżają , tęsknią , zostawiają w kraju rodziny ... Ty na szczeście masz Mężusia i Coreczke , a juz niedługo kolejnego bobaska , wiec sama na obczyźnie nie jesteś :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #420311 przez mankowa
swiete slowa, dla mnie wazna jest rodzina i ich szczescie, ja sie jakos dostosuje ;)dzieki i zycze kolorowych bo w PL juz po 22 jest u mnie po 16.00 i tez mnie muli na spanie tym bardziej ze malej zachcialo sie ogladac kolysanki hahahahha do jutra pa pa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #420314 przez agi-p
Mankowa fakt , u nas juz 22:20 :P Zaraz do łóżka zmykam :)

Spokojnej nocki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #420369 przez agi-p
Dzień dobry Mamusie :)

Jak Wam nocka minęła ? Mnie nie dość , ze pęcherz budził kilka razy i goniłam po schodach do wc , to jeszcze Amisia niespokojna była , bo czwóreczka jej się wyżyna . Już krawędzie się przebiły,ale jeszcze reszta zęba daje jej sie we znaki .

Zaraz jedziemy do Bielska . Uciekam się przygotować . Miłego poranka i do później :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #420385 przez Dave
Hello,

Ja się witam, poczytałam :laugh:

Zaliczyłam już z Majką pobranie krwi i oddanie siuśków. Wzięłam jej wózek i szybko i gładko poszło.

Śniadanie zaliczone, teraz zawijam Majosa do jedzenia :lol:

Miłego dnia Kochane :)



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #420399 przez MoNiaaa
witam dziewczyny :)

kupilam dzis nowy test i to taki ladny pomyslalam musza byc dwie krechy...niestety znowu jedna:(
zobaczymy czy jutro @ przyjdzie jak nie to dopiero w srode zrobie test.
moze rzeczywiscie jeszcze troszke za wczesnie ale cos czuje ze moj czas juzminal:(
zle te jedne kreski na mnie dzialaja bo sie robie strasznie nerwowa

czasem pewnie jeszcze zagladne do was
i powodzenia jutro na badaniach :kiss:

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #420424 przez Dave
MoNiaaa - Oj, jeszcze wszystko może się zdarzyć. A jak nie teraz to następny miesiąc będzie Twój. Kochana nie możesz się załamywać i tak reagować.

A poza tym obiecałaś, że bez względu na wynik nas nie zostawisz!!



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #420434 przez Maskotka
Witam :)Ja od ponad 2,5 roku mieszkam z mężem w Anglii.Trzy tygodnie temu zrobiłam test i okazało się,że jestem w ciąży.Bardzo się cieszymy :)Właśnie zaczął się 10 tydzień.. Byliśmy już na pierwszej wizycie u położnej a jutro mam wizytę w przychodni na pobranie krwi... Pozdrawiam wszystkie mamy :)

[link=http://www.zapytajpolozna.pl]
[image noborder]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #420439 przez asia26

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #420444 przez malwinsien
Hej dziewczyny!
ja też już krew i siuśki zaliczone, teraz czekam tylko do 12.09 na wizyte :) Kolejny dzień dobrze się czuję i dziś zaczynam 3 miesiąc :) :) :)
Maskotka witamy wśród kwietniówek i gratulujemy 10 tygodnia :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #420446 przez Dave
Maskotka - witaj u nas. Super, że już po pierwszej wizycie. A na kiedy masz wstępnie termin??

Asia - no to jesteś moja sąsiadka :) Do Ustronia rzut berestem :P
To nieźle Cię męczy. Ale jeszcze trochę, grunt że statystyczni wychodzisz wagowo na + :silly:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl