BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

11 lata 8 miesiąc temu #420986 przez Dave
Ja mam wizytę wieczorem.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #420987 przez MoNiaaa
pierwsza wizyte miala miec agi a dave dopiero po 18 chyba

czekam do jutra i rano tescik :) jak nic nie wyjdzie i nie bedzie sie zapowiadalo na @ pojde na bete:) poszlabym juz dzis ale brzuch mnie pobolewa jak na @ wiec moze jesczze franca sie przyplatac...

a was moze bolal brzuch w terminie jak mialyscie miec @

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #420989 przez HERI
MoNiaa - jesli chodzi o bóle brzucha, to mnie dość długo bolał jak na @ ;) Tylko @ nie przyszła....

Ja jutro o 17.00... doczekać się nie mogę....

No gdzie ta Agi??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #420992 przez MoNiaaa
agi juz pewnie po wizycie jest :) o 8 chyba miala wiec musi dotrzec do domku :)

czyli jest jakas szansa dla mnie...za kazdym razem jak ide do wc patrze ostrozne czy cos nie kapnelo ale ani kropelki nie ma a brzuch boli wiec moze moze 3majcie kciuki...
testu nie ma sensu dzis robic??

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #420996 przez HERI
Jak masz zapas to rób ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #420998 przez MoNiaaa
mam jeden jeszcze schowany na czarna godzine ale jak wczoraj nic nie wyszlo to jest szansa ze dzis cos sie pokaze? zreszta pierwsze siusiu poszlo w kanal :side:

czy wy sie nie wqrzacie ze ja ciagle ten sam watek ciagne z tymi testami moimi? :side:

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #421010 przez HERI
Jak możemy się wkurzać skoro Ci wszystkie kibicujemy?!?!? Hę??? :)

No to jak pierwsze siusiu poszło w kanał, to poluj na jutrzejsze pierwsze siusiu :) Dzisiaj jesli bardzo chcesz jakiego teściora zrobić to tylko betę ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #421015 przez MoNiaaa
rozwazam i taka opcje :)

a postanowilam sobie ze do jutra poczekam zeby zobaczyc czy @ napewno nie przyjdzie...ale ciezko strasznie sie czeka :blink:
gdyby nie to ze dwa miesiace temu @ mi sie spoznila to bez wahania poszlabym dzis na bete bo nie liczac tego 1 razu to zawsze mam regularnie i zawsze rano juz wiedzialam ze @ przyszla a nawet kilka dni przedmialam lekkie plamienia.

dzieki za wsparcie :kiss: :kiss:

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #421019 przez Dave
Agi - heloł gdzie jest fota fosilinki :) :)

MoNiaaa - Kochana Moja Ty nam tu wierć temat ile możesz. Ja bym poczekała do jutra, jak @ nie przywędruje to bym poszła na betę. Żeby mieć 100% pewności. No a rano możesz testa walnąć.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #421022 przez HERI
Bardzo Cię dobrze rozumiem... :)
Ja tak czekałam na @, ba... nawet się nie spodziewałam, że w ciąży mogę być, a jak w niedzielę nie przyszła to stwierdziłam, a tam... może się spóźnia, choć mi to raczej się nie zdarzało, zrobiłam teściora i jedna krecha... no więc czekałam dalej... drugi teścior we wtorek - nadal 1 krecha... a @ jak nie było tak ni ma... w środę kolejny i pojawiła się druga bardzo blada...
A @ miała być w niedzielę, tak więc póki u Ciebie nie przyjdzie to nie wszystko stracone :):):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #421043 przez MoNiaaa
juz zgupialam normalnie :side: logicznie caly czas sobie mowie ze jutro jutro. ale co jakis czas jakby do glosu dobija cie ta ciekawosc i sobie mowie a co tam jeden dzien w ta czy w ta i zeby dzis zrobic :silly:
czy jest wogole mozliwe zeby od wczoraj hcg na tyle wzroslo zeby test pokazal?

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #421052 przez Paletka
hejka

Monia-nadal trzymam kciuki:)

witam nowe 2 Mamusie;)---Maskotke i Agat:)



witajcie;)

dzis dzien zapowiada sie mily...M. wziol urlop przez ten Tydzien wiec bd miec troszke luzu:) ladna pogoda to i na spacerek sie wybierzemy zapewne jakis;)

pozdrowiona:)





3-Grudniowe Szczescie!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #421072 przez agi-p
Moniaaa Kochana Ty to masz nerwy ze stali . Ja to bym już betę robiła i kolejnego testa tez dla pewnosci :) Beta wychodzi nawet pare dni przed !

Kochane ja po wizycie rozczarowana jestem na maxa . Dowiedziałam się tyle , co wiedziałam . Po badaniu ginekologicznym powiedziała , ze jestem w ciaży i potwierdziło to tez bad.USG . Widziałam pęcherzyk i maleństwo ,a le serduszka niestety NIE i to zdołowało mnie straszliwie . Lekarka powiedziała , ze to za wcześnie i na kolejnej wizycie juz ba bank będzie widac . Ogólnie wkurzyłą mnie i nie będę do niej chodziła . Dobrze , ze to moja kolejna ciąża ,wiec wiedziałam o co pytać , bo sama od siebie zbyt rozmowna nie była . Wywiad bardzo ubogi zrobiła i o podstawowe rzeczy nie zapytała , gdybym sama o nich nie mówiła , to pewnie by nie zapytała , a to dość ważne informacje były . Zrobiła mi cytologię i wyznaczyła termin za 3 tygodnie i pójde do niej tylko po to , zeby odebrac wynik , bo ciąży to na bank mi nie będzie prowadziła .
Na szczęście nie nastawiałam się na tą wizytę i miałam przeczucie , ze to nie bedzie lekarz jakiego szukam . Mam w czwartek wizytę u innej Pani Dr , juz do niej chodziłam , więc liczę , ze będzie super i zobacze serduszko .
A jak nie , to ide w przyszlym tyg prywatnie i już tak zostanie .

Dave czekam na wieści o Twojej wizycie :)

Idę uspać Amelkę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #421076 przez HERI
No to faktycznie żeś trafiła... Nie zazdroszczę...
Agi- a który to u Ciebie jest tydzień??? Żeby jeszcze serducha nie było?

Ehh... aż ja się boję jaki się okaże mój lekarz... :( Na razie sprawia dobre wrażenie, ale czy tak faktycznie jest to się okaże....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #421089 przez agi-p
U mnie to 6 tydzień ... niby serduszko powinno juz być widoczne :( Nie wiem czy to wina sprzętu , czy cos jest nie tak . Mężuś już dzwonił kilka razy i mnie uspokaja , powiedział , zebym się nie denerwowała , ale wiecie jak to jest .

Rany tym bardziej teraz nie wyobrażam sobie nei mieć usg na każdej wizycie . Zwariowałabym . A ta lekarka powiedziała , ze usg tylko w razie konieczności , ze na pewno nie na każdej wizycie . Dzisiaj tez chciala mnie zbyć zwykłym badaniem ginekologicznym , które potwierdziło ciąże . Ale uprosiłam o usg .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl