BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

11 lata 8 miesiąc temu #420768 przez mankowa
czyli to wszystko mity sa. A powiedz slyszalas o takiej farbie Herbatint, to sa niby naturalne, owszem zawieraja sladowe ilosci amoniaku i widzialam calkiem dobre nawet bardzo dobre opinie na ich temat.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #420771 przez HERI
Ja pytałam o to lekarza... Powiedział, żeby znaleźć taką farbę, która ma atest dla kobiet w ciąży (?!?)...
Natomiast jeśli chodzi o zapach to mogę polecić w 100% farby w piance, bodajże Garniera, nie dość, że nie śmierdzą to ... pachną ;)
Tak czy inaczej ja w I trymestrze mam zamiar odpuścić sobie farbowanie, choć też jestem farbowaną blondynką, a naturalne są ciemne... No trudno, ale w tej chwili Maleństwo jest dla mnie ważniejsze niż kolor na mojej głowie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #420774 przez agi-p
Mankowa ja w poprzedniej ciąży farbowałam włosy raz w miesiącu . Mam zaufaną fryzjerke , z któą od lat sie znamy i mówiła , ze teraz farby nie są szkodliwe dla dzidzi . Nawet zapach może nie drażnić , bo coraz więcej farb nie zawiera amoniaku . W tej ciąży tez zamierzam normalnie farbowac włosy , dla mnie to ważne . Nie znoszę odrostu , uwielbiam mieć fajnie zrobione i zadbane włosy .
Moja fryzjerka mówi , ze jakby nie wolno było używać farb do włosów , to wszelkich kosmetyków również :P I używa farb bez amoniaku :)

Patrycja kalendarze on line sa dobre :) Spokojnie możesz na nich polegać :)

Heri super , ze badania porobione :) Teraz tylko czekanie na środę pozostało :) Zleci :)

A ja dzisiaj objadłam się lazanią :) Nawet na jutro zostało :) Wyszła mi przepyszna :)
A mnie z kolei na słodkie nie ciagnie , tylko na mięsne i pikantne :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #420776 przez MoNiaaa
co do farby to ja tez farbowalam w ciazy.zawsze mozna wybrac ta bez amoniaku zeby byc spokojniejszym napewno znajdziesz w kazdym sklepie ale tez slyszalam ze to juz raczej mit o tych farbach dawniej farby byly moze bardziej szkodliwe i to przez to?

aga musisz mi dac przepis na lazanie moze w koncu zrobie i ja :)
mam nadzijeej ze to nie za bardzo skomplikowane jak dla mnie :side:

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #420833 przez agi-p
Moniaaa jutro zamieszczę przepis :) Proste i pyszne danie :)

Dave jak tam spotkanko ?

Dziś juz uciekam , bo padam totalnie . Odezwę sie rano przed wizytą :)

Spokojnej nocki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #420861 przez asia26

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #420862 przez agat
Witam :) Przeczytałam (trochę po łebkach) cały temat i postanowiłam dodać swoje trzy grosze :)

Jak się oczywiście można domyślić trafiłam tutaj z powodu dwóch kresek na teście (15 sierpnia). W ubiegły piątek byłam u lekarza, zobaczyliśmy z mężem bijące serduszko, lekarz uspokoił mnie, ze wszystko jest ok :) Wg OM jestem w 7 tyg 1 dniu ciąży, USG pokazuje ciążę 3 dni młodszą.

To moja pierwsza ciąża także dużo czytam i sama nie wiem czym mam się martwić a czym nie. Jak na razie czuję się dobrze, do tej pory dokuczaly mi tylko piersi, teraz doszła mega senność, mdłości jak na razie mnie omijają. Niestety przypałętała się jakaś infekcja i lekarz przepisał mi Nystatynę. Mam manię obserwowania śluzu (o matko, jak to głupio brzmi :P ) i przejmuję się każdą zmianą koloru (a przy tej infekcji bywa różnie).

Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamuśki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #420911 przez agi-p
Dzień dobry :)

Asiu super , ze Oliwka już wie :) I jak przystalo na dziewczynkę , woli siostrę :) Moja Paula i w poprzedniej i e w tej stawa na dziewczynkę :)
Dobrze , ze masz możliwosć odpoczęcia na drzemce Małej . Niektóre dzieciaczki już nie chcą s[ac w dzień .

Agata witaj wśród Nas Mamusiu :) Fajnie , ze Nas tak przybywa :laugh: Serdeczne gratulacje dla Ciebie i Męża :) Obserwacja śluzu wcale głupio nie brzmi , tylko musisz teraz troszkę zmienic nastawienie , bo w ciąży sluz się zmienia . Różne infekcje też lubią się przyplątać , trzeba byc czujnym i w razie czego bez obaw udac się do lekarza .
Senność dokucza nam wszystkim , także jak sie da , to trzeba odpoczywać :)
Obstawiacie chłopaczka czy dziewczynkę ? Imionka już wybrane ? My o tym pisałysmy gdzieś tam na początku :)

Ja jestem nieprzytomna :( Amelce dwie czwórki na raz wychodzą i nocka zamieniła się w koszmar :( Ciesze się , ze już o 8 mam wizytę , bo chyba bym zwariowała do popołudnia . Brzuch mnie boli od wczoraj i juz nie wiem czy coś jest nei tak , czy to nerwy :( Mężus mnie pociesza i mówi , ze maleństwo jest silne i miewa się świetnie :laugh:

Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #420918 przez agat
Dziękuję za miłe przyjęcie :)
Co do płci to obstawiam chłopaka, choć imię mam przygotowane tylko dla dziewczynki - Ala :)

Tak, senność to moja zmora. Tylko teraz mam zły moment, bo po pierwsze w domu remont (choć mnie w popołudniowej drzemce nie przeszkadza nawet walenie młotkiem obok :P ), a poza tym właśnie teraz, w okresie największej senności i prawdopodobieństwa mdłości (oby nie nadeszły) wracam do pracy po wakacyjnej przerwie (szkoła).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #420932 przez asia26

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #420942 przez MoNiaaa
witam sie i ja :)

asia moja JUlka wlasnie tez jest strasznie ruchliwa nie potrafi 5 sekund usiedziec w jednym miejscu dlatego sie zastanawiam jak to ogarniasz :) teraz i tak pewnie jeszcze lekko ale z brzuszkiem bedzie wyzwanie :)

agat witam i gratuluje :)

agi i dave czekam na wiesci :kiss: :kiss:

a u mnie @ nie przyszla poki co :lol:
wczoraj nawet meza w obroty wzielam bo przewaznbie jak ma @ przyjsc to po przytulancach od razu sie ujawnia...nawet kazalam rano mezowi sprawdzic czy nie zabrudzilam lozka bo ja mam wolne i dluzej spalam i w sumie mnie przestraszyl rano bo dal mi buzi jak wyhcodzil i podniosl koldre..myslalam ze chce mi poprawic a on tak trzyma w gorze :silly: troche sie zlepklam i sie pytamtaka zaspana co robi a on ze sprawdza czy @przyszla :side:

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #420952 przez Dave
Dzień dobry,
Ja od rana maraton. Podczytałam, ale nie zdążę odpisać.

Agat - witam serdecznie :kiss: :kiss: i gratuluję :lol:

Ale mam stresa przed wizytą :cheer: :cheer: :cheer:

Czekam na Wasze wieści z niecierpliwością.

Aha, co do farbowania. W pierwszej farbowałam, tez jestem blondynką z odrostami B) teraz stwierdziłam, że troszkę poczekam i wyglądam jak chochoł :( :( Ale co tam. Po przejściach chce się wyeliminować wszelkie możliwe opcje. Człowiek trochę zryty się staje. Ale cóż. W zabobony nie wierzę, ale teraz wolę unikać takich nie do końca jasnych sytuacji.

Boże ale mam stresa :ohmy: :ohmy:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #420958 przez MoNiaaa
dave spokojnie nie masz sie czym stresowac!!wszystko jest dobrze a wieczorem to sie potwierdzi!!! :kiss:

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #420979 przez HERI
Hej Dziewczyny :)

Nowym Mamusiom - gratuluję :)

Dave, Agi - która z Was miała na rano wizytę? Bo się pogubiłam :)

Czekamy na wieści... :):)

MoNiaa - oby tak dalej ;) Mężusio się przejmuje ;)
Ps. na mnie przytulańce też tak zawsze działały ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #420982 przez asia26

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl