BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

11 lata 8 miesiąc temu #420450 przez Maskotka
Dave: wstępny termin porodu mam na 3 kwietnia według ostatniej miesiączki a bardziej dokładny to będę znać dopiero w październiku jak zrobią mi pierwsze USG.

[link=http://www.zapytajpolozna.pl]
[image noborder]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #420460 przez Dave
Maskotka - to super. Już się chyba doczekać nie możesz. Ale jak wiem to w UK jest mniej usg. Tam się troszkę inaczej podchodzi do ciąży.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #420468 przez Maskotka
Dave: Tak czekamy z utęsknieniem na naszego dzidziusia.Dwie pierwsze ciąże skończyły sie poronieniem a teraz mamy nadzieję,że wszystko będzie dobrze i powitamy w kwietniu z radością nasze kochane dzieciątko :) Tutaj w UK jest inaczej niż w Polsce,ciążę prowadzi położna a nie ginekolog,pierwsze USG wykonuje się koło 12 tygodnia,drugie w 20 tygodniu i jeżeli jest wszystko dobrze to może być już ostatnie USG..

[link=http://www.zapytajpolozna.pl]
[image noborder]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #420474 przez Dave
Maskotka - czyli kolejna Aniołkowa mamusia. Kochana wiem jak to jest :(
Ale teraz musi się udać i w kwietniu nasze życie wzbogaci się o maleńką kruszynkę :kiss: :kiss:
Jak dla mnie to mało tych usg tam jest, no ale taki system.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #420531 przez Dave
Hallo,
Mamuśki co porabiacie? Już się przygotowujecie na jutrzejszy dzień :unsure:

A tak przy okazji to przypominam, że dziś już jest 03.09!!! :lol: :lol: :lol:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #420566 przez asia26

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #420570 przez Dave
Asiu - a gdzie chcesz rodzić?
To miałaś wyprawę. Biedulko. Nie wiem czy znajdziesz jakieś plusy wymiotowania :dry:
Ja też sobie mojego gina chwalę :lol:

I już się nie moge jutra doczekać, ale wizyta dopiero na 18.45 :( Więc se poczekam.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #420582 przez agi-p
Moniaaa tylko nam sie nie dołuj . Raz , ze nei wszystko jeszcze przesądzone , a dwa to dopiero Wasz starankowy początek , więc spokojnie :) I nigdzie nam nie uciekaj !!!!

Maskotka witaj :) Cudowne wieści :) Dwa Aniołki juz czuwają , więc tym razem wzorowo doczekasz do kwietnia :) Oj ja Ci zazdroszczę , że to już 10 tydzień :) Imionka już wstępnie wybrane ?

Asia ale masz przygody :( A czytałam , ze w kolejnych ciążach zmniejsza się ryzyko mdłości i wymiotów . A przy Oliwce też tak sie czułaś ? Mówisz , ze chudzielec z Ciebie ? No to super , brzusio bezie ślicznie wyglądał :) Ale jak to robisz , ze wymiotujesz i mimo to 3 kg na plus ? Normalnie szok :) A plusów raczej nie znajdziesz :P

Malwinsien super , ze już 3 miesiąc zaczynasz :) Ja to daleko w tyle za Wami jestem :( Ale byle wszystko dobrze bylo .

Dave ja już mam lekki stresik przed jutrem :( Denerwuję się tak bardzo . Dobrze , ze ja mam wizytę miedzy 8 a 9 rano . Staram sie o tym nie myśleć i wynajduję co chwilę coś do roboty :P
Zaraz dokończe porządki w kuchni , a potem za lazanie się biorę :)

Amelka zasypia własnie , więc wyrobić się powinnam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #420588 przez Dave
agi - ja też mam stresa. Ale jak się naczytam i naoglądam Waszych Kruszynek, to mi jakoś lepiej będzie. Chociaż jutro będę miała problem z netem. Bo jedziemy do moich rodziców dalej działać z remontem.

No bo bez fotek relacji nie przyjmuję :) Muszą być zdjęcia do albumu fasolki :)

A tak poza tym to ja idę za przykładem Agi i lecę do roboty :) Chociaż wolałabym poleniuchować, bo ponosiłam Majkę i mnie brzusio boli :(

P.s. Aga ale mi narobiłaś smaka na lazanię :cheer: :cheer:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #420593 przez agi-p
:) mi ostatnio Ula smaka na lazanię narobiła :) Musiałam czekac aż moja Paulisia wróci do domku , bo obie kochamy taką kuchnię . Męzuś to typowy mięsożerca ... ziemniaki i pełno mięcha to podstawa . A takie makarony czy ryże to dobre na dokładkę :P

Ja mam nadzieję , ze dostanę foteczkę , bo jak nie to z gabinetu nie wyjdę :P

Kurcze tak to jest jak już dzieciaczki w domku . Ja też jak poszaleje przy Amci , to zaraz mnie brzuszek pobolewa .

A Kochane jak tam relacje z partnerami ? Normanie się kochacie czy odczuwacie blokadę psychiczną lub ból ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #420599 przez Dave
U nas mąż to też mięsożerca w 100%, ale do tego mięsa chętnie jakąś kaszę, ryż zje więc luzik. Ogólnie jest nie wybredny :laugh:

Relacje dobre, chociaż my to zalatani jesteśmy i dużo się mijamy. Jeśli chodzi o sprawy łóżkowe, to mój by chciał zawsze i wszędzie. Ale wytłumaczyłam mu, że ze względu na ostatnie przeżycia wolę teraz delikatnie i po wizycie mam nadzieję się uspokoję. Więc się kochamy ale delikatniej bez szaleństw. Nic mnie nie boli, ale jakoś tak w głowie mi się umaniło, że wolę uważać.

A inną kwestią jest to, że jak wracałam z pracy to tylko o poduszce marzyłam :) Jak siedzę w domu to lepiej w tej kwestii, ale i tak senna jestem.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #420648 przez MoNiaaa
no dziewczyny ja razem z wami czekam na wiesci po wizycie :)

staram sie jakos nie przezywac tego tak mocno ale jakos chodze podenerwowana i zloszcze sie z byle powodu...przejdzie za pare dni...zobaczymy moze w koncu sie uda czas pokaze :)
tak na zdrowy rozsadek wiem ze tak za pierwszym strzalem to nie zawsze wychodzi ale do glosu dochodzi ta druga strona...

odejsc pewnie od was nie odejde ale czuje teraz ze "odstaje"od was :side:

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #420651 przez Dave
MoNiaaa - wiadomo jak to jest. Niby wiesz, że nie ma powodu do lamentowania a i tak lamentujesz. Taka już nasza natura. Czekamy z Tobą na @, a póki jej nie ma to dobrze. Sama na majówkach pisałaś, że nic jej nie zwiastuje. Kochana musisz być dzielna :kiss: :kiss:

No i nie myśl, że odstajesz :unsure: co Ty gadasz. Jesteś na nieco innym etapie i tyle. Ale dobrze, że nas nie zostawisz i lookasz do nas :laugh: I tego się trzymaj.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #420652 przez Maskotka
agi-p : tak mamy nadzieje,że tym razem wszystko będzie dobrze i w kwietniu nasze maleństwo będzie już z nami :) a jezeli chodzi o nasze relacje to ogólnie są bardzo dobre tylko jeśli chodzi o sex to zrezygnowalismy z niego na samym poczatku ciąży,ponieważ ja sie boję. Po dwóch poronieniach to nic dziwnego,że odczuwa się strach... ale mam kochanego i bardzo wyrozumiałego męża,on to rozumie i nie naciska.. pomaga mi i wspiera mnie,był ze mną na wizycie u położnej :)

[link=http://www.zapytajpolozna.pl]
[image noborder]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #420653 przez Dave
Maskotka - mój też jest kochany i rozumie moje obawy.
Fajnie, że mąż angażuje się od samego początku :)



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl