BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

11 lata 6 miesiąc temu #470729 przez asia26

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #470747 przez Dave
Asiu - tak, tak rosną nasze szkraby szybciutko :laugh:

Co do pracy, bardzo dobrze powiedziałam szefowi, niech sobie nie myśli, że jesteś na l4 dla przyjemności. To dla naszych maluszków :) :)

Co do ząbków, to ja się nie przejmuję, wyjdą jak przyjdzie ich pora. Maja ma ich już sporo, teraz te 3 atakują. Tylko, że niezbyt jej się mycie zębów podoba. Chociaż wczoraj pięknie jej wyszorowałam :lol:

Moja jeszcze nie wie o malchu. Jakoś tak wyszło, ale myślę że w najbliższym czasie jej wyjaśnię.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #470753 przez asia26

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #470763 przez Dave
Asia - każde dziecko jest inne i ma własne tempo, w którym się rozwija. Więc nie ma się nad czym zastanawiać. Tylko kochać :lol: :lol:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #470768 przez asia26

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #470782 przez Dave
Asia - dziękuję za zaproszenie :side: :side: Oczywiście u siebie też chętnie Was ugoszczę :laugh:

Ruchy już czuję, ale takie delikatne. Też już zapomniałam jak to jest :) :)



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #470785 przez asia26

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #470791 przez Dave
Asiu - dokładnie. Nie mamy daleko :side: :side:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #470812 przez monia89
Maskotka gratuluje synka. Dave piękna ta Majeczka :) A oczy cudne..... Do zakochania :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #470840 przez Dave
Jakaś już znudzona jestem tym klikaniem. Chyba zmykam do spanka :)

Do jutra, spokojnej nocki :side: :side:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #470857 przez kasia1329
Kasiaq no nie powiem lekarka dała popis. A każą się ciężarnym nie denerwować... Masakra.

Maskotka gratulujemy synka. Fajnie że się odezwałaś.

Dave ja za to mam odwrotnie, potrzebuję dużo czasu żeby się zregenerować. Nie wiem jak to będzie z czasem na odpoczynek przy dwójce dzieci. Liczę tylko że drugie będzie mniej absorbujące w nocy...choć na razie się na to nie zanosi bo wieczorem i w nocy szaleje najbardziej.

Powiem Wam że po tych lekach które dostałam czuję się lepiej. Nie bolą mnie już tak plecy i ból nie promieniuje do brzuszka, ustąpilo też swedzenie okolic intymnych. Od razu się czuję bardziej komfortowo.
Za to Mati dziś znów twarda kupa i na koniec z krwią, ale dziś zauważyłam że pęka mu skóra w okolicach odbytu i stamtąd krwawi. Te.doustne leki zaczynają działać po 24-48 godzin i mam nadzieję że jutro będzie lepiej. Dziś chociaż tak dużo wysiłku go nie kosztowała kupka bo nie tulił się w trakcie.

Mi dziś mama na kolację krokiety zapodała, ale niestety mi nie podeszły. W ogóle ostatnio od wielu potraw mnie odrzuca. Za to wszystko co z keczupem i koncentratem pomidorowym jest pyszne, tylko potęguje mi bardzo zgage.

A i zazdroszczę Wam że dzieci idą spać tak wcześnie. Mati nawet jak nie śpi w dzień to o 22 dopiero się mu zbiera na spanie,mało tego bez różnicy czy wstaje z nim o 6 czy o 9.
Jak był mały to o 19-20 kladlismy go spać a teraz kiepsko.

No nic kolorowych snów dziewczyny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #470889 przez agi-p
Dzień dobry :)

Dave Majeczka urocza :) Rośnie Wam śliczna panienka :) Oczyska ma zabójcze . Dobrze ,że tym razem syn będzie ,będzie pilnował siostrzyczki przed adoratorami :P

Asiu szef ma tupet ...niech sobie sam wprowadza kogo chce . Myśli,że L4 jest od czego ?
A z tempem rozwoju , to mnie Amcia też już nauczyła, że ma swoje indywidualne tempo i niektóre rzeczy robi później i koniec :)
Gratuluję pojawienia się ruchów :) No i postawy Oliwki ...kochana siostrzyczka :)

Kasiu ja też liczę , ze kolejna dzidzia nie będzie tak wymagająca i absorbująca jak Amelka :P Podobno dzieci na przemiennie się rodzą ...jedno jest jak aniołek ,drugie już gorzej,trzecie znowu grzeczne :P Na to liczę ,chociaż czuję , ze się przeliczę :P

A co do spania, to Ama o 19-stej ma kąpiel , potem mleko i zazwyczaj om 19:50 już śpi :) W nocy budzi się ok 3 razy (chyba ,że ma jak dziś gorszą noc,to potrafi nawet 6 razy sie wybudzić :( ) , ale wstaje zawsze po 5-tej . Już próbowaliśmy ją przestawić na późniejszą porę drzemki ,ale nic to nie daje . Taki ma rytm i koniec .

Dziś zaglądnę dopiero popołudniu . O 9-tej jade do Mamy i potem do endokrynologa . Ostatnio mam maraton po lekarzach .

Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #470894 przez Dave
dzien dobry



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #470895 przez MoNiaaa
WITAM:)

dave dzieki za mile slowa odkad postanowilam ze szybko zaczynamy sie starac o dzidzie to jakos mi lzej juz tak nie mysle o tym co sie stalo i jestem nastawiona zeby tlyko byc w ciazy :) chopciaz boje sie strasznie no ale mam ogromna nadzieje ze teraz bedzie dobrze.juz postanowilam ze jak tylko zajde w ciaze ide na l4(mam nadzieje ze kolezanka przyjdzie za mnie do pracy) i ide do gina prywatnie i najwyzej dodatkowo na nfz zeby za badania nie placic.

co do smoczkow to Julce tylko z aventu podszedl
butelke tez z aventu mielismy ale w sumie mialam 2 za darmo bo dali nam w szpitalu i w paczce od gin tez byla
tera zby sie zastanawiala nad lovi
laktator reczny to zmora!!!musialam na poczatku odciagac pokarm bo JUlki nie karmilam ale szlo oszalec!!jak dla mnie tylko elektryczny a wlasnie zasem mozna kupic uzywany w super cenie

skorzystalam wczoraj z maki ziemniaczanej ale w sumie juz wczoraj nie miala takiego czerwonego bardzo?
do tego Uulka zaczyna kaszlec i w zlobku zwymiotowala:(


agi ty mnie nie strasz ze to na przemian idzie bo Julka byla grzeczniutka i nie wyobrazam sobie teraz takiego rozdarciucha:P

a u nas ze spaniem roznie Julka jakby mola to o 22 szla by spac..ale staram sie ja ok 20 klasc ale zanim zasnie...
dzis na szczescie nie obudzila sie ani razu chyba zabki sie juz przebily to moze bedzie spokoj :)) i tym sposobem mamy wszytkie zabki :)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #470970 przez monia89
Hej dziewczynki. u mnie mróz za oknem dobrze że zakupiłam kurtkę wczoraj :) Idę zjeść śniadanie bo mój M przyjeżdża :)
MoNiaa tylko jak chodzi państwowo i odbierasz wyniki to musisz je wszystkie w przychodni zostawić niestety dlatego będziesz musiała kserować :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl