BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

11 lata 6 miesiąc temu #471590 przez kasia1329
Monia, ja na początku schudłam a w poniedziałek się ważyłam i wróciłam do wagi sprZed ciąży czyli póki co nie przytyłam wcale..
Lekarz powiedział mi ostatnio że mam się.cieszyć bo będzie mniej do zrzucenia później :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #471613 przez agi-p
Monia89 pewnie,że nie ma tragedii :) No rozstępy nowe jeszcze nie powstały hahaha :P
No i Mężuś mówi,że wyglądam cudownie i wyjątkowo. Powiedział ,ze noszę w sobie Naszego bąbelka i kocha każdy cm mojego ciałka.
Wczoraj miałam taki wieczór,że dobijało mnie wszystko ,bo nawet moje luźne spodnie dresowe zrobiły się ciasne . Marudziłam okropnie ,ale Mężuś mnie bosko pocieszył ;)

Idę szykowac kąpiel Amelce.Mężulek pojechał na jazdy ,wiec dziś ja przejmuję obowiązki wieczorne :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #471650 przez kasia1329
A ja kupiłam sobie ostatnio krem na rozstepy z ziaji w rossmanie był w promocji za 18.99zl 270ml.
W poprzedniej ciąży zrobił mi się jeden mały rozstep na plecach. Teraz na raZie żaden.
A co do krągłości to mój mąż się cieszy :) i mówi że mam pupe jak Jennifer Lopez bez operacji :)
Ja to też czasami mam gorsze dni i tylko narzekam na wygląd, na szczęście M mnie docenia, czasami to mówię mu czy kocha mnie tylko za wygląd czy jeszcze za coś innego :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #471655 przez Dave
Maja śpi. Ja lecę się wykąpać, a potem czekam na męża.

Oj, ja aż się boję na wagę stanąć. Jakoś ostatnio w ogóle nie zwracałam uwagi na to co i ile jem, a apetyt jakoś dopisuje. I postanowiłam, że od jutra muszę się zacząć pilnować i basta!!!!

Aha, słyszę że łazienkę zajął dziadek. No to se poczekam na kąpiel :dry:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #471671 przez kasia1329
No ja też ostatnio sobie pozwalam z jedzeniem, ale widocznie tyle nam potrzeba. Głodzić się nie zamierzam.
Dziś to jeszcze bym dobre lody zjadła, ale nie ma mi kto iść do sklepu :( albo koktajl truskawkowy

Ja dziś się trochę nachodziłam po sklepach, ale kurtki mi się średnio podobały, jeden płaszczyk ale cena już mi się mniej podobała 359zł :dry:
Za to kupiłam tacie prezent na urodziny które ma w niedzielę :)
Nogi mnie bolą, więc zaraz też idę się kąpać, ale dziś muszę się kąpać z Matusiem bo tak mi go łatwiej okiełznać :) zawsze M go kąpie, a dziś nawet nie dzwonił o której wróci więc pewnie późno.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #471688 przez malwinsien
Agi ja cię doskonale rozumiem :( Ja dzisiaj siedzę i cały dzień płaczę, że jestem taka gruba też mam już chyba ponad 7 na plusie i jestem załamana... bo to dopiero połowa.
Jeszcze mój M mi dokucza przez co rycze jak bóbr :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #471710 przez klaudia_286
moja mała glzdeczka juz spi bo chora bylam u lekarza dostała antybiotyk,zobaczymy jak długo będzie się męczyć a ja miałam porobic ale tez ide sie polozyc bo juz boli wszsytko pomimo leze duzo teraz maluchy sie najadły wiec zaczną wystepy nocne hehe

Moje malenstwa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #471717 przez Anabelle
Dobrze, że macie M, którzy lubią krągłości ;)
Mój się cieszy, że dzidzia, ale uwielbia szczupłe kobiety. Na moją obawę, o figurę po ciąży, stwierdził, że przecież to nie będzie moja wina tylko ciąży ;D więc nic tylko sobie w łeb palnąć.

Musze się wykąpać i walnąć w łóżku, jutro znowu do pracy :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #471719 przez kasia1329
Anabelle i Malwinsien w końcu mężowie się przyczynili do Waszych krągłości więc niech nie narzekają!!! Kobieta sama w ciążę nie zachodzi!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #471726 przez agi-p
Dave to przyjemnego wieczorku z Mężem :) Pewnie mocno się stęskniliście za sobą :) Twoja bezsenność chyba dziś się przyda :P

Kasiu ja mam rozstępy na udach . Nie dużo i mało widoczne na szczęście . Ale jak to mówi mój Mężulek , to są pamiątki poprzednich ciąż ;)
No moja pupa już nie przypomina L.Jo ... raczej Big Mamę z wczorajszego filmu :P hahaha :)
Ale podobnie jak Ty ...głodzic się nie zamierzam . Zbędnymi kg zajmę się po ciąży .
Super,że prezent dla Taty zdobyłaś :) A cena płaszczyka mnie tez by odstraszyła :P

Malwinsien głowa do góry . Ja wczoraj miałam gorszy dzień ,ale dziś już lepiej . W końcu Nasze ciałka musza się zmieniać ,żeby dostosować się do rosnących bobasów :) I to istny cud ,że nasze ciałko jest tak elastyczne :)

Ami śpi jak anioł , ja wykąpana i kolacyjkę szamam ,Pauli się kąpie , wiec teraz mam czas dla siebie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #471740 przez agi-p
Anabelle mój Mężuś lubi szczupłe kobiety .Nie jakieś wieszaki wychudzone ,ale normalne zgrabne Babeczki .
Ja nigdy grubaskiem nie byłam ,ale teraz przecież ciąża ,więc wiadomo że kg przybywa , proporcje się zmieniają i ciało wygląda inaczej .
A Mężulek powtarza mi , ze kocha mnie nie tylko za ciało , ale za całokształt i nawet jak sie roztyję to będe jego najsexowniejszą laseczką :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #471742 przez Dave
Mój mąż nie komentuje mojego wyglądu. Podejrzewam, że zacznie się po ciąży. On lubi kobietki nie grube, nie chude a wysportowane. Z taką atletyczną sylwetką, więc czeka mnie dużo pracy :dry: :)

Myślę, że wieczór będzie udany :silly: jeszcze męża nie ma, więc patrzę co tam w świecie internetowym piszczy.

Marzą mi się zakupy, ale nie wiem kiedy nadejdzie taki dzień :angry: :angry:

Miłego wieczoru moje drogie :kiss: :kiss:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #471769 przez kasia1329
Ja to kiedyś na.udach sama sobie narobiłam rozstepów. Jak chodZiłam na basen i na bicze wodne takie bardzo silne, fajnie.było bo ujędrniały nogi i nie tylko, ale po którejś sesji z kolei jak się balsamowałam po kąpieli to się przeraziłam, na szczęście kremy pomogły i blizny zniknęły.
Mój mąż za to woli krągłości i teraz jest przeszczęśliwy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #471778 przez Anabelle
agi-p napisał:

Anabelle mój Mężuś lubi szczupłe kobiety .Nie jakieś wieszaki wychudzone ,ale normalne zgrabne Babeczki .
Ja nigdy grubaskiem nie byłam ,ale teraz przecież ciąża ,więc wiadomo że kg przybywa , proporcje się zmieniają i ciało wygląda inaczej .
A Mężulek powtarza mi , ze kocha mnie nie tylko za ciało , ale za całokształt i nawet jak sie roztyję to będe jego najsexowniejszą laseczką :)


A Ci dobrze ;D

Ja jeszcze przeżywam ;D Wyszły mi cienie pod oczami, takie dziwne linie pod linią rzęs. Na dodatek TSH wyszło mi 2,7, w II trymestrze powinno być poniżej 3. A lekarka kazała mi iść do endokrynologa na konsultację.

Na dodatek dzidzia dzisiaj nie kopie. Po wczorajszej salwie zamilkła. Muszę sobie chyba puścić jakąś komedię, bo zaczynam panikować.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #471784 przez klaudia_286
oj kochane a co ja mam poeiwedzieć ja juz przytyłam 13 kg,i co pochalstać sie a to dopiero początek,mój mąż lubi szczupłe ale teraz na szczęscie spróbował by coś powiedzieć to dla nas się poświęciłam dla naszych dzieci,
ostatnio mi tylko powiedział ale ci dupa urosła i się smiał a ja mu na to to teraz masz za co potrzymać bo potem jak schudne to ne będzie miał za co :P to też się smiał

Moje malenstwa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl