BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

11 lata 5 miesiąc temu #471080 przez MoNiaaa
tak w domu jak jestem staram sie nie myslec o tym musze zrobic obiad zajac sie julka itp ale jak czytam o waszych ciazach to jakos bardziej tego pragne.nawet z nikim o tym nie gadam bo co mi powiedza bedzie dobrze ...
u nas z przytulancami z mezem jest rozie on pracuje po 10 godz a ja jak ma 1 zmiany to o 21 juz padam...moze to dziwne nawet zcasem sie zloszcze ale po prostu czasem nawet nie mamy sily :blush: ciekawe czy sie nam teraz uda tak trafic :) pocieszam sie ze jak do tej pory wszystkie ciaze byly za 1 razem wiec moze i teraz sie uda szybko

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #471138 przez Maskotka

[link=http://www.zapytajpolozna.pl]
[image noborder]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #471184 przez kasiaq81
hej dziewczynki :) u mnie dziś piękna pogoda,co prawda zimno ale słonko ślicznie świeci :laugh:

MoNia my tu będziemy na pewno wszystkie trzymały kciukasy,żeby udało Ci się za pierwszym razem :)
co do wyników to ja chodzę do lekarzy 2 na nfz i u jednego dostaje wyniki a u drugiego zostają w karcie także zależy to od przychodni :)

DAVE twoja córunia przesłodka i śliczniutka :)

Ja dzis mam w planach poleniuchować na całego tz będę cały dzień w łóżeczku leżeć :) no jak chłopaki przyjdą ze szkoły to oczywiście im obiadek podam a potem lekcje odrobimy,ale nic nie sprzątam dzis....zresztą od soboty zaczynamy remont więc nawet nie opłaca się sprzątać ;)

miłego dnia dziewczynki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #471194 przez MoNiaaa
kasia a masz 2 karty ciazy czy jedna i do obu dajesz ta sama??nie patrza krzywo?

a co na obiadek??
jak mam wymyslac obiad to chora jestem..ciagle jemy to samo bo nikt nie ma koncepcji:P

ja w pracy siedze a po musze do urzedu leciec doiesc papier na rodzinne bo czegos zabraklo pozniej moze zdaze do domu na chwile i po julke do zlobka:)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #471236 przez monia89
Ja dziś nie gotuję jadę z siostrą do endrykologa mama upichci coś. Wczoraj robiłam pierś z kurczaka ziemniaczki i ogórek korniszony do tego. I kompot z truskawek.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #471250 przez MoNiaaa
my wczoraj obiad jedlismy jako kolacje...chyba ok 19 :ohmy: dzis mam nadzieje wczesniej zjesc:P

ale nuuudy w pracy taki zastoj ze szkoda gadac na forum tez jakas cisza..strajk czy co???

a ja we wtorek umowilam sie z kolezankami z pracy na spotkanie i jakiegos piwka sie napijemy :) wstepnie mialysmy wyjsc ale jedna dziewczyna nie ma z kim dzieci zostawic wiec do niej idziemy i biore tez julke mam nadzieje ze siebedzie ladnie bawila:) ciesze sie bo w sumie pierwszy raz sie tak spotkamy:)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #471258 przez kasia1329
Mnie się dziś troszkę nudzi. Umówiona jestem na 15.30 na zakupy, więc jeszcze trochę się ponudzę.

Ja to bym chętnie na kręgle pojechała. Już tak dawno nie byłam, a kiedyś to co najmniej raz w miesiącu jeździłam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #471266 przez MoNiaaa
nigdy w zyciu nie gralam w kregle :blush: juz wiele razy mielismy sie wybrac ze znajomymi ale jakos nigdy sie nie sklada..

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #471284 przez kasiaq81
MoNia mam dwie karty ciąży przynajmniej będę mieć na pamiątke :P bo po dwóch poprzednich ciażach zostały w szpitalu :angry:

ja na obiadek dzis ziemniaczki i jajeczko sadzone,czyli po najniższej linii oporu :laugh:

do mnie jutro też przyjeżdzają kumpele taki mały zlot czarownic hehe jedna przyjeżdza z synusiem który ma dwa miesiące, moje chłopaki troche niepocieszone,bo akurat bedą w szkole a bardzo chcieli zobaczyć małego Marcelka. Oni już się nie mogą doczekać kiedy sie w końcu urodzi siostrzyczka albo braciszek, chodzą ze mną po sklepach oglądają ciuszki i butelki a jak na necie przeglądam wózki to masakra jeden przez drugiego gadają ktory im sie bardziej poboba itd kochane wielkoludy :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #471335 przez kaikai
Dave piękną córeczkę masz :)

wczoraj moje maleństwo szalało ze 3 godziny chyba , nawet jak chodziłam to czułam , a M to aż się przestraszył jak trzymam rękę na brzuszku :laugh:
dziś o 5 pobudka i znowu impreza , zjadłam śniadanie i dopiero zasnęło kochane maleństwo :)
bardzo uszczęśliwia mnie jak dzidzia się wierci :)

od dwóch dni sutki mam bardzo wrażliwe i takie nabrzmiałe , piersi znowu rosną
czytałam gdzieś ze jest taki przesad ze jak sutki bardziej ściemnieją to synek będzie .

jak jakbym chciała synka , dopiero 3 grudnia mam usg nie mogę się doczekać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #471361 przez kasia1329
Monia polecam!!! Kręgle to na prawdę świetna zabawa!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #471502 przez agi-p
Ja już dotarłam do domku .U lekarza straciłam 2 godziny i kupę nerwów . Nie wiem po co rejestrują na konkretną godzinę .

Piszecie o kurtkach ... ja też musze coś kupić , bo ledwo już się w płaszcz zapinam :( Wyglądam jak pączek :P

Monia89 u Ciebie 1,5 kg , a u mnie dziś 8,5 :( Szlag mnie czasami trafia . Niby ciąża to przeciez wiadomo , ze się tyje , ale za szybko u mnie to idzie . Jestem niska i wyglądam kiepsko . Rozwaliło mi już tyłek,uda i dupsko ,że o brzuchu nie wspomnę .

Moniaaa Ty jesteś tak nakręcona tą ciąża , że szok . Ja nie chcę się wypowiadać , bo wiadomo,ze tego pragnienia nie da się opanować . Tylko martwię się , ze jak Wam sie nie uda mimo wszystko tak szybko,to będziesz cierpiała podwójnie .
Kurcze ... nie wiem co napisać :( Znając siebie , to ja bałabym się nawet o tym myśleć .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #471536 przez Dave
Ja dopiero się witam.

Dziś Maja znów nie spała. Nie wiem dlaczego :dry: No nic.
Wieczorem też nie nadrobię, bo mąż wraca. Trzeba się nim zająć :silly:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #471570 przez monia89
agi ja sie obawiam że za mało przybieram bo wszędzie pisze że już powinno być 4-5 :( I napewno nie ma u Ciebie tragedii. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #471586 przez klaudia_286
monia ale ty nie patrz na to gdzie co pisze bo to zalezy od organizmu,moja znajoma przytyla tylko 3kg w calej ciązy wiec to nie jest powiedziane

Moje malenstwa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl