BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

11 lata 6 miesiąc temu #471800 przez kasia1329
Anabelle a czemu miałas badania na tarczycę? Masz jakieś wskazania? Bo to chyba nieobowiązkowe w ciąży :)

Klaudia Ty to jesteś uprzywilejowana w naszym gronie. Ja to ciągle opowiadam mojej mamie o Tobie, bo mi cały czas nawet jeszcze jak męża nie miałam to mówili że będę mieć bliźniaki bo tak w rodzinie co drugie pokolenie i że na mnie wypadnie. Niestety bliźniaków się nie.doczekałam, a więcej ciąż raczej nie planuje.
Twój mąż niech teraz.korzysta póki może bo później to może się zdarzyć że nie będzie czasu nawet żeby Cię za pupę potrzymać
No chyba że dzieci będą nadwyraz spokojne czego z całego.serca Wam życzę!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #471885 przez Anabelle
Nie miałam żadnych wskazań, po prostu moja lekarka uwielbia badania ;D
Gdyby nie pakiet w medicoverze, zapłaciłabym za nie już blisko 1,5 tysiąca od początku ciąży :) Sama z siebie robiła mi hormony na początku ciąży i teraz.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #471888 przez monia89
Mój M lubi średnie kobietki tzn rozmiar 38 :)
Teraz śmieje się że piłeczkę połknęłam i 2 melony bo biust mi się znacznie powiększył.
To pocieszyłyście mnie że nie muszę tyć "książkowo". :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #471894 przez kasia1329
Monia z dziećmijest tak samo. Jedne zaczynają chodZić jak mają 10 miesięcy inne jak mają 1,5 roku, jedne mówią przed 2 urodzinami a inne do 3-4 lat nie mówią prawie nic.
Każdy jest inny :)

Ja zjadłam lody bo M mi kupił i idę spać. Dobrej nocy!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #471904 przez Azja
Anabele TSH jest nie miarodajne w ciaży zeby sprawdzic w ciazy tarczyce trzeba zrobić FT3 i FT4 mi nqa ostatnich TSH wyszło ponad 5 a przed ciaża mialam wynik idealny teraz tez sie troche martwie ale we wtorek ide do mojej Pani endokrynolog i mam nadzieje ze wszystko bedzie w porządku

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #471908 przez Anabelle
To oby nam wszystko dobrze wyszło Azja.
Trzymam kciuki - ja spróbuję się dostać do endokrynolog w sobotę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #471909 przez Azja
Ale leczysz w ogle terczyce czy teraz pierwszy raz robiłas TSH?? Tak przy okazji..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #471916 przez Anabelle
Nie, nie leczę. 2 miesiące temu TSH miałam 1,3. Nigdy też nie miałam problemów z hormonami. Pelne badania hormonalne miałam robione w wieku 16 lat i po poronieniu czyli ok 9 miesiecy temu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #471925 przez Azja
ja lecze niedoczynność juz około 10 lat no i juz najprawdopodobniej bede brała leki do konca zycia, a Ciebie pewnie lekarka skierowała na badanie tarczycy bo nieuregulowane hormony tarczycy w ciazy bardzo czesto prowadzą do poronienia w pierwszym trymestrze ciazy..

Ja na poczatku ciazy mialam ksiazkowo z tarczyca teraz zaczeło mi troche wariowac ale moja Pani gin uspokoiła mnie ostatnio i mowi zeby nie czytac głupot na internecie, zwiekszyła mi troche dawke leku no a teraz czekam na wizyte u endo, wiadomo ze sie troche martiwe ale napewno bedzie wszystko dobrze, a nasze hormony poprostu troche szaleją w ciaży:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #471929 przez Anabelle
Oj te hormony :)
Mogłyby nas nie denerwować w ciąży :) już wystarczająco wszystko przeżywamy :D
Na szczęście za 3 tygodnie mam kolejną wizytę i usg połowkowe, później pare dni po tym kolejną wizytę, a jeszcze w między czasie odwiedzę endokrynologa - to będę wybadana na święta na 10 stronę :)
Dziękuję Ci Azja za cenne informacje.
Uciekam spać :) Do jutra! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #471943 przez Dave
4:30 to już chyba dobra pora na dzien dobry. Choć może mi by síe przydało dobranoc.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #471947 przez agi-p
Dzień dobry :)

Anabelle tak jak Azja pisze z tymi hormonami . W ciąż y jest istny rozgardiasz .Hormony szaleją , wyniki sa różne , nie ma co ich teraz porównywać z normami . Ja od początku ciąży już 3 raz mam dawkę leku zwiększaną , bo rozchwiało mi sie wszystko .
Ale nie ma co panikować ... to normalne ,że tak sie dzieje . W końcu organizm jest obciążony na maksa . Wystarczy to kontrolować,brać leki i po sprawie :)

Dave ... Ty nie spałaś wcale ?

Moja Amelka nie ma litości ... dzisiaj miała okropnie ciężką noc i wstała oczywiscie jeszcze przed Naszym budzikiem . Także jestem niewyspana :P Chyba dba , zebym z rytmu nie wypadła i była przyzwyczajona do częstych pobudek :P

Miłego poranka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #471961 przez Dave
Hej,
Budzik męża zadzwonił o 6:00 to se pospałam :huh: Za chwilę pędzimy do fabryki mebli zamówić wreszcie uzupełnienie kuchni.

Miłego dnia. Odezwę się później :)



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #471969 przez kasia1329
Hej dziewczyny. Mnie dziś przed 4 obudził mąż, bo mu się przytulajków zachciało :)

Na.szczęście potem szybko zasnelam i Mati wstał o 8 więc nie ma tragedii :)
Mężuś poszedł do sklepu po bułki, a ja jeszcze pod kocykiem...i czekam na śniadanko.

Miłego dnia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #472054 przez kasia1329
No nie umiem się podnieść z łóżka... Spać!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl