BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

11 lata 4 miesiąc temu #480709 przez Dave
imionka bardzo fajne.
moja Maja spi a Mateusz mysle ze zacznie szalec:-)



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #480766 przez agat
Kasiu wyrazy współczucia... :(

Dziewczyny mam pytanie czy twardnieje Wam brzuch? Ja raz,d wa razy dziennie czuję twardnienie podbrzusza, które trwa około minutę. Poczytałam, że to skurcze i mogą, ale nie muszą być niepokojące. Wizytę mam za niecałe 2 tygodnie i nie wiem czy się kontaktować wcześniej z lekarzem czy nie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #480821 przez agi-p
Dzień dobry :)

Agat to są skurcze przygotowujące . Mi w poprzedniej ciąży dość mocno twardniał brzuch i nawet bolesne to było . Oczywiście kontrolowałam to u lekarza , ale powiedział że to zupełnie normalne . Przepisał mi magnez rozkurczowo, taki mocniejszy niż te zwykłe . Brałam go i na skurcze łydek , które były okropnie uciążliwe i na twardnienie brzucha . Może Ci tez zalecić nospę ,ja osobiście jej nie brałam,ale wiem ,że inne koleżanki miały ja w tym celu przepisywana .

Ciekawe czy te imionka ,które teraz powybieramy nie zmienią sie po porodzie ? :)

Ja jutro jadę na badania , a już w czwartek na prenatalne i później jeszcze do swojej ginekolog. Dwa razy podglądnę Malucha :) Już nie mogę się doczekać i nie ukrywam ,że mam wielką nadzieję , ze płeć zostanie mi zdradzona :P

Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #480829 przez Dave
dzien dobry!



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #480837 przez kasiaq81
hej dziewczyny :)

KASIU bardzo współczuję Ci z powodu babci :(

AGAT tak jak napisała aga to skurcze przepowiadające tekże spokojnie :)

ja wczoraj cała niedziele przeleżałam w łóżku a M się wszystkim zajął :)zrobiliśmy sobie z M i dziecmi dzień wspomnien i oglądaliśmy nasze zdjęcia ze ślubu i chłopców jak byli mali :) kurcze może to śmieszne ale dotarło do mnie ,że znowu bedziemy mieli taką kruszynke :laugh: :laugh: z tego leniuchowania spać poszłam dopiero po 2 a wstałap przed 7,żeby chłopaków wyprawić do szkoły:0
Miłego i spokojnego dnia Wam życze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #480965 przez monia89
Witajcie. Ja do fryzjera wybieram się dziś trzeba zrobić porządek na głowie :) A wczoraj leniuchowanko było :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #480986 przez glikomama
agat napisał:

Kasiu wyrazy współczucia... :(

Dziewczyny mam pytanie czy twardnieje Wam brzuch? Ja raz,d wa razy dziennie czuję twardnienie podbrzusza, które trwa około minutę. Poczytałam, że to skurcze i mogą, ale nie muszą być niepokojące. Wizytę mam za niecałe 2 tygodnie i nie wiem czy się kontaktować wcześniej z lekarzem czy nie.


mi lekarka powiedziała ze to znaczy że dzidziuś domaga sie żeby zwolnic i odpocząc.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #480992 przez glikomama
monia89 napisał:

Witajcie. Ja do fryzjera wybieram się dziś trzeba zrobić porządek na głowie :) A wczoraj leniuchowanko było :)



W pełni popieram musimy dbac o siebie i byc najpiękniejszymi ciężarówkami :) hhihihi


Mi znowu skoczył cukier dzisiaj do 160 :( a juz sie cieszyłam ze to w miare opanowałam :( nic teraz pora pogłodowac zeby spadł i dopiero cos skubnę sobie. A tu jeszcze cały dzien na rozjazdach juz mam torbe jedzenia zapakowaną.
Dzisiaj plan Auchan polowanie na prezent od Mikołaja dla córci i potem szkoła do 21.:/
Wróce na czworaka ale mam nadzieje że uda mi sie znaleźc to czego szukam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #481004 przez agi-p
Monia powodzenia u fryzjera :)

Glikomama jak pochodzisz trochę po sklepach , to cukier szybko spadnie .Ja jak mam większy wysiłek fizyczny , to cukeir mi leci na łeb na szyję .
Udanych zakupów i oby w szkole szybko zleciało :P

My z Ami wróciłyśmy właśnie ze spacerku , zaraz mleczko i spanko , a ja obiadek musze przygotować choć połowicznie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #481010 przez kaikai
Dzien dobry

Kasiu wspolczuje Ci, moja babcia tez umarla na poczatku tego roku. Mieszkala daleko prawie 500 km ode mnie i rzadko ja widzialam a ostatni raz na pogrzebie mojego taty 3lata temu :(

A ja dzis na sniadanie zjadlam bigos :) leze sobie jeszcze w lozku tak mi sie wstac nie chce bo maluszek buszuje w moim brzuszku i to takie fajne uczucie, a jak wstane to usnie zaraz i nic nie bede czula ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #481033 przez agat
glikomama napisał:

mi lekarka powiedziała ze to znaczy że dzidziuś domaga sie żeby zwolnic i odpocząc.

Tyle, że ja w domku na tyłeczku siedzę i raczej sie nie przemęczam :P No ale będę obserwować jak często mi się to zdarza, bo czytałam, że jeżeli to sporadyczne akcje to w porządku, ale zbyt częste twardnienie jest niepokojące.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #481040 przez kaikai
Agat ja tez czytalam ze to sa skurcze przepowiadajace, ale ja takich nie wyczulal jeszcze
a kiedy ty czujesz takie skurcze jak lezysz czy chodzisz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #481043 przez agi-p
Mi lekarz mówił , że nawet 10-12 razy na dobe może brzuszek twardnieć .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #481047 przez agat
Częściej jak leżę lub siedzę (a może wtedy zwracam na nie uwagę).
Nie wiem czy nie za wcześnie na skurcze przepowiadające - ja na razie rzadko ruchy dziecka czuję :P

Jeśli będą pojawialy się często to zadzwonię do lekarza, a jak sporadycznie to poczekam do wizyty.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #481059 przez Dave
agat-obserwuj jak czesto sie to dzieje. na pewno wszystko w porzadku,ale lepiej byc czujnym.
na przepowiadajace to chyba za wczesnie. moze taki urok Twojej ciazy.

my wlasnie korzystamy z ladnej pogody. Maja aktualnie karmi kurki:-)

a ja juz odliczam do jutrzejszej wizyty:-)



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl