BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

11 lata 3 miesiąc temu #542243 przez kaikai
Dzis jade do szpitala, w srode mam wizyte ale nie mam sily juz czekac. Znowu cala noc bolal mnie brzuch. Do tego maly mi tam kopie i bol jakby noz mi ktos wkladal :( no spa nie pomaga. Pojade do centralnego szpitala na szaserow tam jest ginekologia i interia wiec moze cos pomoga mi. .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #542266 przez Dave
kochana trzymaj sie i daj znac co tam??



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #542292 przez agat
Kaikai trzymam kciuki, na pewno wszystko będzie dobrze :)

U mnie ostatnio ok, nawet 3 ostatnie nocki bez problemu przespałam, z rzadszymi wizytami na kibelku :)
Wizytę mam w przyszły poniedziałek, nie mogę się już doczekać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #542374 przez Dave
Agat - no to fajnie, że nocki spokojne i przespane :side:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #542392 przez Agusiak
agi-p napisał:

Anabelle wiaderko do kąpieli fajne , tylko troszkę niestabilne i trzeba mocno uważać .

Aguś nie zgodzę się :P :P Oryginalne wiaderko do kąpieli jest świetne, ale nie żadne podróby.
Stabilne i dziecko ma w nim fajną pozycję. Ja zaczęłam sama kąpać Linkę dopiero w tym wiaderku a tak to mama kąpała lub mąż bo ja się bałam. Polecam chociaż na pewno nie będzie służył aż tak długo jak przewiduje producent bo dziecko się zwyczajnie potem już nie mieści no i z czasem największą frajdę sprawia mu zabawa w kąpieli :)

www.urwis.pl/sklep/z4852_tummy-tub-wiade...pieli-niemowlat.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #542464 przez agat
Moja koleżanka używa wiaderka i bardzo sobie chwali. Ja jestem jednak tradycjonalistką i pozostanie wanienka. Zresztą już dostałam foczkę do wanienki po bratanicy, zostało mi samą wanienkę kupić.

Wczoraj dostałam też przewijak. Wprawdzie ceratka w jednym miejscu na szwie jest rozdarta, ale ja i tak będę pokrowcem przykrywać, więc nie będzie widać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #542512 przez Anabelle
Dave bidulko!
Współczuję tych sennych ekscesów.
Ja codziennie wstaje o 6 lub 7 od tygodnia, a mój małżonek jakże "cudowny" nie pójdzie spać przed 1 więc do tego stopnia się nie wysypiam, że śpię jak zabita i tylko wstaję się wysikać po czym na śpiocha wracam z powrotem.

Kaikai - to sporo - 5 tygodni, długi czas :) Myśmy mieli tryb weekendowy tj ok 20 h - 4 pełne dni zajęć.

Co do wiaderka to to tummy tub na podstawce fajnie się trzyma między nogami. Podoba mi się to, że nie obciąża też mojego kręgosłupa... no i 3 położne polecały - chyba się zdecyduję - ale 28 lutego mam urodziny - może powiem rodzicom, żeby mi kupili hahaha :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #542699 przez Dave
Mąż wrócił, poszedł na chwilkę na spacer z Mają.

Co do wiaderka to dla mnie dziwactwo, ale nie osądzam, nigdy nie próbowałam i stąd może moje przekonanie.
Ja mam wanienkę ze stojakiem po Majce, więc problem z głowy.

Wsune sobie coś słodkiego, a co tam :lol: :lol: :P :P



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #542705 przez Suzi
Witajcie :)
Widzę, ze większość zamulona, zmęczona i raczej w obniżonym nastroju. To TA pogoda :P :P :P
Zdecydowanie! w sumie, ja teżbym tylko spała albo leniuchowała, tylko co potem w nocy ze sobą zrobić? weekend jak zwykle gwarny i zalatany, wreszcie teraz trochę wytchnienia :woohoo:
Ale w sumie, to już bliżej niż dalej :)
kaikai daj znać po powrocie!
Dave, jak sie czarny bez spisuje? pamiętaj, że to lek naturalny więc trochę cierpliwości i na pewno zadziała :)
śmiesznie mamy w adresie, teraz to zauważyłam jak pisałam tego posta, na pasku z adresem www, jest napisane "omamy kwietniowe" :lol: :lol: :lol: , ciekawe...a ja bym dała głowę, że to NAPRAWDĘ sie wydarzy :woohoo: :side: :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #542810 przez Anabelle
A ja dzisiaj mam super humor ;D Nie wiem czemu bo mam się uczyć do egzaminu a jeszcze nic nie umiem za bardzo ;D

Mały po glukozie fika cały dzień - aż mnie rozśmiesza dodatkowo.

Wam też tak rosną paznokcie?
Ja co spiłuję to mam szpony :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #542869 przez Urszula
Witam mam dziś zakręcony dzień odezwę się później i poczytam co napisalyscie...



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #542883 przez kasiaq81
hej moje kochane:)

kaika dobrze,że pojechałaś do szpitala z bolem brzucha nie ma żartów, mnie ostatnio tak bolał i od razu na szpital mnie chciała ładowac,ale uprosiłam przepisała leki nakazała leżeć i jakos mi już lepiej.Trzymam kciuki ,żeby było ok.

dave ja ostatnio też ze spaniem mam masakre zasypiam tak ok 2.30 a wstaje o 7 :angry: tylko z tego co pamiętam ty masz tak bidulko od początku :(

anabell gratuluje dobrego humoru ,przy tak brzydkiej pogodzie :)

agi-p pytałaś czy mamy już imie a wiec wkońcu mamy heh po długich rozmyslaniach i rozmowach ustaliliśmy,że będzie Adrianna , wiec już nie mówie do brzuchola bezimiennie tylko Adusia :laugh: :laugh: :laugh:

Ja dzis wrzóciłam część rzeczy do prania od małej jak narazie pipre wszystkie w naszym proszku a potem wypiore jeszcze raz tylko ,że już w jakimś dzidziusiowym płynie.Mąż już pomalował na gotowo mieszkanie,więc został tylko przedpokój do skońcxzenia i będe happy:):) brzucho po lekach i leżeniu przestał boleć i nie odczówam takiego parcia w dół więc jestem spokojniejsza :laugh: :laugh: omg ale się rozpisałam :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #543031 przez Dave
No i mamy wieczór.
Jakie plany macie ? My z mężem jakiś film i popcorn. Ja do tego mleko z miodem :)
Mam nadzieję, że nocka będzie lepsza niż poprzednia.
Udało mi się dziś nawet pospać 1,5h. Z Mają mąż siedział a teraz maluje pokój.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #543136 przez agat
Ja właśnie kończę ogladać "Niemożliwe", ten film o tsunami.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #543168 przez kasiaq81
Ja niestety wieczór spędzę samotnie bo mój M idzie na nocke :( :( wiec sama będę oglądać telewizor,może dokończe czytać książke. Coś bym zjadła ,ale sama niewiem co ;)

Agat napisz potem jak film bo ze zwiastunów wygląda na fajny

Dave życzę Ci żebyś się w końcu wyspała :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl