BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

11 lata 2 miesiąc temu #562199 przez Urszula
Dave jeszcze pytanie do Ciebie..gdzie znajduje się nasza tabelka by móc ją podglądnąć??



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #562304 przez Dave
Madzia-no to poszalalas z wydawaniem kaski:-) super.

Ula-fajnie,ze wieczor udany. a te tygodnie szybko zleca. dasz rade:-)

a tabelki zamieszcze wieczorkiem



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #562412 przez Dave
Czekam na męża. Maja śpi, dziś ubieranie Pampka odbyło się na śpiocha. Oj muszę ją jak najszybciej odpieluchować, bo ona ich nie znosi. Choć zakładamy tylko na noc.

Dziś wytargałam inny wózek (spacerówkę-parasolkę) i oczywiście też zauważyłam pleśń, więc po spacerkach miałam co robić.
Porozkręcałam i wyprałam. Więc wózki mam odświeżone:-) Oby to już takie wskazanie na wiosenne porządki :lol: :lol:

Przyszła dziś paczka z pierdołami dla Mata. Pampki, tetrówki, wkładki, proszki itp. więc już coś mam :side: :side:

Chciałam dziś kupić sobie Femibion Natal 2, ale zerknęłam na neta i w aptece Gemini, wychodzi o zgrozo DUŻO taniej niż w aptece normalnej, więc muszę pomyśleć co jeszcze mi się przyda i zamówię.
Bo ostatnio mi się skończył i jakoś odpuściłam z witaminami. A jak mam początki anemii, to trzeba się jednak farmakologicznie wspomagać witaminkami. Pochłanianie owoców nie wystarcza.
No i głupia jestem, że wcześniej nie zamówiłam sobie tych witamin z neta :dry: Ale cóż..



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #562501 przez malwinsien
Byłam u dermatologa i niestety podobno mają związane ręce jeśli chodzi o ciężarne bo nie ma leków , które by nie były groźne. Jest jedna maść, którą ostałam i jakąś miksture dla dzieci niestety nic nie pomaga. Powiedziała, że jak do jutra nie przejdzie to trzeba jechać na ginekologie bo oni wiedzą jak to leczyć. Od godziny znowu mam ten świąd, robie zdjęcia bo pewnie jak pojade to akurat nie będę miała. Także dziewczyny jak będziecie miały wysypkę to od razu na IP albo do gina , nie tracić czasu ani pieniędzy na dermatologa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #562550 przez Dave
malwi-to kiepskie wiadomosci:-( mam nadzieje,ze jakos zaradza temu swedzeniu w bezpieczny dla Was sposob,bo strasznie sie meczysz.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #562710 przez Suzi
a ja spróbuję pokazać Wam mój nowy wiosenny przyodziewek :lol:



No niby widac, ale zdjęcie nie oddaje jego urody :silly:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #562722 przez Urszula
Malwisen ja też mam takie swedzace miejsce pod piersią i nad pachwina po lewej stronie . Lekarz przepisał mi maść ale nie pomogła....w poprzedniej ciąży miałam cały brzuch jak biedronka...drapalam się do krwi...też mi nic nie pomogło. Po ciąży ustąpiło


Dave Kochana dziękuję za słowa otuchy i będę czekała na wklejenie tabelki :-)



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #562723 przez Urszula
Suzi ładny płaszczyk :-)



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #562724 przez Dave
dziewczyny, wykańcza mnie to nie spanie. leze, krece síe,wierce i normalnie ryczec mi síe chce:-(



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #562726 przez malwinsien
Dave pociesze cię, że też nie śpię :( Wróciłam właśnie ze szpitala. Chcieli mnie położyć na położniczy, ale udałam, że nie jestem naszykowana a że byłam sama to udało mi się wywinąć. Dostałam hydrokortyzon dożylnie, przeszło w 3 minuty. Cholestaza wykluczona więc zostaje podobno alergia na cytrusy albo zatrucie ciążowe. Jak jutro się pojawi znowu to muszę się kłaść. nie wyobrażam sobie siebie w szpitalu więc miejmy nadzieję, że pozbyłam się już tego :) i znowu będzie miło i przyjemnie :)
Urszula i co walczyłaś z tym swędzeniem do końca ciąży???
Suzi płaszczyk BOMBA :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #562736 przez Dave
malwi-no to mialas nocna wycieczke. mam nadzieje ze to cholerstwo juz nie wroci.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #562746 przez Natalia1991
czesc dziewczyny.p jak tam ta nasza tabelka bo tez bym sobie ja podejrzala heh;p pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #562763 przez Urszula
Witam !

Malwisen walczyłam do końca ciążyć a raczej się męczyłam. Mówiłam o tym na każdej wizycie ale tylko mówili w kółko że to podrażnienia....nic groźnego. To że ja się męczę nie robiło na nikim wrażenia. Dopiero prawie pod koniec ciąży jeden lekarz wna wizycie w szpitalu się zlitował i po przepisał mi maść, która trochę przyniosła ulgę ale nie zniknelo do końca...

Dave biedna Ty jesteś z tymi nockami



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #562771 przez Dave
Kochane proszę oto nasza tabelka :lol: :lol:

Teraz wrzucam na szybko, ale postaram się ją tak zrobić żeby była większa.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #562817 przez kasia1329
Dave u nas nastąpiła zmiana imienia i będzie Michał.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl