BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

11 lata 2 tygodni temu #641414 przez KaRoLiNaaaaa
Anek ja przed ciążą ważyłam 41 kg a teraz po ciąży ważę 45 kg i nie chciałam bym już chudnąć,ale nawet nie wiesz jak się cieszę mam słodkiego syna i znów figurę sprzed ciąży nie wierzyłam, że tak szybko się uda

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #641416 przez Olga60
Kiniaczek GRATULACJE!!!! Ale się cieszę :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #641418 przez munnecabrava
kiniaczek mój mąż.się że mnie śmieje że ja bardziej twój poród od swojego przeżywam i cały czas gadalam.o tobie. Cieszę. Się że poszło szybko.chociaż i 5 godzin to dluugo zwłaszcza jeśli.się meczylas. Że znieczuleniem czy bez? Ehhh gratuluję ;) a jak się.czujesz? Zazdroszczę że masz to juz za sobą

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #641435 przez lili91
Kiniaczek gratulacje. Sezon majowych dzieci otwarty. Jejku a gdzie ja tam do 18 maja, chociaz kazdy mowi ze wczesniej bedzie. Boje sie ale jaka nagroda za to.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #641439 przez KarinaM
Kiniaczek napisał:

3390 gr , 51 cm


Gratulacje i ucałuj synka od nas wszystkich.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #641459 przez kasiaq81
Kiniaczek serdeczne gratulacje czekamy na zdjecie

munncebrava nie znam tej lekarki do ktorej chodzilas,ale tych lekarzy w Mikolowie jest masa

do mnie wlasnie przyszla na sale polozna i powiedziala ze juz mam nic nie jesc,jedynie pic moge, jutro rano od 6 zaczna mnie przygotowywac do ciecia, pewnie z nerwow nie bede mogla spac.

Aleksandraludow powiem ci ze moim zdaniem lepiej jak dzieciatko wychowuje sie bez ojca niz mialo by miec jakiegos nieodpowiedzialnego dupka za wzor od malego

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #641462 przez Gabi31
Kiniaczek napisał:

Dziewczyny dziś o 7.54 wypchalam mojego Syna :-) poród expresowy o 3 odeszły mi wody , skurcze co 5 minut uwierzcie z niczym nie idzie ich pomylić... Na Ip dotarliśmy o 4.30 ,tam papoerologia i badanie . Na odział przyjęli mnie ok 5.30 ,nie zdążyli zrobić ust bo juz miałam parte, w godzinę z rozwarcia 3 cm zrobiło się 10 i tył sposobem urodziłam mojego syna. :blush:


Kiniaczek gratuluje:) Cieszę się ze poszło tak expresowo;) Trzymaj sie Mamuska:) Powodzenia...czekamy na wiesci w miare mozliwosci :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #641463 przez Gabi31
Ane88 - nie przejmuj sie mężem, tak to juz z nimi jest, oni i tak nie wiedza jak mys ie teraz czujemy i nie chca odpuszczac tylko pokazuja swoje ja. Ja ze swoim tez miałam spięcia, padały nawet slowa, które pasc nie powinny.Wszystko wróci do normy...I zal sie, zal po to jest to forum i po to jestemy my :)

Aleksandraludow- nie przejmuj sie ojcem dziecka, choc pewnie łatwo się mówi, ale lepiej wychowywac sie bez ojca niż miec ojca byle jakiego. Zobaczysz ile szczescia da Ci maluszek :)


Dziewczyny pogoda do d...az sie zyc nie chce...wszystko boli w krzyzu łupie, jakies drobne skurcze sie pojawiaja. Pogoda nie sprzyja dobrym nastrojom, nawet z rodzicami sie dzis pokłóciłam...no normalnie fatal :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #641468 przez munnecabrava
Heh a mnie się znów wieczór zbiera i moje strachy ;) byłam.na dlugasnym spacerze goferka wtranzolilam. Malizna wierci się całą i drapie mamę pi pecherzu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #641470 przez sisina
Wow kiniaczek moje gratulacje w tak szybki tempie urodziłaś pozazdroscic czekamy na foteczki :laugh:

ucałowania dla Huga :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #641474 przez anek
KaRoLiNaaaaa napisał:

Anek ja przed ciążą ważyłam 41 kg a teraz po ciąży ważę 45 kg i nie chciałam bym już chudnąć,ale nawet nie wiesz jak się cieszę mam słodkiego syna i znów figurę sprzed ciąży nie wierzyłam, że tak szybko się uda

Karolina to TY drobniutka jestes, ale naprawde bardzo szybko wróciłas do wagi.a jak brzuszek?został troszke?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #641478 przez tweety
KINIACZEK - GRATULACJE

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #641481 przez KaRoLiNaaaaa
Tak brzuch trochę został.. ale jeszcze macica się do końca nie obkurczyła... ale nawet jak coś zostanie to nie za wiele na szczęście. Więc jestem bardzo zadowolona;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #641486 przez joasia10015
Gdy trzymasz w ramionach dziecko, drobną kruszynkę
Tulisz do siebie nieba odrobinkę…
Bo największy cud Boży, przez Anioły zesłany,
To ten synek maleńki kochany.
Witaj mały chłopczyku, który przybyłeś, by wypełnić dom
szczęściem i serca radością.

Dla małego ,,pierwszaka,,majówkowego duuuuuużżżżoooo zdrówka i samych szczęśliwych chwil życzy ,,ciocia majówkowa,,Joasia z Mikusiem w brzuszku :woohoo:

Jeeejjjjjj KIniaczek aż mi ciary przeszły kiedy czytałam twoją wiadomosc :huh:
Jednak miałam nosa że będziesz następna :)
Trzymaj sie kochana-duuuużżżoooo zdrówka życze,niech Hugo szczęśliwie sie rozwija i rośnie na pociechę szczęśliwych rodziców :blush: ALe sie ciesze normalnie-przeżywam jak byśmy naprawde znały sie od 100 lat :blink:
Buziaki ogromne jak już znajdziesz czas to napisz wszystko ze szczegółami włącznie z tym jak szpital, jak warunki-pisz wszystko żebym była świadoma :blink:
Normalnie ale sie cieszęęęęę -jak dziecko :blink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #641489 przez Gabi31
joasia10015- teraz nie pozostaje Ci nic innego jak obstawic która następna :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl