BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

11 lata 3 dni temu #641197 przez MoNiaaa
No i mamy MAJ :kiss: :kiss:
Dziewczyny teraz Wasz wielki miesiac :))) do boju!!!
zycze wszystkim i kazdej z osobna szybkiego i latwego porodu :kiss:

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #641203 przez aleksiaa88
munnecabrava może coś w tym jest nie chcą powiedzieć prawdziwego powodu, kurczę jak się go pytam czy się stresuje to oczywiście mówi, że nie przecież nie rodzi, ja bym wolała, żeby się przyznał jak to jest naprawdę co czuje i myśli nie lubię takiego gadania- obwijania ja tam prosto z mostu obwieszczam co myślę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #641207 przez Sysia
No i kochane mamy maj :D

U mnie pogoda do niczego ;/ ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #641211 przez Domiś91
Ja też swojego zmuszać nie będe.. Powiedział, że boi się tego wszystkiego, że nie wie jak zareaguje, co się stanie.. Poprostu się boi. A ja nie bede go przekonywać, chociaż skoro rzeczywiście może wyjść przed samym boom, a wcześniej być to muszę mu to zaproponować! :) Najwyżej by się wymienił z moją mamą, o ile się da zrobić taki myk :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #641214 przez lili91
Mamy maj...corcia ospala brzuch twardnieje krzyz boli. Cholewa nasz czas sie zbliza.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #641216 przez Daarikaa
Hej!

Zazdroszcze tym którzy zeczęli majówkę ze słoneczkiem u mnie pogoda do bani...

Nocka beznadziejna, nie dość że siurałam z 7 razy to jeszcze kompletnie nie mogłam znaleźć pozycji. Powiedzcie też Was tak bolą pachwiny?

Mąż w pracy, więc ja chyba zapodam sobie jakis film... no bo co tu robic.

Faceci jednak są zadaniowi, więc nie lubią i nawet nie za bardzo potrafią patrzeć i nie móc pomóc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #641220 przez lili91
Moj tez chce ze mna byc przy porodzie a ja jakos tak srednio. Boje sie ze moge cos powiedziec w tych bolach itd.
:P :P :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #641221 przez KarinaM
Daarikaa mnie boli całe krocze i to chyba kości się rozchodzą. Tak mi się przynajmniej wydaje. Ale pewności to nie mam.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #641223 przez lili91
Mnie tez strasznie bolalo a teraz jakos minelo. Moze rozchodzilam sama juz nie wiem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #641228 przez Domiś91
Mnie jakąś godzine temu złapał straszny skurcz w podbrzuszu. Potrwał chwilunie i już nic się nie dzieje od tamtego czasu..tylko Tymek czasem przepłynie :)
Już po śniadanku, mąż ogląda jakieś historyczne programy, no a ja się nudze ;)

Krocze mnie boli jak za dużo sobie pozwolę w dany dzień, np sprzatam jak głupia lub biegam po sklepach :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #641229 przez aleksandraludw
wy ciągle mówicie że was boli krocze i brzuch wam twardnieje a ja nic takiego nigdy nie czułam.. To normalne? Na Dzisiaj mam termin a ja nawet nigdy nie miałam skórczow przepowiadajacych.. Może coś ze mna nie tak?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #641231 przez KarinaM
Mój przy pierwszym porodzie był. Nawet pomagał jak tylko mógł i umiał. Mieliśmy taką śmieszną sytuację. W pewnym momencie mówię do Niego: Marcin chyba się zesikałam ale wstyd a On zajrzał i mówi że nie to chyba wody odeszły bo nie jest tego dużo. No i rzeczywiście tak było. Niestety jako że miałam cesarkę to Go już tam nie wpuścili. Czekał cierpliwie aż mnie zszyli i przewieźli na salę pooperacyjną. Igor przyszedł na świat o 00:15 a Marcin został do 2:00 lub 3:00. Dłużej już Mu położne nie pozwoliły. Gdyby mógł to siedziałby całą noc.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #641237 przez KarinaM
aleksandraludw napisał:

wy ciągle mówicie że was boli krocze i brzuch wam twardnieje a ja nic takiego nigdy nie czułam.. To normalne? Na Dzisiaj mam termin a ja nawet nigdy nie miałam skórczow przepowiadajacych.. Może coś ze mna nie tak?


aleksandraludw każda z nas przechodzi inaczej i ciążę i przygotowania organizmu do porodu. Ja z Igorem nie miałam takich bóli krocza (przymajmniej nie pamiętam) i dlatego teraz tak panikuję.
Mnie dzisiaj tak boli że nawet ten Buscopan nie pomógł.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #641265 przez joasia10015
Hej majówki-zaczął sie nasz miesiąc ;) Obawiam sie że moim miesiącem będzie czerwiec ;)
Pogoda do bani,naleśniczki i kakao zaliczone na śniadanko więc trza sie ogarnąc ;)
Jesli chodzi o mojego M.to mam mieszane uczucia-przed pierwszym porodem usilnie namawiałam go żeby był przy porodzie(on sie bardzo bał i miał mieszane uczucia-ale dlatego że jest z tych ludzi którzy na widok igły czy krwi mdleją :huh: ).W koncu razem siedzielismy na porodówce i czekaliśmy na skurcze (blady był cały czas)i niby fajnie że był i zobaczył jak cierpiałam ale kiedy zaczęły sie bóle co 2,3 min.a ja mało po scianach nie chodziłam to zaczął mnie tak wkór*iac że nie mogłąm nawet na niego patrzec :S Wyrzuciłam go z sali bo w czasie bólu chciałąm go zabic ;) No i skonczyło sie cc przy którym nie mógł byc ,czekał na nas cały czas i potem bardzo mi pomagał :)
Teraz już wiem że moja reakcja na ból jest taka że wcale mi mąż nie potrzebny-wręcz przeciwnie -wole z tym sama sie zmagac.Już mu pow.że nie zmuszam go by był przy mnie ,może ewentualnie przez pierwszy czas byc i może mi jakos pomoże ,ale jest też duże prawdopodobienstwo że bedzie planowane cc i wtedy tymbardziej nie bedzie mógł byc :dry: Tak wiec co będzie ,to będzie-nie zmuszam go do niczego...a wiecie co??? Im bardziej ja go NIE zmuszam i nie zachecam (jak przed pierwszym porodem)tym on jest chętniejszy by mi pomóc :S I zrozum tu faceta :unsure:
Ide sie ogarnąc laseczki bo wyglądam jak niewygląd :P
AAAaaaa gdzie KINIACZEK ? Czyżby na POlnej ?????? :blink: :blink: :blink: :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #641267 przez aleksandraludw
mi przy porodzie będzie towarzyszyć mama ponieważ nie mam kontakt z ojcem dziecka. Dziś mój termin porodu a on nawet nie interesuje się czy już urodziłam i jak się czuje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl