BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

10 lata 11 miesiąc temu #641099 przez ewela86
dzień dobry kochane!

ja dopiero się wygrzebuję robić śniadanko! słoneczko pięknie świeci więc jest moc :lol: jutro przyjeżdżają do mnie koleżanki ze studiów (wieki się nie widziałyśmy więc tymbardziej się cieszę!!!) zawsze to jakaś majówkowa atrakcja bo tak to czekałabym na męża do soboty...

olga ja kupowałam takie nakładki w aptece:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #641103 przez aleksandraludw
dzień dobry dziewczynki:) u mnie noc ok trochę mnie skórcze męczyły ale w lydkach niestety Hehe! Pogoda do bani więc pozostaje mi Dzisiaj siedzenie w domu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #641111 przez lili91
Hej kochane.
Noc nawet zleciala tzn jedno siku i 2 skurcze niestety w lydkach.
My juz po sniadanku pogoda lipna. Wczoraj wypralam wozek myslalam ze dzis wystawie go na balkon to wszystko ladnie doschnie ale cos tam pokapuje i musi stac w domu.
Dzwonila do mnie siostra zalila sie na wymioty (13 tc) a ja juz zapomnialam jak to bylo. Hehe.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #641116 przez ewela86
mnie też dopadły skurcze łydek tej nocy...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #641117 przez lili91
Mala po rzebrach kopie.

A wiecie co moj K wymyslil...chce sobie zrobic tatulaz z imieniem naszej coreczki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #641121 przez Sevilla
lili91 napisał:

Mala po rzebrach kopie.

A wiecie co moj K wymyslil...chce sobie zrobic tatulaz z imieniem naszej coreczki.


Ja chciałam zrobić sobie tatuaż z datą urodzin Maksiolinki i dwoma mniejszymi datami moich małych aniołków.

Poza tym znów od rana zgaga :( bleeee ....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #641129 przez munnecabrava
Noc spokojna... chyba to jednak upławy były bo coś mnie już swedzieć zaczyna ehhh... paskudztwo wrrrr. Mała się wierci teraz już cała ;P

U mnie też brzydko ...ze spaceru nici ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #641151 przez Domiś91
Ja dopiero wstałam :) Jak mąż jest w domu to mozemy spac i spac :D NIestety Tymek ociąga się bardzo!
U nas pogoda do dupy :( Szaro, deszczowo i chłodno :(
Noc przespana, 4 razy siku - standard już :)
Dzsiaij do moich rodziców na placki ziemniaczane idziemy mmmmm :D Już mi ślinka cieknie :D
lili91 to jest super pomysł, my z mężem napweno robimy sobie tatuaż z datą urodzenia i imieniem Tymka :)
To co nasz miesiąc się zaczął moje drogie! :D :D Teraz my jesteśmy najważniejsze ! :blink: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #641154 przez aleksiaa88
Witam chciałam zapytać o te podkłady na kibelek ile kosztują, są pojedynczo czy w jakiejś ilości do dostania?

Nie wiem czemu ale jak słyszę tekst od męża, że nie pójdzie ze mną rodzić bo się boi, bo to boli, bo jak to zobaczy to będzie miał uraz ten tekst to jak płachta na mnie zarzucona od razu włącza mi się czerwona lampka w głowie, co on sobie myśli, może ja tez się boje brzydzę i chętnie bym poczekała za ścianą żeby przynieśli mi dziecko od razu umyte ładne. Może nie mam ochoty leżeć parę godzin i żeby to wszystko się działo przy mnie, normalnie egoista tylko myśli o swojej dupie, żeby przypadkiem obrzydzenia nie dostał jak coś zobaczy :angry: faceci to takie cienkie cipy że ja pierdziele, nawet do dentysty nie pójdzie bo tak się boi, a ja jakoś musiałam się przełamać i iść na chirurgiczne wyrywanie zęba, żeby mieć spokój w ciąży- jak siedziałam na fotelu to myślałam, że robię to dla mojej dzidzi i tak jakoś to przeżyłam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #641160 przez sisina
Witam laseczki :)

U mnie pogoda piękna słoneczko i ciepełko :)

Ja majówke też bez meża spedzam niestety a tak miałam ochote jechać do Sopotu na molo bo mam blisko ;) ale dzwoniłam do mojej przyjaciółki i przyjeżdza do mnie jutro :laugh: także ciesze sie ze jakoś czas mi zleci

Ja nocke miałam też przespane nawet na siku nie wstałam :)

a upławy tez mam i to dużo dlatego co chwila musze wkłądki zmieniać kurde chyba sobie normalnie podpaske założe :) :S mój mały rozrabia od rana az mnie zebra bolą i mam troche spiety brzuch ale wzielam buscopan

Zycze Wam udanej majówki i smacznego grilla :woohoo: :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #641167 przez Sevilla
A ja od rana pichcę w kuchni :)

Aleksia powiedz mu, że to nie on będzie stał od dupy strony i odbierał poród, tylko będzie od strony Twojej buźki :) Zawsze może towarzyszyć Ci podczas pierwszego okresu porodu, a jak nie będzie wstanie patrzeć jak będziesz parła może zawsze wyjść. To również jest jakieś rozwiązanie, ty będziesz miała wsparcie i pomoc, kiedy jest najbardziej potrzebna, a on się nie zrazi :) Może mu się tak spodoba, że zostanie :)

Mój to ciekawskie jajo jest i od razu mi powiedział, że jak będzie wychodzić główka to musi to zobaczyć. To raczej ja się zgorszyłam i powiedziałam, by sobie to wybił z głowy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #641172 przez lkasiulla
Witam :)

U mnie pogoda piękna więc ognisko wypali :) noc przespana bez ani jednego wstania do wc!!!!
A mała dziś strasznie spokojna....
Ja poród też na 99% będę miała rodzinny tylko nie wiem czy z partnerem( czy będzie akurat w Szczecinie) czy z siostra,sama bym nie chciała być...

Co do tatuażu to mój facet na jednym nadgarstku ma moje imię wytatuowane a na drugim chce zrobić naszej córeczki.

Od dziś zaczyna się nasz miesiąc wiec wszystkim Wszystkiego naj i szybkich i Bezproblemowych porodów :):*

Miłego dnia :):*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #641188 przez munnecabrava
Aleksia a ja nie uważam twojego meza za miękkiego. Nie chce to nie chce, nie można go zmuszać bo niewiadomo jak zareaguje. I to nie jest kwestia beznadziejności. Może ciężko mu patrzeć na to jak cierpi bliska mu osoba, a on nie może ci pomóc, albo nie jest pewien swojej reakcji. Nam obecność drugiej osoby pomaga, mężczyźni są aktywistammi, muszą dzialać zapobiegać, dla nich nasze podejście jest abstrakcyjne. Mój nie chce i ja to rozumem powiedział ze jak kolezanki nie bedzie to pójdzie ze mną bo wie ze sie boje ale wolałby nie. w przypadku komplikacji oni też to przeżywają. Ja też wiem że mój luby ngdy nie powie mi prawdzwego powodu dlaczego nie chce być, a to że uraz to taka wymówka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #641190 przez munnecabrava
Czyżby Kiniaczek urodziła ???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #641191 przez lili91
Domis mnie zaskoczyl ten pomysl ale tak pozytywnie. Jak chce to niech robi wkoncu to nasza coreczka. Podpowiem mu jeszcze z ta data urodzenia:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl