BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

11 lata 3 dni temu #641287 przez Karolka85
Właśnie ja też się obawiam że w czasie bóli będę baaaardzo nerwowa i mogę różne rzeczy gadać, krzyczeć i nie wiem jak się to skończy dla mojego M. :blink: uprzedziłam go póki co żeby nie brał niczego do siebie jak bede wyzywać, albo drzeć się na niego, i żeby nie walnął fochem w najmniej odpowiednim momencie...
Ale z drugiej strony liczę na to że może jakoś w miare bede znosić ten ból :blink: i nie będzie tak źle. w każdym razie spróbujemy we dwójkę na pewno a czy wytrwamy do .końca również we dwójkę to już czas pokaże.

Aleksandraludw szkoda że ojciec Twojego dziecka nie stanął na wysokości zadania... Ale może to i lepiej że się nie odzywa skoro nie dorósł do tego by być odpowiedzialnym za swoje czyny, do tego żeby być ojcem... Po co Ci od razu drugi dzieciak na głowie??? wystarczy że będziesz miała swoje maleństwo i doskonale na pewno sobie poradzisz. w każdym razie trzymam kciuki!!!

Kiniaczek coś faktycznie milczy... Czyżby 1 maja przyniósł nam pierwszego majowego maluszka? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #641302 przez Daarikaa
aleksandraludw napisał:

mi przy porodzie będzie towarzyszyć mama ponieważ nie mam kontakt z ojcem dziecka. Dziś mój termin porodu a on nawet nie interesuje się czy już urodziłam i jak się czuje.


Mama będzie 100razy lepsza niż niedojrzaly emocjonalnie fagas( sorry za wyrażenie, ale jak słyszę o takich to nóż mi sie otwiera w kieszeni) Poradzisz sobsie świetnie bez niego i bedziesz szczesliwa młodą, śliczna mamuśka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #641304 przez sisina
No mamy Maj o kurcze teraz to poleci coraz bardziej jestem przestraszona :huh: :cheer: :)

Mój M też bedzie ze mna na porodówce ja wole zeby był bo bedzie mi razniej choc wiem że opieke bede miała dobrą mam 2 położne znajome które pomogą mi :laugh:

Ide na obiadek mam dziś warzywka pod beszamelem a potem kawka i truskawki mniam kupiłam bo miałam ochote :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #641310 przez sisina
aleksandraludw nie przejmój bedzie dobrze wazne ze mama bedzie z toba mam też koleżanke która facet zostawił i wogóle sie nie ineresował na porodówke jechała ze swoją chrzestną i urodziła cudnego synusia który teraz ma rok.A ten pedał miał ja i dziecko w dupie nawet na chrzciny nie był ale jego rodzice byli bo ona ma dobry kontakt z jego rodzicami sa w porzadku i serce ich boli że mają takiego syna nieodowiedzialnego i głupiego bo go nie mozna inaczej nazwać...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #641317 przez Sevilla
Czasami może lepiej kiedy dziecko nie widzi ojca, skoro miałoby widzieć dupka i egoistę (zły wzorzec).

Ja zrobiłam sałatkę na grilla z młodych ziemniaczków, miałam zrobić szaszłyki, ale jakoś energia mnie opuściła ...

Przeraża mnie to, że zaczął się maj, a tak niedawno był styczeń. Haha najbardziej przerażona jest moja szwagierka ... dziś stwierdziła, że boi się, jak zacznę rodzić i Micha nie będzie, gdyż to ona będzie musiała mnie zawieść z naszej wioski do szpitala :) haha się uśmiałam :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #641349 przez demoniqe
my dziś od rana na słonku u mamy na wsi na tarasie z książką Tracy Hogg :) Babka naprawdę fajnie pisze. Czytam Zaklinaczka dzieci

a mąż stawia tunel ogrodniczy z tatą żeby warzywka dla małego uprawiać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu - 11 lata 3 dni temu #641355 przez KarinaM
Zazdroszczę pięknej słonecznej pogody.
My też mamy zamiar robić grilla ale bez słonka. Męża siostra i przyszła chrzestna ma przyjść na majówkę.
A mnie krocze jak bolało tak boli. Będę musiała zażyć jeszcze jeden Buscopan.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #641366 przez Daarikaa
Mnie krocze nie boli tylko jak leze, kazdy ruch sprawia mi ból nie mówie już o chodzeniu bo wtedy to już hoho. Połozna mówiła że dziecko moze wstawiać sie w kanal rodny..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #641371 przez KarinaM
Daarikaa napisał:

Mnie krocze nie boli tylko jak leze, kazdy ruch sprawia mi ból nie mówie już o chodzeniu bo wtedy to już hoho. Połozna mówiła że dziecko moze wstawiać sie w kanal rodny..


Daarikaa to możemy podać sobie rękę. Tylko że ja muszę jeszcze wytrzymać 2 tygodnie do cc (do 38tygodnia) a przynajmniej tydzień żeby maleństwo pobyło 37 tygodni. Ty już możesz rodzić bo maleństwo powinno już być rozwinięte.
8 maja idę na wizytę i wszystko się okaże.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #641372 przez Daarikaa
no to Karina zawiąż nogi na kokardkę i trzymaj maleństwo :) Ja już bym chciała rodzić wiec niech się malutka gramoli w strone wyjścia :)

Ciekawe jak tam Kiniaczek i co u Tysiak?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #641380 przez tweety
Heja,

no ze mna jedzie maz na porodowke. jest tak zestrachany ze teraz zrezygnowal z komunikacji miejskiej na rzecz samochodu i jezdzi tak do pracy samochodem. dodatkowo tez dzwoni do mnie mimo nawalu roboty czego wczesniej nie robil.

powaznie to najpierw byla decyzja ze ze mna rodzic nie bedzie. tak jak mowicie, bal sie. potem wyszlo to, ze jak cos przeciez wyjdzie na 2 faze porodu, wiec mial mi towarzyszyc masowac itd. a po zajeciach w szkole rodzenia uslyszalam "moze jednak z toba zostane przy porodzie". I tak bez mojego nalegania, prosb itd sam zdecydowal ze chce tam byc. a w razie czego jest plan awaryjny i zwyczajnie maz wychodzi :)

takze ja jestem bardzo szczesliwa, bo to jego decyzja, a ja chce go miec przy sobie bo jakos z ta mysla strach przed porodem jest mniejszy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #641382 przez KaRoLiNaaaaa
Humor mi się troszkę poprawił dziś postanowiłam sprawdzić czy zmieszczę się w swoje spodnie z przed ciąży XS i stwierdzam, że bez problemu założyłam je na tyłek i zapięłam, a przytyłam 18 kg

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #641383 przez KarinaM
KaRoLiNaaaaa gratulacje.
Ja też tak chcę!!! Ale ja to się w nic nie zmieszczę. Trzeba będzie ostro popracować nad sobą.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #641384 przez KaRoLiNaaaaa
Mi też się ta wydawało przed ciążą ale jakoś szybko te kg wyparowały na szczęście

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #641385 przez Ane88
Witajcie dziewczynki.

Dzis u mnie okropny dzień... ale nie przez dzidziusia, nawet nie przez tą okropną pogode na dworze... tylko przez mojego męża...
wczoraj wieczorem sie pokłóciliśmy...:(
i to porządnie... nie myślałam, że przed samym porodem jeszcze zafunduje mi taką kłótnie...
oczywiście wina leży po obu stronach.. ja nie mówie, że tylko jego.. ale to już chyba też są nerwy przed porodem.. mógłby troche przystopować ze słowami..:(

dzisiaj od rana się nie odzywamy... przykro mi jak cholera :(

ugotowałam obiad, którego nawet nie zjadł :(((
byłam na długim spacerze, nawet nie zainteresował się gdzie tak długo jestem..:(

Eh... nie pamiętam kiedy się tak pokłóciliśmy...a tu na sam koniec wyć mi się chcee:(((

przepraszam, że tak zanudzam na forum, ale nie mam z kim pogadać nawet:((

Przyszedł czas na nową miłość...;*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl