BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

10 lata 11 miesiąc temu #640964 przez munnecabrava
Ewa Swistak świetny lekarz. Dużo że mną rozmawiała pokazywała tłumaczyła. A to ważne ;) dużo dobrego w ogóle słyszałam o mikolowie i szpitalu. Ja mam tam dość daleko więc nie będę szaleć i jechać bóg wie gdzie. Trochę się boję że mojego lekarza nie będzie przy mnie... Nikogo nie znam no ale cóż zobaczymy. O byle tylko nie bolało i żebym dostała znieczulenie u żeby maleńka była zdrowa i silna.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #640967 przez Domiś91
Mój małżonek się cały czas zastanawia, czy wytrzyma to psychicznie i czy później nie będzie miał jakiegoś urazu :) Mi jakos bardzo nie zależy żeby był, bo jeśli ma mnie tam denerwować to niech spada :) Jak on się zdecyduje być przy mnie to ok. Jak nie to ja go zmuszać nie będe ;) A moja mama się zadeklarowała że będzie przy mnie jeśli Arka nie będzie ;) OOczywiście wszyscy wkoło mu mówią (ci co byli z żonami przy porodzie) że to super sprawa, że później będzie załował ze go nie było :) No zobaczymy! Wracam do oglądania meczu, bo przez tego małego w brzuchu mam ochote ostatnio na piłke nożną :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #640972 przez Kiniaczek
Dziewczyny ide spać bo ledwo żyje... Skurcze mnie jeszcze nie opuściły ale może dadzą zasnąć :blush:

Dobranoc :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #641003 przez anek
dobranoc, ja tez zmykam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #641013 przez Domiś91
na mnie też już pora, dzisiaj mam jakiś senny dzień, tylko bym spala. Dobranoc laseczki :* :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #641023 przez lania
Maraton gmerania we wnętrznościach też dziś miałam :P :P nie fajne to jest:P a do tego mam kolki znowu i ledwo się ruszam, aż mnie w pachwinach boli. Mąż na nocce a ja muszę zasnąć, bo liczę, że obudzę się bez tej cholernej kolki B)

Mój mąż chce być przy porodzie, przy pierwszym dziecku nie chciałam, ale on też jakoś specjalnie nie nalegał-gówniarzami byliśmy :blush: - teraz chce i ja też bym chciała, żeby był :) zobaczymy :cheer:

Dobranoc kobitki :laugh: :laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #641037 przez KaRoLiNaaaaa
Dziewczyny dzięki za rady i wsparcie, ale jak zaczęłam rozmawiać z mężem to stwierdził, że szukam problemu tam gdzie gdzie go nie ma. No cóż będę musiała radzić sobie z tym sama;(

Dziewczyny zobaczycie zaczniecie rodzić nie wiadomo kiedy, ja zdążyła napisać posta na kwietniówkach, że nie chciałabym rodzić wcześniej niż przed terminem cc bo mam daleko do szpitala i bardzo się boję, że nie dojadę. Minęło dosłownie pół godziny i dostałam skurczy, tel do gin i prosto do szpitala a na wieczór mały już był ze mną. A według terminu na cc powinien urodzić się wczoraj.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #641044 przez KarinaM
Witam w brzydki majowy dzień pracy!

Wczoraj przeholowałam. Już od dwóch dni krocze nie bolało więc pojechałam z mężem do lekarza(chociaż obiecałam że nie będę już Mu pomagać). Później pojechaliśmy do Kauflanda i zachciało nam się gofrów. Kupiliśmy wszystko ale okazało się że siostra wywaliła gofrownicę więc pojechaliśmy kupić ją. Jeden sklep potem drugi i trzeci. Wieczorem przyjechaliśmy do domu i już czułam że nie będzie dobrze. W nocy znowu krocze dało znać o sobie.
Teraz jest ok ale muszę oszczędzać się. Jeszcze tydzień do wizyty i do 37 tygodnia. Wtedy to mogą robić mi już cc.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #641050 przez Alina2408
hey dziewczyny :) ja z lutowek :) w zwiazku z pierwszym maja waszym miesiacem zycze wam szybkich porodow :) i najlepiej bezbolesnych a juz widze ze ktos sie rozpakowal??? duzo juz mam wsrod was??? pozdrawiam serdecznie




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #641057 przez KarinaM
A jednak nie jest ok. Ledwo zrobiłam śniadanie Igorowi.
Tak mnie boli to krocze że znowu wzięłam Buscopan. Muszę wytrzymać jeszcze tydzień.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #641061 przez Sevilla
Witam z rana, u mnie pogoda śliczna :) I mam nadzieję,że się nie popsuje, bo dziś idziemy na grilla :)

Ja również wczoraj zaliczyłam małe gmeranko ze strony synusia. Nie wiedziałam jaką pozycję przyjąć, by to nieprzyjemne uczucie zniwelować ...

Karina oszczędzaj się, jak możesz :) Niech wybije 37tc i szalej do woli :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #641064 przez Karolka85
Witam,

Miała być piękna, słoneczna i prawie upalna majówka... a tymczasem szaro, buro i ponuro i do tego chłodno...

Dzisiejsza noc bez ekscesów i nawet na siku wstałam tylko 3 razy :lol: :lol: :lol:

Witam nową majóweczkę!!!

Kiniaczek z jednej strony współczuję Ci tych skurczy, bo umęczą Cię pewnie niemiłosiernie, ale z drugiej strony zazdroszczę bo przypuszczam że każdy kolejny skurcz coraz bardziej przybliża Cię do godziny "0" i do momentu kiedy przytulisz synusia. Rozwarcie pewnie z każdą godziną będzie większe i oby słowa Twojego gina się sprawdziły że poród będzie szybszy i łatwiejszy :)

Domiś Twój Tymek coś bardzo się ociąga...

Ja również planuję rodzić z M. i tak jesteśmy nastawieni choć boję się tego że ja w całym tym bólu i nerwach mogę być nieznośna, ale licze na to że mąż zaciśnie zęby i mimo wszystko wytrwa ze mną do końca :)

Karolina współczuję Ci tej sytuacji z teściową i jej córką... I szkoda że Twój mąż to zbagatelizował. Ale skoro tak się sprawy mają to ja na Twoim miejscu sama bym zwróciła im uwagę. I szczerze mówiąc mogłyby się nawet obrazić- miałabym to gdzieś. Bo jednak to Ty jesteś mamą, myślę że powoli dochodzisz do siebie i nie jest już tak najgorzej fizycznie i przypuszczam że wiele rzeczy przy dziecku jesteś w stanie już sama zrobić. A nawet gdyby miało boleć to chyba lepsze to niż znoszenie obecności tych pań przez kolejne dni lub tygodnie... Czasem trzeba postawić sprawe jasno.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #641078 przez demoniqe
ależ się wyspałam!! 9 godzin snu bez sikania :)) zaczynamy maj!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #641086 przez Olga60
demoniqe napisał:

ależ się wyspałam!! 9 godzin snu bez sikania :)) zaczynamy maj!!


Super!!! Ja mam ucisk na wątrobe, asat powiększony dwukrotnie, przez to swędzenie nocne, zasnelam może ok 2!!!! Do tego brązowe plamy pojawiły sie na twarzy, także masakra!!!!

Dziewczyny, gdzie któraś z was kupiła podkłady na deskę toaletowa, bardzo przydatny gadżet do szpitala?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #641097 przez Gabi31
Olga60 napisał:

demoniqe napisał:

ależ się wyspałam!! 9 godzin snu bez sikania :)) zaczynamy maj!!


Super!!! Ja mam ucisk na wątrobe, asat powiększony dwukrotnie, przez to swędzenie nocne, zasnelam może ok 2!!!! Do tego brązowe plamy pojawiły sie na twarzy, także masakra!!!!

Dziewczyny, gdzie któraś z was kupiła podkłady na deskę toaletowa, bardzo przydatny gadżet do szpitala?


Ja kupiłam na allegro, ale popytaj w aptekach bo są:)

Eh...wstałam a tu pogoda do bani, a liczyłam ze jeszcze jakas kiełbasę przed porodem z grilla zjem :)a tu szaro, buro, ponuro i deszczowo :( Heh...ciekawe czy zdążę. Milego dnia dziewczynki !!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl