BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

11 lata 6 miesiąc temu #472438 przez lidianna
lalka masz tylko brzuszek większy, np. nogi z tego co widać masz szczupłe :) nie przejmuj się, idzie Tobie tylko w brzuszek więc jest ok:-) później szybko zgubisz, najważniejsze to się nie objadać to tragedii nie będzie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #472478 przez Sysia
dziewczynki dziękuję za odpowiedź z tymi witaminkami w takim razie nic nie będę brała skoro nie trzeba to ok :D ...

LALKA fajny brzuszek może uwierzysz lub nie ale mam TAKI SAM :).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #472502 przez lalka
ale z tego co pamięta ze zdjęć to Ty Sysia chudzinka jesteś...a ja startowałam z 70kg

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #472517 przez MoNiaaa
lalka 70 kg???nie mozliwe ja waze tyle samo a moja fogura zostawia wiele do myslenia...ty super laska jestes :)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #472523 przez sisina
Witam dziewczyny długo mnie mnie było bo miałam laptopa w naprawie i widze ze jestem do tyłu i to dużo :dry: ale nic nadrobie :laugh: LALKA no brzuszek masz cudny bo u mnie kurde jeszcze nic nie widać a jestem w 12 tyg i już mi nachodzi ze coś jest nie tak mój mąż ma już dosyc tego gledzienia ale wspiera mnie :laugh: boje sie strasznie tej ciąży modle sie zeby wszystko było ok bo jedno już straciłam dzieciątko :( a wizyte mam mam 21 boje sie a zarazem nie moge doczekac :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #472533 przez aleksiaa88
lalka pięknie wyglądasz jesteś w 15 tyg a ja 10 patrze na siebie i nie widzę, żeby zaczynało cokolwiek wdać oprócz mojego tłuszczu, więc nie wiem kiedy ktoś zauważy na razie w domu to tylko mamuśka wie i mąż poza tym nie mówię nikomu bo stwierdziłam, że skoro nic nie wdać to po co mówić. Po co będą na mnie patrzeć i się zastanawiać gdzie mój brzuch nie potrzebuję ludzkich ślepi na mym ciele.

Tak z ciekawości kiedy zaczęło was zaokrąglać?
Ja mam 50 kg i trochę tłuszczu na brzuchu jak się najem to sterczy jak nie powiem co ale przecież to nie dzidzia tylko moje obżarstwo daje znak.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #472549 przez sisina
Aleksiaa88- no ja tez startuje z waga 50 kg i nie widac u mnie brzuszka ale mam nadzieje ze wkoncu sie zaokragli :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #472611 przez hexia
lalka napisał:

Anabelle to wklejamy razem!!!!ja takie brzuszek jak ma tweety i dmoniqe to miałam chyba w 6 t.c...ciążowe spodnie noszę już dawno!!!!cycki ze staników mi wypływają!!!!muszę kupić nowe!!!!to fajnie,że nie jetem sama!!!!nie żebym Anabelle się cieszyła z tego,że masz duży brzuch,ale myślałam ,że tylko ja taka misia(tak mąż teraz pieszczotliwie do mówi)jestem!!!!postaram dzisiaj coś wkleić


Kochana....a co Ty myślisz,że sama jesteś????Mnie tak wygięło,że głowa mała a tylko 3kg mam na plusie,jak patrzę na te brzuszki tych dziewczyn...ja przed ciążą taka płaska nie byłam;) No kawał baby jestem,nie będe ukrywać....Ale póki co najważniejsza dla mnie Dzidzia,żeby zdrowa była i szczęśliwie do nas w maju dolączyła,a o dupsko i brzuchol będe się martwić potem :dry: :dry: :dry: Trudno: jedne mają figurkę, inne niestety...ale jakże nudno by było gdybyśmy wszystkie były takie same;)
Też bym brzucho wkleiła...ale aż wstyd przy takich laskach....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #472620 przez hexia
lalka napisał:

NO NIECH MNIE KTÓRAŚ POBIJE!!!!!HI..HI...


Lalka-zaręczam ,że jak w końcu się odważę i zobaczysz moje dupsko i mój brzuchol to odpadniesz;)))) Jeniffer Lopez nawet takiego wywalonego tyłka nie ma jak ja hihihi :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #472639 przez Anabelle
Lalka, to widze, że my podobne domki dziecięce mamy rozbudowane :D
Ja wieczorem po kolacji i herbacie, wyglądam jakbym miała na porodówkę jechać! ;)
Postaram się Wam zrobić fotkę, ale nie wiem gdzie to zrobię u teściów, bo tam lustra w tym remoncie ze świecą szukać ;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #472669 przez lalka
hexia...zakład????to zdjęcie jest zrobione z profilu..a z przodu i dupsko....MASAKRA!!!!nie mam jeszcze odwagi zrobić z przodu!!!!!w biodrach mam już jakieś 106cm...105 w cyckach...w sumie to równa babka jestem jakby nie było...hi..

hexia..słoneczko nie jestem tu sama,ale jedna z dziewczyn napisała,że waży 45kg..inna 50....a dzisiaj dziewczyny brzuszki wstawiły...takie chudzinki...więc nie sądziłam,że jest jeszcze ktoś tutaj kto ma podobne gabaryty do moich..i waży 75kg!!!

a ja 50kg ważyłam jak do komunii szłam!!!!

szalałam ze szczęścia jak się okazało,że jestem w ciąży....a po chwili otrzeźwienie...do porodu powiozą mnie wózkiem..bo nogi mi się będą obcierały!!!!!

nie to jest w tej chwili najważniejsze.....tylko muszę zmienić nawyki żywieniowe!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #472670 przez Gosia 2712
Sysia- ja ostatnio jak bylam u lekarza to kazal mi odstawic kwas foliowy a zaczac brac witaminy Femibion 2 w torych tez jest kwas foliowy i tez mi mowil ze jest wszystko dobrze ze wyniki tez mam bardzo ladne:) Wydaje mi sie ze nawet jak sobie kupisz takie witaminy to one Ci nie zaszkodza:) a to tez zalezy od lekarzy co przepisuja;/

Lalka sliczny brzusio:) gdzies czytalam ze jak tkos jest drugi czy trzeci raz w ciazy to brzusio szybciej widac:)

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #472718 przez Anabelle
Lalka, zrobiłam zdjęcie w pracy - wstawię wieczorem, ale ja mam już na liczniku 69 kg więc szafa gra ;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #472794 przez joasia10015
Dziewczynki ale macie piekne brzuszki-normlanie w szoku jestem-ale pozytywnym ;)
Ja to narazie płaska jak deska-nooo może jak sie wieczorkiem najem to wygladam jak lalka ...a dzis rano tak lezalam na wznak,położyłam ręke na brzuszku i czulam tylko takie tycie,tycie wybrzuszenie...W pierwszej ciąży brzuszek jak lalka miałąm w 5 miesiacu :unsure: Ale mówią że w drugiej ciąży szybciej widac....no to ja sobie poczekam spokojnie :blink:
Co do kwasu foliowego i witamin to mi lekarz powiedzial podobnie że witamin mam nie brac tymbardziej ze z dzidzia wszystko ok.i że jem duzo owoców,aleeee kwas foliowy dalej mam brac :)
Dziewczynki-moge sie napatrzec na te wasze piekne brzuszki :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #472812 przez hexia
lalka napisał:

hexia...zakład????to zdjęcie jest zrobione z profilu..a z przodu i dupsko....MASAKRA!!!!nie mam jeszcze odwagi zrobić z przodu!!!!!w biodrach mam już jakieś 106cm...105 w cyckach...w sumie to równa babka jestem jakby nie było...hi..

hexia..słoneczko nie jestem tu sama,ale jedna z dziewczyn napisała,że waży 45kg..inna 50....a dzisiaj dziewczyny brzuszki wstawiły...takie chudzinki...więc nie sądziłam,że jest jeszcze ktoś tutaj kto ma podobne gabaryty do moich..i waży 75kg!!!

a ja 50kg ważyłam jak do komunii szłam!!!!

szalałam ze szczęścia jak się okazało,że jestem w ciąży....a po chwili otrzeźwienie...do porodu powiozą mnie wózkiem..bo nogi mi się będą obcierały!!!!!

nie to jest w tej chwili najważniejsze.....tylko muszę zmienić nawyki żywieniowe!!!!


Lalka słoneczko,Twoje 75kg na starcie to jest nic,bo ja miałam ...92 kg!!!Sama byłam w szoku,ja się z reguły nigdy nie ważyłam,bo mam grube kości i zawsze waga wskazywała więcej niż wyglądałam,więc się nie ważyłam.Zmianę wagi widziałam po ciuchach i w lustrze,no i po buzi jak mi dołeczki się na policzkach robiły.Także mnie z wagą nie przebijesz :P :P Ja jak szłam do komunii to miałam jakieś 55kg (moja mama z taką wagą w ciąży startowała hihi). Jestem kawał baby,może przez to ,ze w dzieciństwie dużo chorowałam i mnie leki rozepchały,potem kiedy wreszcie schudłam (też przez chorobę i to 10kg w miesiąc) to miałam świetną figurę (jak dla mnie-było rewela) ale niestety potem brałam sterydy,bo znów zdrowie nawaliło,poznałam Męża i zamiast co tydz szaleć w dyskotece,to już były weekendy na kanapie we dwoje :P :P :P Brak ruchu i niestety ciała przybyło...
No ale coż,będe walczyć po porodzie,póki co-Dzidzia niech zdrowa rośnie i mama też :P :P :P
Ale owszem,muszę słodkie ograniczyć i ilości potraw,bo co to będzie w święta :unsure: :unsure: :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl