BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

11 lata 7 miesiąc temu #470637 przez Anabelle
Patunia napisał:

hej dziewczynki musz sie pozegnac wczoraj urodziłam martwego synka 16tyg ciazy to moja 2 martwa nie chce chyba juz miec narazie dzieci mam dopiero 22 lata

O matko!
Strasznie współczuję!
Też poroniłam, ale wyłącznie pierwszą ciązę i to w I trymestrze, a tu 16 tydzień?!
Bardzo mi przykro!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #470643 przez lalka
a moja mama ma 60 lat chore nogi...kręgosłup...i strach w oczach czy da radę !!!a maluch będzie jej 4 wnukiem!!więc też jakoś trzeba się zorganizować...a teściowa ma 74 lata.....komentarz zbędny!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #470654 przez Anabelle
lalka napisał:

a moja mama ma 60 lat chore nogi...kręgosłup...i strach w oczach czy da radę !!!a maluch będzie jej 4 wnukiem!!więc też jakoś trzeba się zorganizować...a teściowa ma 74 lata.....komentarz zbędny!!!

No, to widzę, że się rozumiemy :)
Jednym słowem, dzidzia ma przekichane, bo jest zdana na mój instynkt macierzyński ;) Muszę sobie poradzić, nie mam wyjścia :) Damy radę dziewczyny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #470698 przez lalka
a mnie tak boli głowa!!!!!!troszkę jest dobrze...a potem????i tak już któryś dzień z kolei

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #470718 przez hexia
Patuniabardzo,bardzo mi przykro...To musi być dla ciebie straszne...Trzymaj sie dzielnie,jesteśmy z Tobą...

Co do imion:Antek,Franek to byli bracia mojego dziadka i bardzo podoba mi się imie Franek (Franek Dolas :P ) ale mój Mąż nie chce o tym słyszeć....
A może którejś spodoba się imię ...Mieszko????Znam wspaniałego kolegę o takim imieniu i chyba dlatego tak pozytywnie mi się kojarzy :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #470731 przez gosia28
Patunia strasznie mi przykro. Koniecznie dopilnuj, żeby zrobili Ci teraz odpowiednie badania (zapomniałam nazwy tego badania ale wiem, że robi się je w pierwszych kilkunastu dniach po stracie) a w Twoim przypadku to bardzo ważne, chyba przeciwciała kardiolipidowe. Trzymaj się Słonko i nie poddawaj się.

Co do imienia Emil, nie mam ostatecznego zdania, ale całkiem nieźle mi brzmi. Przyglądałam się kiedyś bacznie temu imieniu :)
Antek i Franek też całkiem fajne. Moja znajoma ma Maksia, Zuzię, Antka i Franka :)
My wstępnie mamy ustalone Karol i Janek, ale zobaczymy czy się nam nie zmieni.
Na dziewczynkę to w ogóle nic mi jakoś nie przypada- Nadia i Lena to właśnie jakoś zajeżdżają mi wschodem, Oliwia jak dla mnie tak sobie, Zuzia całkiem mi się wydaje ale dosyć popularne się zrobiło.


Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #470803 przez Anabelle
Janek to mój mąż :)
Tzn teoretycznie Janusz, ale dla wszystkich Janek :)

A mnie właśnie pierwszy raz kopnela dzidzia! :D
Faktycznie tak jak pisaly dziewczyny w kwietniówkach, nie da się tego pomylić. Całkowicie dziwne uczucie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #470811 przez lalka
hexia!!!mam znajomą,która ma 2 synów...Mieszka i Gniewka...hmmm jak dla mnie to juz tak nie bardzo...ale Twój wybór!!!!

Laski mam jutro badania...takie podstawowe...muszę być na czczo....ale czy małą czarną mogłabym ????taką małą????nie dam rady bez kawy!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #470816 przez lalka
no to gratuluję kopniaka!!!!pierwsza ciąża i 16 t.c????masz szczęście!!!!Ciebie jako pierwszą tutaj szturchnęła....SUPER!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #470818 przez joasia10015
lania...Oooo proszę,to własnie moja będzie Oliwka-o ile to dziewczynka ;-) Myślę że WIELKIE BUUUMMM na to imię było jakieś 3 lata temu,może więcej kiedy rodziłam synka ;-)Myślę że fajnym zdrobnieniem jest LIWKA (a to imię które strasznie mi sie podoba-mężowi mniej,więc jakby troszkę wyjdzie na moje bo bede mówic Liwka ;-) ) I myślę że będzie pasowało ze sobą Miłosz i Oliwia(Liwka;-) )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #470820 przez gosia28
Anabelle gratuluję :) Mam też dwóch znajomych Janka na którego mówią Janusz i Janusza, którego zwią Jasiek hihi :laugh:
Lalka raczej kawa nie bardzo. Zabierz do torebki coś ze sobą, żebyś szzybko coś mogła zjeść jak już będzie po. A jak masz glukozę do badania to w ogóle kawy nie bierz nawet pod uwagę.



Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #470823 przez lalka
dzięki gosia!!!!też chciałabym poczuć ruchy Maleństwa!!!im bliżej wizyty tym bardziej się boje..i mam czarne myśli!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #470834 przez Anabelle
lalka napisał:

hexia!!!mam znajomą,która ma 2 synów...Mieszka i Gniewka...hmmm jak dla mnie to juz tak nie bardzo...ale Twój wybór!!!!

Laski mam jutro badania...takie podstawowe...muszę być na czczo....ale czy małą czarną mogłabym ????taką małą????nie dam rady bez kawy!!!!

Właśnie nie za bardzo z tą kawą kochana... Ja się dwa razy pytałam, raz czy mini śniadanko może być, drugi raz czy kawka lub herbata - powiedzieli mi, że wykluczone bo może namieszać w wynikach :(

Dzięki dziewczyny, sama w szoku jestem. Codziennie wieczorem leżałam i czuwałam, a dzisiaj puściłam sobie serial, przykryłam się kocem i tak dostałam w podbrzusze, że aż się zdziwiłam. Będę teraz siedzieć jak osioł co wieczór wyczekując :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #470839 przez joasia10015
Anabelle napisał:

,,Mi niestety babcie nie pomogą w wychowaniu. Zoastaniemy z mężem zdani na swoją łaskę, a niestety męża dorwać w tygodniu to rarytas...
Mam nadzieję, że sobie poradzę :)[/quote],,

Anabelle no coś ty ,kto jak kto ale my MATKI POLKI mamy nie dac rady????Ja co prawda przez pierwsze 5 msc.życia mojego synka mieszkałam ze swoiją mamą ale uwierzcie że nie potrzebowałam jej pomocy wogóle.Pamietam jak dzis ,kiedy było pierwsze kąpanie-ona mi sie pcha do pokoju a ja jej na to ,,NIe,nie ja sama ,,Naprawde my kobiety dostajemy takiego kopa i wiare we własne siły ,i jakiegos tajemnego instynktu że wiemy wszystko same,i dajemy sobie radę-uwierzcie mi :laugh: A co byscie powiedzialy na moją sytuację-mam już cudnego 3-latka w domu ,teraz ciąża a mąż wyjezdża do pracy do Norwegi na 4 tyg.i wtedy mam na glowie WSZYSTKO!!! A jak przyjdzie druga dzidzia,i mąż wyjedzie????Hmmm-jestem dobrej myśli...choc wiem że nie raz będe plakac w poduszke z bezsilnosci i zmeczenia ;-(
Tak więc dziewczynki uwierzcie że będzie cudnie-damy radę!!! Życie jest piękne,a my jesteśmy stworzone żeby byc matkami!!!! I mimo że były chwile gdy wszystkiego miałam dosc uwarzam że macierzynstwo to najpiekniejsza rzecz w życiu każdej kobiety...LASECZKI DAMY RADĘ!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #470843 przez joasia10015
Najszczersze wyrazy współczucia Patunia-nawet nie umiem sobie wyobrazic co musisz czuc!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl