BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

11 lata 7 miesiąc temu #471027 przez MoNiaaa
tweety super zdejcie :)

ja mam dobry kontakt i z moja mama i tesciowa ale mieszkac bym nie chciala z zadna..jednak jak sie mieszka z kims to chocby nie wiem jaki byl dobry zawsze znajdzie sie cos co nas porozni a tak to kazdy u siebie mieszka ale sie czesto odwiedzamy i jest dobrze:) u mojej tesciowej zcasem jestem codziennie..ona z kolei jest pedantka nigdy u nich nie widzialam balaganu jak si cos nakruszy to zaraz idzie po zmiotke i zmiata lub wyciera a jak odprowadza rano Julke do zlobka jak ja mam 1 zmiane to jeszcze garki mi pomyje jak cos jest w zlewie...jedyny minus to czasem jest nadopiekuncza..zawsze mowi a Julci to nie zimno moze powinnas jej cos grubszego ubrac itp

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #471273 przez lalka
pytałam się dziś kobiety w laboratorium czy mogę kawkę sobie strzelić przed badaniem...a ona,że nie ma żadnych przeciwwskazań..po co się męczyć...można jak najbardziej...chyba,ze jest badanie na glukozę to wtedy kawy nie słodzimy!!!a ja zwinęłam dziecku ze szkoły termos i kawę zabrałam ze sobą!!!
rozwala mnie ból głowy dzień w dzień boli....

byłam wczoraj z mężem w H&M...jakie tam są ubranka na noworodki...nawet mężowi się spodobały...słodkie takie!!!!tylko chyba musiałabym iść kraść :angry: :angry: :angry: :angry:

a mój mąż dzisiaj się zdeklarował,że zimą jak będzie miał więcej czasu(teraz kończymy górę w domu...koło domu roboty po dziurki w nosie)to wybierze imię dla dziecka....nie mogę się doczekać...hi...

idę odpocząć..bo przegrywam z bólem głowy :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #471290 przez tweety
Ja myślę o imieniu Kacper. Dla dziewczynki mamy nadal problem, mnie podoba się Patrycja.
Wszystko się wyklaruje jak poznamy płeć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #471311 przez JoannaL
Witajcie dziewczynki

Patunia bardzo współczuję :kiss:

Gosia 2712 my rozważaliśmy imię Aleksander dla chłopca :)

tweety cudne zdjęcie :)

Jutro Marcyś zostaje z babcią (moją mamą) na noc, a my z mężem idziemy zaszaleć :P nie no żart, idziemy do kina na nocny maraton filmowy. Troszeczkę trzeba się oderwać od domu chociaż na jedną noc :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #471312 przez JoannaL
Witajcie dziewczynki

Patunia bardzo współczuję :kiss:

Gosia 2712 my rozważaliśmy imię Aleksander dla chłopca :)

tweety cudne zdjęcie :)

Jutro Marcyś zostaje z babcią (moją mamą) na noc, a my z mężem idziemy zaszaleć :P nie no żart, idziemy do kina na nocny maraton filmowy. Troszeczkę trzeba się oderwać od domu chociaż na jedną noc :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #471313 przez JoannaL

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #471332 przez gosia28
no nareszcie awaria kompa usunięta. Chyba jestem uzależniona, bo normalnie z rana szlag mnie chciał trafić jak nie mogłom skorzystać z neta :angry: do tego przepadła mi aukcja którą obserwowałam na allegro :angry: :angry: :angry:
lalka, dobrze wiedzieć, że do pozostałych badań nie trzeba być naczczo, choć nie pamiętam od kogo słyszałam, że niby dobrze by było jednak. Mnie wczoraj bolała głowa, pomogła drzemka, choć nie całkiem, ale było lepiej.

Piotruś mi się podoba, nawet proponowałam mężowi, ale jemu się nie podoba. Kacperek też fajne, ale u mnie ma tak na imię syn mojego brata więc u mnie odpada. A Patrycja też niczego sobie.



Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #471341 przez gosia28
tweety zdjęcie jest rewelacyjne :ohmy: :ohmy: :ohmy: :) :) :) :lol: :kiss:
Aleksandra też całkiem fajne imię



Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #471350 przez Sysia
Witam !

Patunia strasznie mi przykro :( trzymaj się ! nie poddawaj się !!


Ja właśnie wróciłam z wizyty miałam badanie genetyczne i moja fasolka ma prawie 8cm :D i jest zdrowa ma się świetnie :) machała rączkami,ssała kciuka ;p mmm moje kochane :)...

Co do imion to mam Kubuś lub Lenka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #471384 przez lania
tweety super fotka :)

Sysia super, łatwo się uzależnić od USG prawda??? ;)

Ja już nie mam siły słuchać, że nic po mnie nie widać, mam ochotę poduszkę sobie wsadzić pod bluzkę :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #471405 przez lania
Lalka, bardzo często Cię ta głowa boli... albo długo jakoś :dry: wiesz od czego? Pytam, bo ja ogólnie mam migreny, ale w ciąży tylko na początku miałam, teraz się uspokoiło. W poprzedniej ciąży przez całe 9 miesięcy mnie nie bolała, nawet lekarz powiedział, że najlepiej to żebym w chronicznej ciąży była :P . Chociaż Ciebie pewnie niskie ciśnienie męczy,co?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #471436 przez Gosia 2712
Lalka-Tez wlasnie zauwazylam ze czesto boli cie glowa moze zapytaj lekarza czy cos mozesz na to brac czy od czego to moze byc. Mnie najczesciej boli glowa jak sie nie wyspie albo od cisnienia bo czesto mam slabe nawet ostatnio jak u lekarza bylam to kazal mi kawe pic bo mowi ze to nie jest zabronione w ciazy:)

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #471515 przez lalka
w pierwszej ciąży głowa bolała mnie przez pierwsze trzy miesiące...codziennie...potem spokój!!!!a teraz pierwsze 3m-ce były ok...a teraz znowu się zaczęło!!!!powiedział,że mogę brać apap....jest bezpieczny!!!!gdzieś z dwa tygodnie temu jak mnie bolała to wzięłam apap...po 8h drugi!!!!nie chcę brać tabsów,bo źle się z tym czuje...a musiałabym chyba brać codziennie!!!wysypiać się wysypiam...ciśnienie mam akurat!!!nie wiem..może to rodzinne,bo ojca jak boli głowa to jest nie przytomny!!!przed ciążą tego nie zauważałam,bo jak bolał to brałam od razu ketonal 100..i gitara!!!
zdrzemnęłam się godzinkę i jest ok...ale jak długo????a idę dzisiaj na wywiadówkę do szkoły...do syna!!!!oczywiście spytam się gina o ten ból!!!!a na pierwszej wizycie powiedział,że kawę naturalną mogę pić spokojnie..nie zaszkodzi!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #471564 przez hexia
lalka napisał:

w pierwszej ciąży głowa bolała mnie przez pierwsze trzy miesiące...codziennie...potem spokój!!!!a teraz pierwsze 3m-ce były ok...a teraz znowu się zaczęło!!!!powiedział,że mogę brać apap....jest bezpieczny!!!!gdzieś z dwa tygodnie temu jak mnie bolała to wzięłam apap...po 8h drugi!!!!nie chcę brać tabsów,bo źle się z tym czuje...a musiałabym chyba brać codziennie!!!wysypiać się wysypiam...ciśnienie mam akurat!!!nie wiem..może to rodzinne,bo ojca jak boli głowa to jest nie przytomny!!!przed ciążą tego nie zauważałam,bo jak bolał to brałam od razu ketonal 100..i gitara!!!
zdrzemnęłam się godzinkę i jest ok...ale jak długo????a idę dzisiaj na wywiadówkę do szkoły...do syna!!!!oczywiście spytam się gina o ten ból!!!!a na pierwszej wizycie powiedział,że kawę naturalną mogę pić spokojnie..nie zaszkodzi!!!


Kochana,spróbuję coś podpowiedzieć:mój Mąż ma zdiagnozowane migreny,ma specjalne tablety na ból głowy ale na codzień asekuracyjnie ma brać magnez.Kupujemy BLU MAG JEDYNY,i od kiedy tylko zaczął go regularnie spożywać nie miał żadnego ataku migreny,a to już prawie pół roku.Może niedobory magnezu jakieś masz????Może jakiś rozpuszczalny by ci dobrze zrobił pluszzzz czy coś w tym stylu.....

Tweety:focia super,widzę już jaka uchachana chodzisz :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #471680 przez Anabelle
tweety, piękna fotka!! :)
mi dzisiaj lekarz nie zrobił usg - czekam do 7 grudnia na połówkowe <3 :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl