BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

11 lata 7 miesiąc temu #470846 przez Dave
Patunia - tulę mocno :kiss: :kiss: :kiss:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #470847 przez joasia10015
lalka mnie mój pierwszy synus kopnął w 19 tygodniu po zjedzeniu naleśników(teraz też je bardzo lubi;-)) Ponoc w drugiej ciąży szybciej czuc kopniaki-no więc czekam ;-))))))))))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #470850 przez hexia
lalka napisał:

hexia!!!mam znajomą,która ma 2 synów...Mieszka i Gniewka...hmmm jak dla mnie to juz tak nie bardzo...ale Twój wybór!!!!

Laski mam jutro badania...takie podstawowe...muszę być na czczo....ale czy małą czarną mogłabym ????taką małą????nie dam rady bez kawy!!!!


To się uśmiałam :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: Kochana,my już imię do dzieciaczków mamy wybrane dawno,jeszcze ciąży nie było!!!A Mieszko zaproponowałam Wam,bo tak dajecie proposy to dałam też coś od siebie (był Franek i Antek więc o Mieszku pomyślałam)a nuż którejś się imię spodoba!!! Sama bym nie dała,za bardzo "oryginalne" ale są gusta i guściki...
Zuzię mamy psa (znam 3 psie Zuzie osobiście i dwie małe dziewczynki)
Anabelle gratuluję i bardzo bardzo zazdroszczę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Każda z nas chyba czeka na ten moment,kiedy nas Maluszki porządnie rąbną od środka!!!Nie mogę się doczekać!!!!I to już w 16 tyg???Ja się nastawiłam na niemal 20tydz-pierwsza moja ciąża i do tego przy kości jestem...A tu proszę;) Cieszę się razem z Tobą i zdawaj relacje na bieżąco bo czekamy :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #470865 przez Gosia 2712
Witam:) Patunia bardzo mi przykro i wspolczuje trzymaj sie jakos:)
A co myslicie o imionach Piotr i Aleksandra??
Anabelle gratuluje:) juz sie nie moge doczekac moich kopniaczkow:)

Ehh najgorsze jest to ze ja bede zmuszona mieszkac z tesciowa ale my na gorze a ona na dole;p i osobne wejscie robimy:P

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #470867 przez lania
AnabelleGratuluję i zazdroszczę bardzo :blush: :blush: nie mogę się doczekać tych prywatnych dowodów na obecność dzidzi
Ja jestem szczupła i to nie pierwsza ciąża więc powinno być szybciej, ale ułożenie maluszka w macicy daje mniejsze szanse na szybkie odczuwanie ruchów (wg neta), ale nie tracę nadzieji że jednak nie będę długo czekła :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #470871 przez Anabelle
To podam Wam moją receptę na kopniaki :D
Wypiłam pól litr herbaty, a zaraz zgłodniałam to zjadłam 2 jabłka.
Tak się nażarłam jak świnka, że aż brzuch chciało mi rozsadzić - małemu chyba się ciasno zrobiło bo jak mnie nie kopnął, raz i drugi to ho!
A może żołądek wypchał troszkę bobasa i przez to poczułam kopniaka.
Fajne uczucie, aż zdębiałam :)

Gosia!! My mamy to samo :) Teściowie będą na dole domu, my sobie robimy osobne wejście i poddasze z balkonem :) Jest jednak duży ogród i nie będziemy sobie zaglądać w talerz jak wykończymy górę, więc myśle, że bedzie ok. Teraz mieszkamy od ślubu w małym pokoju na dole u teściów i nie ma kłótni, ale ma się już troche dość ;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #470885 przez MoNiaaa
Patunia bardzo mi przykro tule cie mocno :kiss: :kiss: nie poddawaj sie!!wiem co czujesz sama 2 tyg stracilam moja fasolke u mnie moze troszke inna sytuacja byla ale dla mnie to tez strata dziecka:(
porob wszystkie badania jak juz 2 raz ci sie to przytrafia to znajdz dobrego gina i wszystko skontroluj.jak dojda do przyczyny to napewno urodzisz zdrowego dzidziusia!!!!3mam za ciebie mocno kciuki!!!!
i nie odchodz z watku ja tez jestem po stracie ale wciaz sie udzielam i to mi troche pomaga.wyrzucilam wszystko z siebie bo ja nie moglam tegop w sobie trzymac i chcialam opowiedziec jak bylo u mnie jakbys chciala pogadac to pisz!!

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #470898 przez lidianna
Patunia bardzo mi przykro, nawet nie potrafię sobie wyobrazić, jak się teraz czujesz... Tulę mocno!

A co do pomocy ze strony babci to ja mam tą dobrą sytuację, że ani moja mama ani teściowa nie pracują, także obydwie są chętne do opieki nad wnuczkiem/ wnuczką :)

Anabelle gratuluję pierwszych kopniaczków, też już nie mogę się ich doczekać:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #470954 przez tweety
Dzidzia zdrowa i ma się świetnie. Co prawda nie fikał(a) koziołków i nie było niesamowitych efektów, ale widziałam jak rusza nóżkami, widziałam buzię, to niesamowite....
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #470967 przez Gosia 2712
Moja tesciowa nie pracuje bo jest na rencie (ma 62lata) ale szczerze mowiac to nie zostawilabym z nia psa juz nie mowie o moim dziecku ;p A od moich rodzicow mieszkam 20km:( dlatego jak bedzie to roczne maciezynskie to napewno z tego skorzystam tym bardziej ze pracuje w Niemczech wiec i tak nie wroce juz tam do pracy (malego dziecka nie zostawie na np miesiac)

Anabelle my narazie mieszkamy w dwoch pokojach (z jednego zrobilam sypialnie a drugi to jak ktos przyjdzie) a kuchnie i lazienke mamy z tesciowa wspolna (tesciu nie zyje juz prawie 2 lata) mam nadzieje ze do maja wyrobimy sie z remontami bo dluzej nie wytrzymam;/ niby takto jest spoko ale mam dosyc ciaglego sprzatania po niej;/ jest straszna balaganiara;/ dlatego pierwsze co wejscie osobne robimy i drzwi pancerne wstawiamy hehe;p

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #470978 przez Gosia 2712
Tweety sliczne zdjecie:) ja nie mam jak wstawic swojego;/ takie zdjecia to fajna pamiatka ja wszystkie zbieram i podpisuje ktory tydzien na nim jest:) a mam juz 4:)

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #470984 przez lidianna
tweety śliczne zdjęcie:-) a jak duży już jest Twój maluszek?

Gosia 2712 drzwi pancerne na teściową - dobre :) ja na szczęście ze swoją mam dobre układy, ale razem mieszkaliśmy zaledwie 2 tygodnie, więc może to dlatego:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #470993 przez Gosia 2712
w sumie to tez nie mam zlego kontaktu z nia bo jakos sie dogadujemy i raczej nie wtraca sie w nasze sprawy i jak cos to zawsze staje po mojej stronie:) ale drzwi osobne musza byc bo ktokolwiek do nas by przyszedl to najpierw musialabym latac i sprzatac zeby sie nie wstydzic za nia:/ a takto swoje sobie posprzatam i juz:)

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #470998 przez lidianna
Gosia 2712 no i słusznie, zawsze to jakieś "rozdzielenie", a jeszcze jak jest bałaganiarą to już wogóle się przyda:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #471016 przez tweety
Mój maluszek na 66,7mm chyba niezła wielkość. Na wynikach jest podane że to 13 tydzień, po wielkości główki nawet 13,4 tydzień. więc już się nie martwię.

P.S. Płyty nie nagrałam, teraz trochę żałuje bo mąż nie zdążył dojechać. Ale jakbym ją miała to bym cały dzień oglądała. a to chyba niedobrze. Więc mam tylko zdjęcie do którego się uśmiecham.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl