BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

11 lata 8 miesiąc temu #419491 przez dziewczyna84
KOCHANE
WYBACZCIE TAKIE MAŁE SPAMOWANIE :) JESTEM MAMUSIĄ MAJOWĄ 2012(W SUMIE CZERWCOWĄ 2012)
ZAGŁOSUJECIE NA MACIUSIA? TRZEBA KLIKAĆ RAZ DZIENNIE DO 12 WRZEŚNIA :)
z GÓRY DZIĘKUJEMY!!!!

www.facebook.com/PampersPolska?sk=app_34...2522%253A142021%257D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #419569 przez agi-p
Dzień dobry :)

Studentkaae ja też mam wrażenie , ze pranie to mi ktoś podrzuca :P Wczoraj uporałam się z całą góra prasowania , a już kolejne na suszarce suche i czeka na wyprasowanie . Równie mocno jak Ty nie cierpię tej czynności :P
Oj wiem co czujesz dowiadując się o kolejnej ciąży wśród znajomych . Musisz Kochana już teraz codziennie usilnie się strać o Baby :) Uda sie , musi :) A brałaś tabsy antykoncepcyjne w ostatnim czasie ? Ja po ich odstawieniu miesiac odczekałam , a potem kolejne 4 miechy to był płacz i rozpacz,bo cały czas 1 krecha . Ale doczekaliśmy się , więc Wam też się uda :)
Ja od forum jestem już uzależniona ;) Mężuś sie śmieje , bo ja rano juz kilkam i przed zaśnięciem też :P Tak się zżyłam z Wami wszystkimi :)
Co do wzruszania sie na filmach , to miałam tak zawsze , ale teraz jestem jeszcze bardziej wrażliwa :P

Wczoraj dostaliśmy zaproszonko na slub :) Super :) Tylko w czym ja wystąpię ??? :P

Ulcia mam nadzieję, że w pracy czas szybko zleciał i nie przemęczałaś się zbytnio :)

Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #419571 przez Dave
Witam,
Musy podczytać, ale to później.

Teraz tylko życzę miłego dnia :) :)



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #419588 przez MoNiaaa
I krecha :(

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #419699 przez Urszula
Witam!

MoNiaa przykro mi :( ale w sumie jest jeszcze nadzieja zrobisz test później. Mam nadzieję, ze będzie pozytywny :) Tak myślałam o Tobie dziś rano :dry: Jeszce nic straconego więc sie nie dołuj a nawet jak się okaże, że nie jesteś w ciąży to może dołączysz do czerwcówej i będziecie ze Studentką klikały :) :)

Studentkaae jak my jesteśmy to Ciebie nie ma Kochana :) :) :) z prasowaniem ja lubię to robić pod warunkiem, że mam czas i spokój a z tym cieniutko więc w sumie to już nie lubię :P

Aguś w pracy było dobrze a nawet bardzo :) :) :) oby tak dalej a do samego porodu będę mogla pracować :lol: :silly: Mam fajny zgrany zespół to i atmosfera dobra :) :) :)

Oki uciekam odespać bo dziś jeszcze jedna nocka :)

Miłego weekendu!



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #419706 przez Urszula
MoNiaa jeszcze co do aktywności majowego wątku to czego się spodziewać ciągle czekamy na mamusie. Mam nadzieję, że wkrótce zrobi się tu gwarno :)



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #419711 przez agi-p
Ula to super , ze w pracy tak dobrze czas mija :) Jak możesz liczyć na wsparcie współpracowników , i atmosferę tworzycie fajną , to aż się do pracy chce chodzić :)
Oby nic się nie zmieniło :)

U Nas pogoda okropna . Nasze weekendowe plany legły w gruzach :( Pozostają zakupy i lenistwo prze Tv . A jutro po kościółku jedziemy do mojej Mamci na obiadek :)

Udanego weekendu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #419714 przez Dave
Ula - super, że taka praca. Ja jednak wolę l4.

U mnie też pogoda do d...



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #419715 przez Urszula
Dave tu nie ma L4 trzeba prasować do min 7 miesiąca ale ja nie narzekam



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #419717 przez Dave
Ula - wiem, wiem. Ale skoro mogę sobie skorzystać to skorzystam :silly:
Pozazdrościć, że atmosfera w pracy fajna i się dobrze pracuje :laugh:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #419721 przez Urszula
Za to ja mam 9 miesięcy macierzyńskiego i kiedy mamy w Polsce wracają do pracy ja ciągle mogę się cieszyć pełnym czasem z dzieciątkiem :)



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #419723 przez Dave
Ula - czyli jest rekompensata :laugh:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #419737 przez studentkaae
Moniaaa - Kochana głowa do góry nio!!! wiem jak się czujesz, ale nie łam się, w końcu @ jeszcze nie przyszła, może faktycznie na test za wcześnie. nadzieja jest dopóki @ nie ma. do wtorku uzbrój się w cierpliwość i uwierz, że przecież wszystko jeszcze może się zdarzyć :) a nawet jak nie to razem czerwcowy wątek założymy :)

agi-p - wiesz co do tabsów antykoncepcyjnych to ja miałam z nimi dłuuugiiii romans. mając 17 lat miałam cystę na jajniku, zrobili mi laparoskopię, ale za miesiąc znowu sie odnowiła... załamana byłam... po kolejnym leczeniu lekarze zapisali mi tabletki anty, które brałam łącznie przez 8 lat.
w maju w zeszłym roku odstawiłam, od grudnia zaczeliśmy się z mężem starać o maleństwo, zaszłam w ciążę końcem stycznia, a końcem marca poroniłam samoistnie... no a teraz 2 cykl prób i znacie wynik...
nie wiem czy te tabletki mogły spowodować, że teraz mogę mieć duży problem z zajściem w ciążę, ale w sumie jak zaczeliśmy się starać za pierwszym razem do zaszłam w 2 cyklu.
hmm, moje koleżanki też brały tabletki, prawie większość z nich i mają zdrowe dzieciątka.
ale boję się jak to będzie u mnie...

Ula - zazdroszczę zwłaszcza atmosfery w pracy, bo u mnie o nią ciężko. wystarczy jedna osoba, która skutecznie psuje atmosferę i już się do roboty chodzić nie chce, bo cały czas afery z niczego...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #419851 przez HappyMummy
Kochane gratuluje Wam serdecznie waszych fasolek. Należałam do forum Mamusie Maj 2012 urodziłam moją córeczkę w kwietniu, nie wierzę że już następne majówki się pojawiły :)
Trzymam kciuki za Wasze maleństwa i za Was!
Moniaaa- nie martw się na zapas- u mnie pierwszy test wyszedł negatywny a kolejny wykonany za tydzień już pozytywny :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #420130 przez MoNiaaa
tez mnie zaskakuje jak szybko powstaja nowe watki..

nie wiem czy czytacie na kwietniowkach tez a tam pisalam ze dzis rano na tescie pokazal sie cien 2 kreski...tylko dziewczyny chyba sprowadzily mnie na ziemie ze to nic nie znaczy i sama nei wiem co robic i myslec...jeszcze chyba sie nigdy tak nie czulam :(

cos nie widac nowych majowek..?hmm czy jeszcze za wczesnie i tylko ulce sie udalo tak szybko odkryc fasolke?

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl