BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

11 lata 8 miesiąc temu #420777 przez MoNiaaa
pewnie ze fajny nie powiem ze nie :)
ale zawsze marzylam miec dzieciaczka z maja (ja i moj M urodzilismy sie w maju ja 9 a moj M 7 tylko dwa lata wczesniej:P)dla mnie to magiczny miesiac :) ale jak sie nie uda to moj M powiedzial ze wzmorzymy staranka moze cos zakielkuje :)

co do kartki:
allegro.pl/pozytywny-test-ciazowy-bedzie...tka-i2600941464.html

wczesniej widzialam tez dla babci i dziadka :)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #420809 przez studentkaae
Moniaaa - te kartki faktycznie baaaardzo fajne :)
Kochana przecież nie może być tak, że tylko Adze i Uli się udało, no nie? ;) i my będziemy ciężaróweczkami za niedługo :) dołączymy do Was Dziewczyny jak nic w czerwcu :) i powtórzymy Wasz cudowny czerwiec 2011 w 2013 roku :)
hehe, właśnie przypomniało mi się, że mam w domu taką książkę o ciąży pt.: " ciężarówką przez 9 miesięcy" :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #420829 przez agi-p
super te kartki , szkoda , ze wcześniej o nich nie wiedziałam :(

A , ze maj i kwiecien to prawie rodzinne wątki , to fakt . Czasami mi się nawet myli w ktorym watku co pisane było hahaha :)

Studentkaae święte słowa :) Obie z Monią zaraz też będziecie ciezaróweczkami :) A czerwiec to cudowny miesiąc :) Prawda Ulcia ? Amelka i Elizia są najfajniejszymi dziewczynkami pod słońcem :) Oczywiście Juleczka tez jest świetna , tyle że jako sierpniowa kobietka :)

I czytaj , czytaj książkę :) Ta wiedza niedługo Ci sie przyda :)

Uciekam kochane , bo zmęczona jestem .
Życze miłego wieczorku i spokojnej nocki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #420924 przez studentkaae
cześć Dziewczynki - witam się ciepło niestety już z pracy :)
Aguś - i jak po wizycie?

Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #420943 przez MoNiaaa
studentka to sie nie przepracowuj :)
ja mam 2 dni laby
...i musze powiedziec ze @ narazie nie ma...
narazie postanowilam ze dzis spokoj z testami i badaniami ale jak przechodzilam kolo szpitala to mnie ciaglo tam strasznie..moze wytrzymam do jutra chociaz :)

tylko brzuch mnie pobolewa troszke jak na @ moze ktoras z was tez tak miala?

?Julka znow strasznie plakala w zlobku:(( tylko panie zmienila a tak reaguje:( bo pozniej podobno jest super grzeczna i pani sie jej nachwalic nie mogla ale tenmoment jak musi zostac jest najgorszy

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #420944 przez Urszula
witam!


Aguś trzymam kciuki za wizytę!!!! :kiss:

MoNiaaa super są te kartki poszukam podobnych u nas na ebay :)

Studentkaae miłej pracy i oby szybko zleciało :)

Miłego dnia!

Biedna Juleczka mam nadzieję, że nowa pani Jej przypadnie do gustu.



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #420946 przez MoNiaaa
szczerze to sama bylam rozczarowana ze dostala nowepanie bo byly dwie naprawde supermlode i od razu wodac ze innepodejscie maja do dzieciaczkow.no ale nic musi sie przyzwyczaic bo ogolnie lubi tam chodzic dzis szla z usmiechem ale jak drzwi otworzyla obca osoba to byl straszny ryk

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #421095 przez agi-p
Moniaaa ja by lam pewna , ze @ przyjdzie , bo brzuch mnie bolał jak cholera . Nawet jak test zrobiłam i ciążę betą potwierdziłam , to miewam bóle jak na @

Też mam nadzieje , że Julcia się przyzwyczai do nowych Pań . Swoją droga nie powinni tak robić , to małe dzieci i takie zmiany bywają dla Nich bardzo trudne .

Moja wizyta to jedno wielkie rozczarowanie :( Niby badanie ginekologiczne potwierdziło ciążę , potem uprosiąłm o usg i widac było maleństwo , ale serduszka już NIE :( Lekarka mówiła , ze za wczesnie na to , w ogóle mało było widac . Nie wiem czy to wina sprzętu , czy coś jest nie tak :(
Lekarka nie przypadła mi do gustu . Wywaid krótki i nie rzeczowy . O najwazniejsze rzeczy nie spytała , dobrze , ze to nie moja pierwsza ciaża , to wiedziałam co i jak i sama mówiłam to , o co powinna zapytać . Zrobiła mi cytologię i za 3 tyg kolejna wizyta . Ale pójde , odbiorę wynik i tyle .Ciąży mi prowadziła nie będzie w życiu . W czwartek mam wizytę u innej Ginekolog . Już do niej chodziłam kiedyś i na tą wizytę bardzo liczę . A jak coś mi nie spasi , to ide prywatnie .

Rany Ulcia jak Ty wytrzymujesz bez usg ??? Teraz powinnam mieć tylko bad,ginekologiczne . Potwierdziło ciążę , ale dopiero usg mnie jakoś w tym utwierdziło , mimo braku serduszka .

I nie wiem czy suwaczek zakładać ??
A w którym tyg Ty bedziesz miała usg ???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #421100 przez MoNiaaa
agi glowa do gory wszystko napewno jest ok :)

dobrze ze masz mozliwosc skonsultowania u innego gina.

a mialas usg przez brzuch czy dopochwowe?
ja pamietam w pierwszej ciazy na poczatku mialam dopochwowe zreszta nawet pozniej jak czegos nie mogla sie dopatrzec to go uzywala.

ja chodzilam prywatnie ale szczerze mowiac tez srednio bylam zadowolona z lekarki niby byla zastepca ordynatora w szpitalu w ktorym rodzilam ale tez sama od siebie wiele nie mowila zdjecia usg tez sredniej jakosci mialam :(

pozniej jak lezalam kilka dni przed porodem to podchodzila jak do normalnej pacjetki porod mialam wywolywany i ona wiedziala bo sama byla przy podejmowaniu tej decyzji a nawet nie zagladnela do mnie;/ aczej bym do niej nie wrocila ale z kolei do takich polecanych najbardziej to cudem chybatylko mozna sie dostac

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #421107 przez agi-p
Miałam dopochwowe usg .
Do polecanych i świetnych , to tylko prywatnie można się dostać .
Poczekam na czwartek i jak coś to umówię się prywatnie i nie będę się denerwowała !!! Ide sobie pooglądac usg Amelki i porównam daty dla pewności .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #421113 przez MoNiaaa
zawsze masz jakies odniesienie :)

ja prywatnie chcialam sie do takiej naprawde swietnej ginki dostac to nie bylo szans co chodzilam odsylali mnie z kwitkiem zeby nastepnym razemprzyjsc moze sie zwolni i tak przez 3 miesiace chodzilam i mi sie nie udalo(oczywiscie w tym zcasie chodzilam do innej)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #421260 przez Urszula
Witam!

Aguś ja mam wizytę jutro pomyliły mi się daty. Mam wizyte 05 o 4.10 będę musiała Elizię obudzić z popołudniowej drzemki :( chciałam zmienic wizytę ale następna by była dopiero 24 września :( . Agus wytrzymuję bez USG :) będę je miała dopiero w 12 tygodniu ciąży gdzie juz ładnie widac dzidziusia :) Suwaczek założe jutro po wizycie chociaż to nie bedzie nawet badanie ginekologiczne. W poprzedniej ciąży nie miałam żadnego badania ginekologicznego za wyjątkiem tego, gdzie byłam prywatnie u polskiego lekarza. Niestety tak to jest i nic na to nie poradzę. Chodząc prywatnie wydałabym fortunę np. badanie plus USG u polskiego ginekologa to wydatek ok 100 funtów czyli niecałe 500 polskich złotych.

Aguś nie martw się o to dzisiejsze USG myślę, że to za wcześnie by było widać serduszko. Powiem Ci, że ja jutro idę do przychodni, której nie cierpię :( nie jestem z niej zadowolona ale muszę tam chodzić bo w naszym rejonie są same beznadziejne przychodnie. W poprzednim miejscu zamieszkania byłam taka zadowolona z opieki medycznej ale musiałam przepisać nas wszystkich ze względu na region.



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #421276 przez studentkaae
uffff, w końcu w domku... czytałam Wasze pościki w ciągu dnia, ale ja często nie mam jak odpisywać, jak w pracy jestem.

Aguś - nic się nie martw Kochana, przecież to taka maleńka fasoleczka to serduszka pewnie jeszcze nie mogło być widać :) spokojnie, w czwartek może trafisz na lepszą lekarkę.
właśnie - a do jakich lekarzy chodzisz? w Bielsku?
ja chodzę do dr Lasatowicza. on przyjmuje i na NFZ i prywatnie, ale na NFZ czeka się w kolejce jakieś 2, 3 miesiące. prywatnie szybciej i w sumie nie jest taki drogi, bo za badanie gin + usg płacę 70 zł, z cytologią 90 zł.
a jak chodziłam do niego w lutym i marcu przy pierwszej aniołkowej ciąży, zdarzało się, że nawet co 2 dzień u niego byłam to nic mi nie brał nawet, pomimo, że na wizyty prywatne chodziłam.

Moniaaa - i jak tam? robiłaś kolejny test albo betę?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #421279 przez Urszula
Studentkaae ja też kiedyś chodziłam do Lasatowicza ale zmieniłam na Roztoczynskiego jak tylko jestem w Polsce to ide do niego się zbadać. U Lasatowicza za duża frekwencja a ten Roztoczynski to bardzo dobry lekarz ale przyjmuje tylko prywatnie



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #421280 przez Urszula
Roztoczynskiego znam z polecenia i również mogę polecić przyjmuje na Placu Wojska Polskiego



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl