BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

11 lata 8 miesiąc temu #420154 przez studentkaae
Moniaaa - zrób test jutro albo jak dasz radę to poczekaj do wtorku... może wtorkowy test byłby lepszy tylko czy wytrzymasz?
spoko, spoko, mamusiek majowych faktycznie narazie bardzo mało, ale Moniaaa jeszcze nic straconego - może się w przeciągu 2 dni okazać, że i Ty nią będziesz :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #420253 przez agi-p
Dobry wieczór :)

Studenkaae skoro odstawiłaś tabletki w tamtym roku , to już organizm zdążył się pięknie wyczyścić . Ja brałam po pierwszej ciąży przez 10 lat, też straszyli mnie , ze będzie cieżko z ciążą , ale udało się :)
A jak urodziłam Amelkę , to też brałam tabletki,odstawiłam w marcu czy kwietniu tego roku i proszę ...za pierwszym podejściem udało się i jestem ciężaróweczką :)

Miniaaa ja mocno trzymam kciuki za kolejny test :)

Pomału zmykam do łóżka . Ten weekend był bardzo intensywny :P W sobotę pojechaliśmy do moje Mamci i zostaliśmy do dzisiaj :) Oprócz tego byliśmy u znajomych , na zakupach w kilku sklepach i mieliśmy dziś popołudniu gościa . Było bardzo fajnie i nawet odpoczęłam , ale teraz pomału dopada mnie zmęczenie .

Spokojnej nocki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #420372 przez agi-p
Dzień dobry :)

Alez cisza nastała :p
My zaraz jedziemy do Bielska , ale po powrocie mam nadzieje , że zastanę tu kilka jak nie kilkanaście pościków :)

Ulcia masz juz parcie na pęcherz ? Ja znacznie częściej kursuję do toalety . W nocy nawet biegam :( Wiem , ze to minie i powróci pod koniec ze zdwojoną siłą ;)
Jakieś dolegliwości Cię już dopadły ? Ja czuje sie super , oprócz bóli głowy , które mi codziennie towarzyszą , no i większą sennosć odczuwam . Ale jak Ami do południa ma drzemkę , to ja też staram się chociaż godzinkę poleżeć i jest lepiej :) Mdłości miałam też kilka razy , ale nie sa normą , wiec jestem ogólnie zadowolona .

Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #420384 przez Urszula
Witam się po weekendzie :) :)

Aguś nie mam aż takiego parcia na pęcherz. Parę razy mnie obudziło ale towszystko. Ogólnie czuję się dobrze. Nie mam dolegliwości. W poprzedniej ciąży też tak było. Czułam się wspaniale tylko ok 6 miesiąca pojawił się mięśniak i miałam powiększona lewą nerkę. Po urodzeniu Elizi wszystko wróciło do normy i mięśniak też zniknął :) Z tym, że mięśniaki to guzki hormonalne więc może powrócić i w tej ciąży. Nie martwię się jednak na zapas :)

studentkaae tabletki to okropna sprawa jestem ich przeciwnikiem. Oby Wam się udało zajść w ciąże. Trzymam mocno kciuki.

HappyMummy dziekujemy za gratulacje :) ja jestem mamą czerwcową 2011 mam już śliczną Córeczkę :)

MoNiaaa w dalszym ciągu trzymam kciuki :)



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #420403 przez MoNiaaa
niestety drugi test i znowu I :(

czekam teraz na @zobaczymy co bedzie jestem troche zrezygnowana :dry:

nastepnym razem test robie dopiero jak @ sie spozni...
majatek na testy wydam :side: teraz mialam taki fajny szkoda ze nie pamiatkowy bedzie :(

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #420417 przez Urszula
MoNiaaa przykro mi...pozostaje czekać czy @ przyjdzie czy nie..



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #420421 przez Dave
MoNiaaa - poczekamy. zobaczymy. Póki nie ma @ wszystko się może zdarzyć :laugh:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #420459 przez sylka
Monia kp testy na allegro :) Ja kupowałam te paskowe za 1 zł i są naprawdę fajne, wypróbowałam też strumieniowe :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #420608 przez agi-p
Moniaaa juz to pisałam , ale powiem jeszcze raz ...Nosek do góry i nie martw się . Będzie w końcu 2 kreseczka . Czasami to kwestia kilku miesiecy , ale wiadomo , ze życzę Ci , żebyś jak najszybciej je ujrzała :)

Ula super , ze masz pozytywne nastawienie :) Tym sposobem ciąża przeleci szybko i z samymi dobrymi chwilami :) Mam nadzieję , że mięśniaki sie już nie pojawią :)
A i robię dziś lazanię ...w końcu :) Mniam mniam mniam :)

U mnie jutro wizyta i stres niesamowity :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #420641 przez MoNiaaa
mm lazania..jesczze nigdy nie jadlam :side: ale ze slyszenia wiem ze pychotka wiec podrzuc troche :)

narazie czekam na @ tylko jak jutro nie przyjdzie to i tak nie wiem czy by cos wyszlo na tescie bo jeden dzien chyba wielkiej roznicy nie robi? poki co nie czuje sie wogole jak na okres..?0 objawow a przewaznie juz kilka dni przed mam jakies male plamienia albo brzuch mnie pobolewa a tu nic ale moze sie tez spoznic..chyba to moj najdluzszy cykl :blink:

agi 3mam kciuki za wizyte i daj znac co tam i pokazuj focie jak bedziesz miala:):)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #420662 przez MoNiaaa
a tak teraz pomyslalam ze skoro na kwietniowkach dopiero teraz odnajduja sie mamy to majowe jeszcze maja czas sie zgromadzic :) napewno w niedlugim czasie bedzie tez gwarno:)
Ulka a kiedy mialas ostatnio @ ze tak szybko dowiedzialas sie o fasolce?

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #420666 przez Urszula
MoNiaa ja robiłam test dwa dni przed spodziewaną @ ostania była 28 lipca też zrobiłam go szybciej bo pomyślałam że jak jestem w ciąży to będę miała prezent dla M na druga rocznicę ślubu i tak było



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #420671 przez Dave
Ula - no to się prezent udał :)

MoNiaaa - tulę i dobrze będzie. Jeszcze nic straconego. Tylko się źle nie nakręcaj.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #420674 przez Urszula
Dave oj tak udał się :-)

Aguś trzymam kciuki i jestem z Tobą Kochana nie denerwuj się:-* :-*



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #420726 przez studentkaae
agi-p, Urszula - mam nadzieję, Dziewczyny, że tabletki mi też nie przeszkodzą i już niedługo uda nam się :) wiem, że 8 lat to długo, ale Twój Aguś przykład pokazuje, że można jeszcze dłużej je brać i bez większych problemów zajść w ciążę :)
apropos - jakie tabsy brałaś? bo ja minulet, a potem yasminelle.

Moniaaa - czyli masz takie postanowienie jak ja - żadnych testów przed terminem @. ciekawe czy uda mi się w tym postanowieniu wytrwać... pewnie nie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl