BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

11 lata 8 miesiąc temu #421284 przez studentkaae
no to prawda Ula - u Lasatowicza zawsze tłumy i trzeba odsiedzieć swoje, godzina to minimum zanim się wejdzie do gabinetu... to akurat duży minus.

dr Roztoczyński - słyszałam, znany lekarz w Bielsku

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #421311 przez MoNiaaa
robilam i test i bete :blink: niestety winik negatywny :( :(
ale @ nadal brak

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #421321 przez agi-p
Ulcia trzymam kciuki za jutrzejsza wizytę :) A suwaczek ja założę po czwartkowej wizycie :) Teraz sprawdzałam na różnych kalkulatorach i termin porodu waha się od 28/04 do 03/05 :P
Roztoczyński to ordynator w szpitalu wojewódzkim , gdzie rodziłam Amisie :)

Studentkaae w czwartek ide do Dr Stankowskiej na Pszennej przyjmuje . Fajna babka , przynajmniej była jak chodziłam do niej w 2009r . Zobaczymy teraz .
Jak nie to właśnie do Lsatowicza chyba pójdę prywatnie . Nawet próbowałam na NFZ do niego i termin mam na 17 grudnia :P Może zacznę chodzic prywatnie i potem uda się na NFZ wskoczyć .
Chociaż już z tego wszystkiego rozważam powrót do lekarza , który ciąże poprzednią mi prowadził . Jest rewelacyjny , to Dr Zasada . Zresztą przyjmował mój poród :)

Moniaaa :kiss: teraz pozostaje Wam mega staranko zaraz po @ przez kilka dni pod rząd i musi się udać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #421371 przez MoNiaaa
szczerze mowiac to wlasnie moze byc problemmoj M pracuje codziennie po 10 godzin i czesto jest tak ze jak juz uporam sie z Julka zeby ja uspac to on zasypia w ciagu kilku sekund...czasem sie wrzam ale rozumiem tez ze ciezko haruje na budowie i wstaje o 5 rano ale moze w tym miesiacu sie za niego wezme :)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #421384 przez studentkaae
Moniaaa Słońce szkoda, ale nic się nie łam - mówię Ci wątek czerwcowy będzie nasz :)
no ja też mam taki sam problem jak Ty - mój Mąż też ostro pracuje i wieczorami pada na twarz. ważne, żeby w dni płodne się wstrzelić, a przy moich cyklach długich po 33,34 dni to myślę, że jak wzmożymy starania od 13, 14 dc to powinno być ok, owulka powinna być gdzieś koło 15, 16 września. zresztą mam zamiar kupić testy owulacyjne... ale czy to coś da, nie wiem. znowu czas prób.

agi-p - na 17 grudnia dopiero na NFZ do Lasatowicza no to nieźle. wiesz co akurat ani Stankowskiej ani Zasady nie znam.
ja chyba narazie nie zmienię Lasatowicza, zresztą chyba wolałabym rodzić na Wyspiańskiego, a Lasatowicz właśnie tam ma dyżury.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #421407 przez studentkaae
no właśnie - co do "przytulania się" to uważacie, że lepsze skutki przynosi seksik co 2 dni czy jednak codziennie, bo różne teorie na ten temat są.

jejuu, a kiedyś mi się wydawało, że przecież to nie problem zajść w ciążę... a tu proszę - za chwilę prace doktorskie z tego tematu będziemy mogły pisać, a pewnie nie jedna z Was już by się habilitować mogła ;)
:woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #421411 przez Urszula
Studentkaae zdecydowanie co drugi dzień wtedy plemników jest więcej wiesz jest wtedy wzmożona produkcja. Codzienny seksik to troszkę za duże obciążenie dla męskich klejnotkow :-)

MoNiaa może romantyczne kolacyjki pomogą do tego kąpiel przy świecach czerwone winko. U nas sprawdza się w 100%:-)



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #421412 przez studentkaae
Ula - no patrz i w zeszłym cyklu co 2 dzień było i nie wyszło :( buuuuu :(
zaczyna mnie ogarniać lęk, że teraz znów będzie porażka... :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #421415 przez agi-p
Hahaha Studentkaae to fakt temat pracy byłby nam dobrze znany :P

Ja też czytałam różne artykuły na temat przytulasków . Wiele osób mówiło mi , ze co 2 dni będzie dawało lepszy skutek . Ale my szaleliśmy codziennie , nawet po 2-3 razy jak była okazja i udało nam się :) Najważniejsze sa dni przed owulacją .Plemniki nawet 4 dni potrafią przeczekać na ten moment . Tak, wiec intensywne staranie trzeba zacząć zaraz po @ :) Zresztą to sama przyjemność , więc jak sienienudaje w jednym cyklu, to trzeba do skutku próbować :)

Dokladnie Lasatowicz na Wyspiańskiego przyjmuje . Ja tam rodzić nie chciałam , bo miałam złe wspomnienia po pierwszym porodzie , ale to było dawno i wiele się zmieniło . Wybrałam sz.wojewódzki ,mimo że opinie są różne i byłam bardzo zadowolona :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #421418 przez studentkaae
to ja chyba już dziś muszę męża do łóżka zaciągnąć, zanim mi zaśnie przed telewizorem :laugh:

no ja właśnie same nie za dobre opinie słyszałam o wojewódzkim i jakoś tam bym się bała rodzić, ale w sumie reguły nie ma, zależy na jaką zmianę się trafi i tyle :)

a te testy owulacyjne - stosowałyście może? warto czy nie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #421421 przez Urszula
Aguś u mnie zaraz po@ są dni niepłodne. Owulacja zawsze przypada na połowę cyklu. Jednakże nie widzę problemu by zacząć zaraz po @ sama przyjemność :-)

Studentkaae coś nie wymierzyliscie :-( jak to możliwe? Czasami cylke bywają bezowulacyjne np przy nadmiernym przemęczeniu lub przy zażywaniu jakiś silnych leków. Trzymam za Was kciuki. Poczęcie to swoisty cud :-)



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #421425 przez agi-p
Dokładnie zależy na jaką zmianę się trafi , ale tak jest w każdym szpitalu . W wojewódzkim mają najlepszy sprzęt i tym głównie się kierowałam :)

Testów owulacyjnych w życiu nie miałam , więc nie będę się wypowiadała . Ale jak podczytywałam inne wątki , to dziewczyny je kupowały i stosowały...z różnym skutkiem .

Kochana leć do łózka i wyściskaj Mężulka :) A nóż się uda ;)

Spokojnej nocki i dla Studenki Szalonej ( :P ) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #421427 przez studentkaae
wiecie jaki jest problem? za bardzo chcemy dziecka i może dlatego tak jest, że... jeszcze go nie ma :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #421429 przez studentkaae
to lecę... do łóżka :P

buziaczki :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #421433 przez agi-p
studentkaae napisał:

wiecie jaki jest problem? za bardzo chcemy dziecka i może dlatego tak jest, że... jeszcze go nie ma :(


No to niestety jest prawda :( Każą się wyluzować , nie myśleć , odblokować się i wtedy bach ...udaje się .
Ale jak tu tego dokonać ??? My też bardzo chcieliśmy , ale nie nastawialiśmy się , ze uda się szybko . Brałam te cholerne tabsy i wiedziałam , ze może to utrudniać zajście w ciąże. Mimo to , z każdym przyjściem @ czułam smutek . No ale po 4 miesiącach sie udało :) :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl