BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #772759 przez Gabi31
Hej Dziewczynki:)

Spoźnione zyczonka dla Irinki i Kacperka.

Pauluska- ja robilam inhalacje nebulizatorem przez tydzień po 5 razy dziennie nawet ( sola fizjologiczną) bo miałysmy takie zalecenia. Mała znosiła to fajnie, ale czasami 10 minut cięzko jej było wytrzymac.Najlepiej szło jak zasneła sobie i była bardzo zmęczona to nawet 10 minut nie było problemem. Zaczynałyśmy od minuty, dwóch... potem jakos szło. Jak Iga nie bedzie chiała to przykładaj jej maseczkę cześciej na krócej, zawsze do noska cos tam tej soli wleci.Dzwięk nebulizatora też nie jest za przyjemny, różnie dzieci na to rzęzenie reagują.

Alex- u nas też bakterie liczne :((((( Mamy zrobić posiew i juz się martwie co to będzie...i samo łapanie moczu środkowego w locie też będzie ciekawe...jak TY sobie poradziłas???
Z limfocytami wszystko ok, dzieci moga mieć aż tak podwyższone, a być może jest to spowodowane własnie tymi bakteriami w moczu, wiec w poniedziałek lecimy do diagnostyki o ile uda się nam mocz złapac, ale jestem dobrej mysli.

U nas z karmieniem podobnie, z tym że ja daje rano kaszkę do mleczka ( 4 lyzeczki na 150 ml) i na noc kleik ryżowy albo kukurydziany ( tez 4 łyzeczki na 150 ml). Juz niedługo przechodzimy na mleko 2 :) ale ten czas leci....


Milego dnia !!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #772763 przez tysiiiak

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #772777 przez gusiek_kom
Vika ja polecam mBank. mam już kilka lat i jestem bardzo zadowolona :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=57950

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #772784 przez alexa_
vika również polecam mBank Z tym że żeby mieć darmowe wypłaty z bankomatów trzeba płacić karta na 200zl miesieczne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #772793 przez ewela86
ja jeszcze wrócę do tego spania nocnego, bo doszłam do wniosku, że może ja ją za często kładę spać w dzień? może też właśnie dlatego muszę ją bujać i nie chce sama zasnąć bo jeszcze nie jest zmęczona? już nie mam pojęcia. zazwyczaj po drzemce jest u nas ok 1,5 godziny aktywności. nie za mało? jak to u was wygląda?

współczuje wam dziewczyny z tymi bakteriami. mam nadzieję że niebawem się unormuje. my żadnych badań nie robiliśmy więc jak jest u nas - nie wiem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #772807 przez vika
DZIĘKI zaraz wyruszamy w miasto mamy bank obok banku :) więc wszystko sobie porównam tylko zależało mi na opiniach osób prywatnych bo wiem jak to w rzeczywistości wygląda ja niby mam za darmo ale za karte mi zabierają i tylko 5 przelewów mam gratis dodatkowo wk..się w weekend chciałam zrobić przelew z oszczędnościowego na osobisty i po pierwsze zdublowało mi 3* co każdy kolejny jest płatny 7,99 po drugie przeszły dopiero w niedzielę a ja całą sobotę byłam bez kasy :( masakra w dzisiejszych czasach by człowiek nie mógl wypłacić swoich pieniędzy ...no i to nie pierwszy raz ,,,,tam jest system z epoki kamienia łupanego......no i sprawdzanie salda 2 zł a mój mąż kilka razy w sobotę sprawdzał....no szlag.....

no moja rano ma przerwę 1,50 godz przy drugiej drzemce jakieś 2-3godz przerwy albo 4 to wtedy śpi około 2-3 godz i trzeciej drzemki już nie ma a zasypia około 20-stej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #772873 przez Olga60
Vikaa ja polecam Alior Bank, wypłaty w bankomatach 0zł :laugh: przelewy też

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #772874 przez Sevilla
Vika a bank jaki BP czy SA??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #772887 przez Alex_87
My już po wizycie, okazało się że badanie ogólne moczu wyszło dobrze :cheer: :cheer:
A ten posiew jest do poprawy, bo lekarz uważa, że raczej niemożliwe jest, żeby przy dobrym ogólnym wyszło coś w posiewie. Gabi w końcu pobrałam do woreczka :dry: niestety teraz już muszę bezpośrednio do pojemnika, nie wiem jak to zrobię, ostatnio czekałam 40 min żeby nasikała i robiłam przy tym wszystko co mogłoby sprowokować siusianie, w koncu założyłam woreczek.

Ach i Zuzka waży 8 kg :cheer: brakuje nam 400g do podwojenia masy urodzeniowej ;)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ewela coś w tym może być. Zuzka ostatnio też jakoś rzadziej potrzebuje spania, do tej pory po 1,5 aktywności ziewała, ale teraz może wytrzymać nawet do 3-4 godzin, oczywiście jak się dużo dzieje, bo tak to zaczyna się szybko nudzić.
W ogóle ona uwielbia jak się nią interesuje dużo ludzi, wczoraj patrzyło się na nią 5 osób a ona była w 7 niebie B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #772922 przez tysiiiak
aaa Vika ja w ing tez ostatnio robiłam przelew z oszczednosciowego na głowne konto w niedzielę i miałam odrazu :)

biedny Bubuś nie może spać. Tylko u mnie na rekach spi.
Wgl dostał jakies wysypki między uchem a okiem z jednej strony. Taka kaszka czerwona :(

Alex dobrze że mocz ok :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #772924 przez pauluska
Alex_87 gwiazda Ci rośnie hihi :) Dobrze że z moczem ok muszę któregoś dnia z ciekawości pobrać Iguni bo i tak muszę zrobić sobie badania.

Ja miałam konto w PKO BP porażka ! Zamknęłam ostatnio dajcie spokój ile się naużerałam. Mam w BGŻ i jestem zadowolona.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #772937 przez Alex_87
Pauluska nie strasz, bo ja też niedługo będę musiała tam zamknąć konto, i pewnie będzie milion pytań a dlaczego itp. Pamiętam, że jak zamykałam w mbanku to też do mnie dzwonili czemu zamykam, do jakiego banku się przenoszę, a może jednak się zastanowię, a co to ich obchodzi zamykam bo zamierzam trzymać kasę w skarpecie :angry:

Tysiak a Kuba przez ząbki spać nie może? Ja to jestem pewna że u nas to zaczyna się ten lęk separacyjny...Dziś Zuzka zobaczyła lekarkę i w ryk, a zawsze się uśmiechała i gadała.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #772940 przez joasia10015
Vika ja też nie mam pomocy od rodziny ,na co dzien sama dodatkowo mąż wyjeżdza wiec cały dom na mojej głowie :( Ostatnio nawet sie uczyłam jak sie butlę z gazem podłącza ...bo różnie bywa . Z drugiej strony nikt mi sie nie wcina i jak cos zrobie to moja sprawa-wiec są plusy i minusy ;)
Apropo konta to też chce zmienic jak spłacimy kredyt w styczniu-i nawet wczoraj o tym z małżem rozmawiałam ...jaki zbieg okolicznosci ;) wiec chetnie posłucham waszych rad :)
Miki zjadł sporo obiadku z kaszką manna -zajadał że aż mu sie uszy trzesły ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #772957 przez Sevilla
wyniki – 489,55 mlU, w poniedziałek mam powtórzyć badanie i we wtorek do kontroli … szukamy albo ciąży (raczej poza macicznej)albo pustego pęcherzyka … albo ch.. wie czego …

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #773031 przez pauluska
Oj Sevilla współczuje najgorsza ta niewiedza a Ty ogólnie dobrze się czujesz ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl