BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #805900 przez paninka87
Ja wolę teraz pokupić póki wypłata w portfelu, później będzie krucho... mój M uwielbia na ostatnią chwile więc niech biega... i te jego nietrafione pomysły:P

Poza tym mam jeszcze roczek 2 stycznia i 30 urodziny M 1 stycznia, ale chyba nic nie dostanie bo nie zasługuje:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #805920 przez Olga60
Gotowe :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #805928 przez paninka87
Wow... :P :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #805929 przez pauluska
Olga podaj przepis :)

Moje dziecię wcina już wszystko jej jak cudownie że nie muszę przeżywać co mogę jej dać a co nie ale coś nie chce jeść większych kawałków a jak u Was ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #805930 przez KarinaM
Pauluska mojej dzisiaj trafiło miąsko większe i nie zjadła tylko wypluła.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #805933 przez Olga60
Pauluska

Najszybsze pierniki świata :lol: dodajesz tylko 100 gram masła, 1 jajko, ugniatasz, do schłodzenia, wałkujesz i zabawa foremkami, wychodzi ok 60 sz, więc nie ma za dużo roboty, polecam, a do kupienia w makro :woohoo:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #805938 przez Sevilla
Kurcze pierniczki :) Mniam ... ja jak byłam mała, w każde Mikołajki babcia piekła pierniczki i wraz z kuzynami je dekorowaliśmy. Piękny zwyczaj, szkoda, że umarł śmiercią naturalną. Ja wylądowałam w Bydgoszczy, moja siostra w Łodzi, 1 kuzyn w Gdyni, 2 w niemczecch, a tylko 3 został w Elblągu....

Maks zalicza drugą drzemkę i muszę się pochwalić odkrył do czego służą ręce, jak się stoi na 4 i pokonał swój pierwszy dystans 20cm na czworakach :laugh: :laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #805947 przez KarinaM
A moja dzisiaj niestrudzenie stoi na czworakach i gibie się w tył i w przód. Szkoda Jej dnia na spanie. Nie miała już siły i wykabinowala że jak jest na czworakach to można usiąść na nogach i prawie usiąść. Prawie się udało. A jak się cieszyła???

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #806019 przez munnecabrava
Olga mój mąż wchodzi jak czytam sobie twojego posta. Siada łapie się za głowe i mlwi "Bosh to wy się chwalicie nawet że ciasta robicie z tytki" Hh miałam mu powiedzieć a myślisz że karpatka (bo on uwielbia karpatkę a ja nie umiem jej sama zrobić) to skąd siię bierze :P:P


Guzek się troche zmniejszył już nie ma 4 cm tylko 2 :) Okres dalej taki nijaki ..zrobie test pojutrze bo dzisiaj nie kupilam ...


Gamonca siedzi grzecznie i ogląda bajki aż s jej boję ruszać bo ostatnio się z niej mały demon zrobił spać nie siedzić nie leżeć nie bawić się nie :P:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #806024 przez Daarikaa
u nas na szczescie choroba przechodzi, Klaudia odsypia nieprzespane noce i teraz drzemki ma po 2h :)

ja Klaudii zamawiam to allegro.pl/rower-rowerek-trojkolowy-kind...zek-i3750762095.html teraz bede ja bujac albo prowadzac a pozniej jak znalazl jak juz bedzie drylowac ;P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #806028 przez KarinaM
Kasiu w moją też demon dzisiaj wstąpił. Po drugiej drzemce wszystko na nie. Teraz leży w kojcu i słucha jak śpiewa siostrzyczka szczeniaczka i pluje albo krzyczy. Nie wiem ile to potrwa.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #806051 przez Urszula
Witam!


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Dopiero teraz zauważyłam, że wspomniałyście moją Amelkę na jej 7 miesiecy :) dziękuję bardzo za życzenia w imieniu Amelki :) :) :) bardzo miło :) :) :)

Pozdrawiam Was serdecznie!



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #806092 przez Olka!
Karolka Weronia ważyła 2920 czyli nie dużo, generalnie przez cały czas przybierała baaardzo wolno ale teraz przeszła samą siebie :-( !! Zobaczymy co będzie dalej, zważę ją za jakiś czas! Zaczęła ostatnio odmawiać cycusia :-(

Karina myślę, że słoiczki sklepowe nie są złe, ale jednak nie ma jak to zrobione przez mamę obiadki :-)

Staram się teraz ogarnąć moje mieszkanie był u nas brat ze swoją dwulatką uuuuu zrobiła z mojego mieszkanie wielkie pobojowisko taki Ksawery przeszedł dziś przez nasze mieszkanie :-) I powiem Wam, ja nie jestem pedantyczna do przesady ale lubię jak wszystko jest na swoim miejscu.Tak miałam ładnie dziś posprzątane a tu taka niespodzianka wrrr rzeczy Weroni wyrzucone z szafy, zabawki wszystkie w innym miejscu, dywan cały w piachu.... oj mogłabym wymieniać długo. Wkurza mnie coś takiego Zosia jest bardzo żywiołowym dzieckiem ale kurna rodzice są od tego, żeby jak się nie jest u siebie troszkę dziecko ogarnąć!!!Powiedzcie mi czy się mylę? Może tak mówię bo Weronia jest jeszcze mała i nic takiego nie robi?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #806094 przez KarinaM
Wykąpałam Irinę przed 18 bo już na nic nie miała siły. Usnęła zaraz po mleczku na rękach. Ale jak Ją odłożyłam do łóżeczka to oczy jak pięć złotych i nawet nie myśli spać tylko płacz. No to rączki, przytulenie i śpi. Łóżeczko jednak nie bo parzy. Mąż wziął Ją i myślał że da radę uśpić ale po 40 minutach stwierdził że nie da rady. No tak ja w tym czasie wykapalam Igora i zrobiłam Mu kolację. A teraz leze a Irinka śpi smacznie na moim brzuchu ale cały czas wierci się. Spróbuję odłożyć Ją do łóżeczka.
I nie wiem czy nie idą następne zęby bo jak dotykam dziąsła to są napuchnięte na górze i na dole przy dwojkach. Posmarowalam żelem i może dlatego usnęła.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #806124 przez Olga60
M-brava he he dobre :lol: . W zeszłym roku robiłam z przepisu to wyszło tyyyyle że hej, mąż pół dnia spędził przy piernikach, dlatego tym razem skorzystałam z tego "przepisu" ;) , było szybko i smacznie, a dom wciąż pachnie :)

Natasza śpi już od 15minut :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl