BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

10 lata 3 miesiąc temu #818557 przez tysiiiak
Ohhh Olka straszne to co piszesz :( Niewiem chyba zamarłabym z przerażenia. Dobrze, ze już w domku :* co to to mioklonie?

Kuuurcze znów wam posmece o plamach bo znowu się teraz nasiliły przed snem i znów się drapal i nie mógł zasnąć :( nic nowego dziś nie dostał. Chyba ze groszek go uczula bo to zadko.mu daje więc może.być ale jest jeszcze jedna możliwość bo byłam z nim u M. bratowej a oni mają kota. Kotek nie podchodził do Kuby ale wiadomo sierść.wszędzie więc może to też to. Zaraz wyjdzie ze wszystko go uczula.:(

Alex zaciskam.kciukasy za rodzeństwo dla Zuzki :) wkońcu Kuba musi mieć szwagra jak to tak bez :p z kim na piwo będzie chodZić :p
Paninka oby wizyta w aquaparku się udała :) też bym poszła chociaż.raz z Kubą na.jakiś basen ale przez te plamki nie ma opcji.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #818564 przez Alex_87
Tweety trzymam kciuki żeby wszystkie badania dobrze wyszły. Mówią żeby w ciąży się nie denerwować, ale jak można skoro to taki stresujący czas :/ ja jak sobie myśle o przechodzeniu wszystkiego od nowa to też trochę się boję, tym bardziej że teraz wiem jak to wygląda ;)

My też się wybieramy na basen, tzn mąż bardzo chce, ja nie lubię chodzić na basen :P ale Zuzka aż się trzęsie na widok wody, więc tak z raz na miesiąc chcemy z nią chodzić, a później może pomyślimy o jakiś zajęciach. Basen mam 5 min piechotą od domu więc żal nie skorzystać ;)

Heh Tysiak ale jak będzie druga córka, to Ty musisz pomyśleć o drugim zięciu dla mnie :lol:

Hmmm Vika coś rzadko się odzywa, czyżby Tosia dawała popalić ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #818565 przez pauluska
tysiiiak zostaje obserwacja choć z tym ciężko wiem sama po sobie jak nie będzie poprawy szukaj alergologa bo pediatrzy jak to pediatrzy zresztą po 7 msc już wychodzą badania z krwi może się okazać że wcale nie jedzenie go uczula tylko kurz/sierść.

Olka! Boże straszne co piszesz oby wszystko było ok.

Dałam dzisiaj banana z jogurtem naturalnym i czekam na reakcje brzuszkowe hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #818567 przez Olka!
tysiak mioklonie to napadowe drżenia mięśni, mam tylko nadzieję, że nie są spowodowane jakąś chorobą tylko tak jak powiedział lekarz, zbyt dużym nasileniem bodźców zewnętrznych na układ nerwowy.

Alex trzymamy kciuki mocno mocno

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #818568 przez ewela86
Dobry wieczór :)

alex mocno trzymam kciuki! Walecznych plemników:)

tweety wierzę że bardzo się stresujesz, całkiem to zrozumiałe bo chodzi o zdrowie Twojego malusza ale będzie wszystko dobrze :)

olka! to się najadłaś strachu, ja wpadłabym w panikę!

u nas dalej ząbki, ząbki ząbki chociaż w nocy było minimalnie lepiej. zobaczymy jak będzie dzisiaj...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #818570 przez Olga60
tysiiiak oj alergia na kota :ohmy: wiem coś o tym, bo mam i to ten zwierzak najbardziej mnie uczula. I to nie chodzi o sierść jak się potocznie mówi, ale to wydzieliny zwierząt nas uczulają , tj ślina, odchody, naskórek. Przy kocie o tyle beznadziejna jest sprawa, że kot jak sika :P nie robi tego strumieniem jak my i np psy (boszeee co ja piszę :ohmy: ) tylko na zasadzie dezodorantu psika iiiiii jak jest w domu kuweta do której to robi, przy okazji okoliczne rzeczy zostają psiknięte i tak to wszystko roznosi się po domu i rzeczach :P :P :P . Więc wcale nie musi być kontaktu ze zwierzęciem, wystarczy być w pomieszczeniu w którym przebywa. W ogóle jakaś moda powstała na posiadanie kota coś jak kiedyś na yorki :huh: . A te france wszędzie łażą, najpierw na dworze, potem po blatach w kuchni. Fuj :ohmy: nie cierpię ich :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #818574 przez Alex_87
Olka mam nadzieję, że z Weroniką wszystko będzie ok. Najważniejsze, że na eeg wyszły dobre wyniki...

Tak doszłam dzisiaj do wniosku, że moje dziecko chyba nie najada się moim mlekiem w ciągu dnia. Dzisiaj zjadła cycka i za 10 min zaczęła marudzić no nic jej nie pasowało, w końcu zaczęła się drzeć am-am-am i my mądrzy rodzice stwierdziliśmy, że może chce jeść, zjadła całego banana. Nigdy wcześniej nie oznajmiała tak że jest głodna. Zastanawiam się czy nie wprowadzić jej w ciągu dnia mm, albo może dwudaniowy obiad :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #818576 przez tysiiiak
Ja też za kotami zbytnio nie przepadam ;) U kogoś jeszcze spoko ale sama w życiu bym nie chciała.
No nic będziemy obserwować...
Pauluska nasza pediatra ma niby też specjalizację alergologa ale jak nic się nie polepszy to wezmę skierowanie do kogoś innego.

Tweety wszystko będzie dobrze :) chodź Twój stres jest zrozumiały.

Alex jak będziesz miała druga córeczkę to pomyślimy nad tym zięciem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #818582 przez paninka87
Olka! Współczuję... te nasze maleństwa są bezbronne a takie coś ich dotyka.

Tweety Twój brzuszek rewelacja... na pewno bedzie ok!

Ugotowalam na jutro zupke buraczkowa... inwencja tworcza mojej tesciowej konczy sie na rosole wiec wole sama cos upichcic zeby urozmaicic te obiady ;)

Macie jeszcze kreske na brzuchu bo u mnie jeszcze widoczna? :angry:

Podaje ktoras jogurciki babydream? Ja dzis kupilam na sprobe. Z biszkoptami jakies.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #818583 przez Daarikaa
Tweety trzymam kciuki zeby wszystko bylo dobrze!

Alex no to upojnej nocy zcze hehe;)

Olka biedne wy tak sie najadlyscie strachu

Paninka u mnie juz dawno linia zniknela, ja podaje jogurciki babydream wlasnie te biszkoptowe i sa ok.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #818584 przez vika
jestem jestem wczoraj miałam 18-stkę u chrześniaka od kilku dni chodziłam poddenerwowana bo jak Wam wcześniej pisałam nie odzywam się z połową swojego rodzeństwa...na szczęście już po i powiem szczerze,że nawet nawet było ok...kurcze a całe życie miałam taki dobry kontakt ze wszystkimi :huh: :dry:
dziś byłam u teściów więc też nie miałam kiedy...no a do południ...hmmmm do południa jak jestem z małą :unsure: :unsure: :unsure: na szczęście mój pęcherz jest w stanie dużo wytrzymać :huh: NIC ALE TO NIC nie mogę przy Tośce zrobić :huh: ręce opadają...aż czasem chce mi się płakać tak mnie potrafi wymęczyć :dry:
przewijaka to już dawno nie mamy...a przebieranie Tośki nie lada wyzwanie....jeszcze tylko z łóżka nie schodzi bo po całym trzeba ją ganiać :laugh: ale najgorsze to jak miączy...a robi to co chwilę.....jak nie może czegoś sięgnąć to zaraz ryk...wszystko jest jej...i wszędzie chce wejść :ohmy: mówię Wam 3 osoby nie dają z nią rady..
.UFFF ALE SE NA MAŁĄ PONARZEKAŁAM :huh: :dry: :angry: :laugh: :lol: :woohoo:
Olka! WSPÓŁCZUJE PRZEŻYCIA ....oby małej wszystko minęło....moja coś ostatnio cofnęła się na wadze :unsure: przez 5 dni spadło jej prawie 300 nie wiem o co chodzi :huh: :unsure:
tysiiiak a może to właśnie kurz,sierść pierze,jakaś wełna,dywany :unsure: Kinia jak była mała miała uczulenie dotykowe...tzn potrafiło ją uczulać każde paskudztwo....np.kontakt z dywanem,nowym ciuszkiem itd działo się to w chwili zwiększonej ilości alergenu czyli kontakt z sierścią skaza itd itp obyś doszła co to jest....
Alex_87 trzymam kciuki i momentami zazdraszczam :silly: choć czasem jestem przemęczona to chciała bym jeszcze jedno takie malutkie :) zawsze chciałam trójkę i gdyby nie brak kasy wolała bym teraz niż póżniej :woohoo:
tweety brzusio fajny i wydaje mi się taki malutki :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #818588 przez DannaJ
Witajcie!
Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku! Niech dzieciaczki zdrowo rosną i przynoszą dużo radości! One nam, a my im! Niech Wam się darzy w rodzinach! :)

Piszę dopiero teraz, bo od świąt, nie mogłam się zalogować.

Olka! - oby wszystko dobrze się skończyło i faktycznie było to za dużo bodźców. Moją Małą często otrzepuje - lekarz kazał obserwować, podawać wapno. Czytałam gdzieś, że dzieckiem otrzepuje gdy robi siku i czasem się to sprawdza. Mam nadzieję, że otrzepywanie nie przejdzie Jej w drgawki.

Alex - powodzenia!

Dziewczyny, które kupujecie pampersy... Na allegro jest promocja - nie wiem, czy to dobre ceny, bo u nas lecą Dady. pampers.strefamarek.allegro.pl/?/&utm_so...medium=newsletter%22

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #818590 przez vika
Olga60 gdzie masz fotkę Nataszki???
OJjjjj najlepszego dla naszych jubilatów :) :kiss: :kiss: :kiss: całuski kochani :kiss: :kiss: zdrówkai uśmiechu :lol: :woohoo: :kiss:

a i zapomniałam dodać,że laptop mi padł...(chyba za intensywnie używałam) no a na stacjonarnym to sobie mogę pomarzyć by w dzień posiedzieć :) chyba,że Tośka śpi więc nie zaglądam za często....noa tel...cały czas jakieś piosenki dla Tośki lecą też odpada :lol:
hmmmmmm mówiłyście coś o bajkach??? Tośka ogląda tylko wstęp do pierwszej miłości...resztę ma gdzieć...już jej w telewizorze na necie puszczałam wszystkie baje i tego mikiego i nic....chwile(dosłownie pół min) poświęci i dalej robi swoje ...
(czyli idzie zrobić niemożliwe i niedostępne) ciągle ale to ciągle wszystko co jej nie wolno...a jak ją odciągamy to się drze i tak w kółko :lol: :lol: :laugh: mówię Wam zabawa na 102 :ohmy: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #818596 przez Olga60
Danna z tym otrzepywaniem :laugh: po sisiu to mam ja i moje dzieci :lol: . Zawsze wiem kiedy mała zrobiła, o ile oczywiście na nią patrzę :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #818600 przez Alex_87
Hmmm Vika to ja chyba się cieszę, że moja jeszcze nie jest taka ruchliwa :D

Chociaż dzisiaj zachciało jej się wstawać...doczołgała się na tyłku do nogi od stołu(bo ona ostatnio ma nowy sposób przemieszczania się, siedzi i się przesuwa do przodu na tyłku :dry: ) i chciała się podciągnąć ale że nie miała za co się złapać więc z tą nogą pomiędzy swoimi nogami zaczęła płakać :P poza tym jej ulubione słowo to NIE, wystarczy powiedzieć przy niej nienienie a ona zaczyna kręcić głową ;)

Tweety podczytałam na kwietniówkach że zaczynasz przygodę z wielorazówkami :D

U nas przy sikaniu też Zuzka tak się strzącha :D ja nie zauważyłam tego, dopiero mama mi na to zwróciła uwagę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl