BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

11 lata 5 miesiąc temu #489664 przez Anabelle
Bo to stara zasada :P
Z chłopem źle, ale bez chłopa jeszcze gorzej ;)
Mój też jest wkurzający, narobił też troche głupot w życiu, ale najpierw się na niego nawkurzam - mam ochotę go zbić i stłuc i zmielić itd, a potem jak on się obrazi to siedze i mam ochotę się przytulić. Mimo, że działają nam Ci M na nerwy - to jednak dobrze ich mieć :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #489672 przez MoNiaaa
dobrze gadasz :) postaram sie wrzucic troche na luz moze jak przyjdzie nad ranem i uda mis ie nie spac to sie przeprosimy troche :side:

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #489684 przez Anabelle
Powodzenia Monia! :)
Ja się idę spakować na jutro - mój M wstaje o 4, wyjeżdża o 5, ja wstaję o 6 - już widzę jak się wyśpię :O

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #489687 przez lalka
Monia a jak będziesz się kładła spać to napisz mu jak bardzo go kochasz i tęsknisz....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #489746 przez joasia10015
Kurcze laseczki jaki mnie dzis ból głowy dopadł-masakra!!! Nie wiem co jest grane-czyżby pogoda???Wzięłam apap i jakos ciut przeszło ale dalej męczy ;-(((
Poza tym jesli chodzi o facetów-to temat rzeka!!!!
Dziewczyny głowy do góry-z nimi zle ale bez nich jeszcze gorzej !!!! W każdym małżenstwie sa gorsze dni,tygodni itp.Dziewczyny nie dajcie się!!!!;-))))))))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #489771 przez lania
Anabelle napisał:


Może wyrwijcie się na jakiś romantyczny weekend?


Zgadzam się, :ohmy: jakiś wypad, zmiana klimatu, miejsca, łóżka...to może być to... :ohmy:

:cheer: a jeszcze jeśli chodzi akurat o mojego męża to jak coś go gryzie, to (może głupio, ale... :blush: ) musi popiwkować, albo podrinkować tak z umiarem, ale ze mną, żeby mu się gadane włączyło...jak się uda i zacznie mówić to na drugi dzień ja kontynuuję i jakoś idzie...po pijaku zawsze powie trochę i potem wiesz z której strony ugryźć temat ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #489772 przez lalka
joasia u mnie rano tez był ból głowy...ale cud pański się stał no i sobie poszedł....rzygać aż mi się chciało..a mój mąż do mnie...to brak ruchu i świeżego powietrza!!!nie chętnie,ale muszę racje mu przyznać!!!a ja właśnie robię obiad na jutro...a jutro na ploty do przyjaciółki!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #489774 przez lalka
a jeszcze dziewczyny....tak mnie swędzi skóra..ble....gdzie niegdzie coś jakby uczulenie....myję się szarym mydłem z nanosrebrem i oliwka jonhson!!!! :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #489780 przez lania
Ja teź się strasznie drapię, ale nic nie widać :dry: :dry: :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #489784 przez lalka
lania jeżeli chodzi o piwkowanie to następny rozdział!!!otóż naszymi sąsiadami..jest przyjaciel mojego M...MAŁO TEGO..RAZEM PRACUJĄ...MAŁO TEGO SĄ RAZEM W PATROLU...więc po pracy popołudniowej zjeżdżają pod nasz dom no i w aucie sobie piwkują...i się sobie zwierzają......i tak za każdym razem jak któryś ma problem(a każda wymówka jest dobra)!!!!nie mogę tego zlikwidować w żaden sposób!!!!juz się poddałam!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #489787 przez lalka
to ja pewnie bedę musiała zmienić kosmetyki...albo iść o lekarza????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #489798 przez Anabelle
Mnie też swędzi brzuch i pępek. A teksty Twojego męża lalka zawsze mnie nieźle rozbawiają :D
Na razie nie mam wysypki więc kontynuuję pielęgnację kremem. Mam nadzieję, że nie bedzie się nasilało.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #489800 przez lalka
a nie wiesz Anabelle czy mogę wziąść wapno????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #489806 przez lania
lalka napisał:

lania jeżeli chodzi o piwkowanie to następny rozdział!!!otóż naszymi sąsiadami..jest przyjaciel mojego M...MAŁO TEGO..RAZEM PRACUJĄ...MAŁO TEGO SĄ RAZEM W PATROLU...więc po pracy popołudniowej zjeżdżają pod nasz dom no i w aucie sobie piwkują...i się sobie zwierzają......i tak za każdym razem jak któryś ma problem(a każda wymówka jest dobra)!!!!nie mogę tego zlikwidować w żaden sposób!!!!juz się poddałam!!!

Mój próbował coś takiego, przyjeżdżali z kumplami po zjeździe w szkole i pod blokiem piwkowanie...raz zeszłam po niego :blush: narobiłam mu siary :ohmy: reszta uciekła :laugh: :laugh: :laugh:

to był ostatni raz...

tak jak pisałam to działa tylko jak piwkuje ze mną, bo przy kolegach to jest "kto więcej"i szybko odpada a ze zwierzeń nici

teraz to chyba musiało by być przy gerberku, albo karmi jakimś

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #489813 przez hexia
Po pierwsze SEVILLA gratuluję magistra!!!! :kiss: :kiss: :kiss: I jako najcięższa z całego towarzystwa,wbijam się na sam początek kolejki po porady odchudzające po porodzie :woohoo: :woohoo:

Po drugie-co do tematu M,to faktycznie,mój M też jest mało wylewny...Nie mówi już wcale,że mnie kocha,że ładnie wygladam czy ,ze się stęsknił...Czasem mnie to wkurza i dołuje,ale dobrze wiem,że prędzej czy później okaże mi w gestach czy niby w formie żartu jak mu zależy i jak mnie kocha :laugh: Prawie 6lat jesteśmy razem,i znam go już dobrze...I wcale mi to teraz nie przeszkadza.Wolę takiego M skrytego i może nieśmiałego w niektórych sprawach-ale niepalącego,nie pijącego, nie włóczącego się po kumplach...Ma swoje pasje,w których go wspieram,potrafi wszystko w domu zrobić...a jak jest w pracy potrafi wysłać mi nawet 80smsów dosłownie o wszystkim!!!! Kochany jest.I moja sprawdzona rada-nie podsycać sporów o "byle gówno"...My jak działamy sobie na nerwy,to jeden warknie na drugiego...i koniec..Chwila ciszy,ja nie kontynuje (choć mam wielką ochotę wypruć wszystko),on nie kontynuuje...i rozmawiamy normalnie.Tym sposobem przez 6 lat pokłóciliśmy się tylko raz,i to na 20minut,i powiedzieliśmy,że ostatni raz.Szkoda życie na kłótnie. A nasze ostatnie figle w łóżku miały miejsce...z 2 miesiące temu??? :blush: :blush: Brak popędu i infekcja-u mnie,a u niego ciągłe zmęczenie pracą i remontem...I jakoś nie wpływa to na nasze relacje,i to jest super :laugh: :laugh:

No i zaczęłam sprzątać kuchnię!!!!Wstawiono mi już dolne szafki więc zaraz wieczorem się do nich dorwałam i posprzątałam...Kuchnia jeszcze nie skńczona na cacy ale na tyle,że można było te szafki wstawić :laugh: :laugh: Nawet nie wiecie jaka radocha!!!!!!!Wreszcie zaczyna się coś dziać w tym moim bałaganie :lol: :lol: :lol: :lol:

także MoNiaa wyluzuj,nie czepiaj się swojego M,puszczaj mimo uszu jego teksty,które Cię wkurzają,nie skupiaj się tak "na robieniu dzidziusia" tylko bardziej na Was!!!Jak naprawicie swoje relacje,to kochana gwarantuje,że dwie kreseczki na teściku zobaczysz bez zbędnego wyczekiwania :lol: :lol: :lol:

Kochajmy naszych M!!!!!!! Gdzie my lepszych chłopów dostaniemy????? (albo kto nas teraz będzie chciał hihi)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl