BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

10 lata 3 miesiąc temu #824776 przez Alex_87
Demonique ja mam Maxi Cosi Tobi, też ma 4 gwiazdki adac, jest ładny, widać, że porządnie wykonany, fajne są pasy bo się nie plączą tylko są takie usztywniane i automatycznie się chowają, zresztą pewnie widziałaś ;) My jesteśmy zadowoleni :)

u nas ostatnio z zabawek to...ładowarki, kable, przedłużacze :/ mamy w pokoju taki przenośny grzejniczek to dziś go ciągała, echh wszystko co niedozwolone...no ale polubiła też garnuszek na klocuszek i klocki :) ja układam z nich wieże a ona rozwala :D

dziś trzeci dzień bez cyca wieczorem tylko butla, zasnęła później sama w łóżeczku :) oby tak dalej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824786 przez demoniqe
dzięki za podpowiedzi. Zdecydowaliśmy sie na romera bo jest szerszy troszke

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824796 przez pauluska
A ja szukam sanek i nie mam pojęcia co wziąć ehh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824834 przez joasia10015
He,he u nas też ,,zabawki,,z tych dla dorosłych -w sensie kable,telefony,piloty,chusteczki,dekoder Polsatu...itp. ;-) A z zabawek tych prawdziwych to pianinko aaaaa i WSZYSTKIE zabawki Miłosza -uwielbia je ściągać ,przewracac i psuc :huh: :blink:
Haha dziś miałam taką frajdę z moich chłopaków że szok -oboje biegali na czworaka -najpierw Miłek gonił Mikusia ,pozniej odwrotnie ;-) Ale sie śmiali,Mikuś jak ,,stary,,aż w głos sie śmiał :lol: :lol: Aż wzięłam kamere i nagrałam -kurcze fajnie tak patrzec na swoje szkraby jak nawiązują kontakt :kiss:

Ach i dziś Miki sie dusił-niby siedział w łóżeczku z górą zabawek ...a tu nagle słyszę że se krztusi i dusi...Szok!!! Nie mogłam uwierzyc ze cos było w łóżeczku...Jak pozniej poszlam sie kąpac i znowu był w łóżeczku to zagladam do niego a skubny odkejał naklejki z pudełka na zabawki i wcinał :ohmy: Pewnie jutro bedzie naklejka w kupie :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824845 przez Daarikaa
Najlepsze zyczenia dla Karolinki i Lenki! Buziaki dla Was laseczki!

Ja dopiero skonczylam robic tort na dziadkow swieto ... :cheer: mykam do wanny i lulu, jutro zrobie zdjecie i pochwale sie moimi wypocinami :D

Kladuia z tych zabawek 18+ to najbardziej lubi piloty, przelaczniki swiatel, telefony ofkors :D i aparat, jak probuje ja nagrac to zaraz sie rozkojarza i po ptakach

Joasia hehe Miki chcial troszke klocki pozklejac ;)

u nas banana daje lzeczka, bo jak pannica sama ugryzie to odrazu pol banana

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824855 przez KarinaM
Najlepszego dla naszej kochanej Iguni z okazji swoich ukończonych 9 miesięcy.

Najlepszego również dla Oli z okazji 8 miesięcy.


U nas pierwsza pobudka na karmienie zaliczona. Ale co z tego jak zostawiła 70ml mleka ze 180ml (tu podaję wodę).
Chyba w dzień zacznę robić Jej 150ml (woda) bo Ona i tak nie wypija.
Moja pluszaki lubi ale musi mieć humor na nie.
Ostatnio muszę zakładać sliniaki bo ślina idzie litrami ale zębów nie widać poza dwoma które ma.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824862 przez sisina
Hejka :)
Nie pisalam bo jakos czasu nie miałam ale podczytuje regularnie :)

Ostatnio mam jakas nerwice nie wiem wszystko mnie wkurza wczoraj naryczalam na Fabiana i potem sie rozpłakalam i Go przytulilam i przeprosilam :dry:

Kurde dziewczyny czasami mnie to wszystko przerasta i mam dość.... :dry:

sorki ze tak smece ale tylko tu mozna sie wyzalic....
Dzis Dzien Babci a ja nie mam nic kupione i dla dziadka też nie..nawet nie wiem co kupic :unsure:

A mam pytanie napiszcie mi jak robicie ta kasze manna dla swoich maluszkow bo chce tez zrobic ale nie wiem jak :unsure: :blink:
IGUNIA rosnij duza wszystkiego najlepszego :laugh:

OLKA rowniez wszystkiego najlepszego :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824867 przez pauluska
Dziękujemy za życzenia :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824901 przez tysiiiak
Ja dziś wracam do codziennej rutyny ;) eMek po urlopie wrócił dziś do pracy :) przypomnę, że siedział w domu od świąt :P

Nocka z jedną pobudką na soczek o 3 :) Suuuuuuuper :D

KArina Kuba wypija mleczka max 180 ml a dziś rano po całonocnym niejedzeniu wypił jakieś 70 ml :dry: Teraz wcina ze mną kanapeczkę :)

Sisina każda chyba ma chwilę załamki na szczęście to mija :) :kiss:

Sto latek dla Iguni naszej 9 miesiecznyj panieńki :kiss: :kiss: :kiss: Kurcze to tyle co ciąża :D
iii sto latek dla Olci z okazji 8 miesięcy :kiss: :kiss: :kiss: to praaawie tyle co ciąża :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824922 przez pauluska
Kupiłam sanki mam nadzieję że nam posłużą :)

allegro.pl/sanki-doti-z-pchaczem-oparcie...iem-i3872091100.html

Jakiego kremu używacie na te mrozy ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824923 przez anusias22
Hej!
Ola dziekuje za zyczenia.
Ola ostatnio zawisla w hustawce do gory nogami bo jeden zaczep puscil boze ile ja strachu sie najadlam. To byly sekundy. Moja siostrzenica (6 lat) ja hustala a ja stalam obok a ty nagla bach. Na szczescie nic sie dla niej nie stalo za to Zuzia ostro sie wystraszyla bo myslala ze to jej wina i dluzej plakala niz Ola. Teraz hustawka jest schowana.
U nas jest strasznie zimno -10 do tego wiatr i snieg ze nawet na spacer wyjsc nie mozna.
A co do okresu to u mnie chyba sie zatrzymal bo ostatni mialam w listopadzie. Jak w tym miesiacu nie dostane to pojde do gina.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824936 przez tysiiiak
Pauluska ja mam krem na każdą pogodę z Babydream i jest dobry moim zdaniem :)

Sisina mam proźbę :) zmień suwaczek na jakiś z innej strony bo przez ten wyskakuje mi złośliwe oprogramowanie ;)

Anusias no to się najadłaś strachu. Dobrze, że nic się nie stało ;) Nasza huśtawka czeka na zawieszenie :huh:

Kuba właśnie tobie odpiął górny pas w krzesełku do karmienia i sobie go gryzie :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #824944 przez vika
Pauluska no niezły sprzęt wybrałaś...sanki świetne :laugh:
anusia ja chuśtawki już od dawna nie używam bo moja już by wielokrotnie z niej wyszła...na szczęscie Ola nic sobie nie zrobiła....
ja raczej nie miewam napadów złości na Tośkę bardziej na starszej się wyżywam bo ta potrafi być nieokrzesana :lol: a przy Tośce nerwy ukajam :woohoo: :side:
my jesteśmy uziemieni mąż zabronił mi wychodzić u Nas taki lud,ze ludzie kulosy łamią a sprzęty jeżdżą cały czas na zmiane :ohmy: a moż wczoraj wrócił z pracy o 22 położyliśmy się o północy to Tośka wstała i tak do 1 wojowała...dopiero jak butlę mleka dostała poszła spać mężuś przespał się godz. i do pracy na 2 ciekawe do której będzie zapier.... wkurza mnie taka praca jak jest okazja robią jak woły a zarabiają ja psy :dry: :angry: tylko Ci na stołkach u nich chapią duże pieniądze ....dodam,że spółka U.M. Tych na stołkach wynagradzają a pracownicy fizyczni zarabiają tyle co NIC i SĄ NA KAŻDE ZAWOŁANIE ...ACH żyć nie umierać bo trzeba na innych robić :angry:


Moja psita wstała przed 8 i już usnęła w łóżeczku ...ranki u Nas wyglądają tak,że mała się budzi i miączy do puki jej nie wezmę do łóżka zrobię mleczko zje i rozrabia wszystko na parapecie jest jej ..a ja sobie leżę.....po 9 wstajemy poczołga się po podłogach i po 10 wrzucam ją do łóżeczka pobawi się pomiączy wtuli w wielbłąda i księżyc (bez nich nie uśnie sama) i zasypia....w łóżeczku spędza troszkę czasu a mimo to prawie o stałych porach zasypia...:) :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824954 przez pauluska
U mnie jedyna możliwość aby wyjść się przewietrzyć to sanki i w las :D wózek chyba trzeba schować niech czeka na lepsze czasy JA CHCĘ WIOSNĘ !!!!!! Tak w ogóle szły nam 4 zęby na raz górne jedynki i dwójki jedna jedynka już jest dwójka też już prawie przebita reszty nie mogę dojrzeć bo Iga nie daje oj biedne dzieciątko wygląda na taką zmęczoną ale nie gorączkuje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824959 przez Gabi31
hejka:)

Mi też wyskakuje złośliwiec...na Google Chrome non stop, Intertnet Explorer jakoś sobie radzi :)

Iguniiiuuuu I Oluniuuuu rośnijcie duże i zdrowe!!!!!
Igunia już 9 miesięcy...ale ten czas leci...

u nas nocka wporzadku...nad ranem wzięłam Polcie do siebie do łożka a miałam już tego nie robic. Ta cwana bestyjka tak mnie sobie urobiła, ze w nocy albo nad ranem płacze do momentu kiedy nie weźmiemy jej do "dorosłego łożka", jak już się znajduje dosłownie nad nim to zasypia w locie.....
Polka tak się rozruszała, ze masakra, nie wiem czy to tydzień masażu zdziałał cuda i basen w sobotę,ale już z masowaniem robi się ciężko bo mi dosłownie ucieka...nie raczkuje ale pałza z prędkością światła...
Wczoraj nie chciało mi się isc na fitness bo lało okrutnie,wieć uwaga uwaga po raz pierwszy odpaliłam skalpel Chodakowskiej...posapałam, pojęczałam, zrobiłam całość i definitywnie stwierdzam, ze ten fitt mix na którego chodze to zwykłe podskakujki dla geriatrii :)

Joasia
- ale Ci zazdroszczę tej mega frajdy patrzenia na dwójkę szalejących dzieciaków :)

Sisina- ehhh...kazda z nas miałąachyba chwile załamania, też tak mam i ze dwa razy tez mi na Polkę zdarzyło się krzyknąć, a potem szybkie opamiętanie co ja robię i płacz....jesteśmy tylko ludzmi niestety...

Anunias- dobrze ze się nic nie stało, eh te nasze dzieciaczki potrafią niezle nastraszyć...

U nas w końcu snieg ;)...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl