BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

10 lata 3 miesiąc temu #824960 przez vika
Ufff Pauluska 4 na raz to nie ciekawie ...u mojej nie bardzo widać choć ja tez nie zaglądam za często ale widzę,że ją męczy bo nie raz jak włoży coś do buzi to aż piszczy...a ostatnio upodobała sobie gryzienie Nas po ramieniu :huh: :woohoo:
zapomniałam dodać,że jeszcze windę mamy w trakcie wymiany i 4 dni bez :huh: mieszkam na 5 piętrze i zastanawiam sie jak funkcjonują osoby które mieszkają w punktowcach bez windy :cheer: :unsure: no ja wymiękam nie dała bym rady tak dybać....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824962 przez Gabi31
Pauluska- u nas to samo...cztery górne na raz idą, mamy na razie jedną dwójkę, a co zresztą to nie wiem bo Pola nawet mi się nie da za buzię dotknąć...a jak już się uda to tak mnie gryzie dolnymi jedynkami ze kwiczę z bólu....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824971 przez anusias22
vika ta hustawka zaczepia sie na futrynie i jest do 18 kg. Do tego ma pasy. Ogolnie powinna byc bezpieczna.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824975 przez vika
Oooooo no to zmienia postać rzeczy ...kurczę całe szczęście,że nic się nie stało bo to już jest dość wysoko...ale niestety huśtawki mają to do siebie,że nie są do końca bezpieczne ... :huh: :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824983 przez ewela86
nareszcie śnieg! w końcu zrobimy użytek z sanek:) tylko trochę się waham bo jest -5, wiatru nie ma ale trochę się waham bo mała katarzy i kaszlała w nocy :huh: a chciałam iść z nią złożyć życzenia babci :dry:

jestem padnięta, bo w nocy częste pobudki przez ten katar i kaszel. chyba skorzystam z okazji że mała drzemie i też się położę :P

sisina to chyba normalne że puszczają nam czasem nerwy zwłaszcza że cały dzień same z dziećmi... mi nie raz puściły a po chwili chwila opamiętania.

pauluska sanki takie same jak te co mam tyle tylko że inny śpiworek. Ty masz lepszy bo chyba cały ocieplany a mój tylko częściowo :( no ale na prezent od mikołaja nie można narzekać... :( potem może wkleję zdjęcie ze spacerku jak uda mi się wyjść.
4 na raz - to Igusia się namęczy...

anusia o matko, a podobno bezpieczne dla dziecka te huśtawki :ohmy: dobrze że tylko na strachu się skończyło.

to się naspałam... gwiazda właśnie wstała!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #824990 przez Daarikaa
Dla Iguni naszej 9 miesiecznej slicznotki i 8 miesiecznej Pieknotki Olusi !

My dzisiaj pospalysmy do 9:30, to chyba ta pogoda dziala na Klaudien ze tak ladnie spi, zaraz klade ja na drzemke.

Dobrze ze nic sie nie stalo, niby hustawki maja zabezpieczenia i limit kilogramowy a i tak nie mozna byc ich pewnym...

Pauluska ale super furke ma Igunia :)

U nas tez widze prawa gorna edynke i juz powoli wylazi prawa gorna dwojka...

a oto nasze wypociny :)

teraz z bliska
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824997 przez Gabi31
Darika- piękny torcik, no normalnie cudo:)Ale najpiękniejsze cudo siedzi na fotelu zeberce:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824999 przez vika
Darika boski ten torcik...a te ozdóbki sama robiłaś z masy czy kupiłaś gotowe??? chyba teraz będziemy Cię męczyć o przepis i sposób robienia tego pysznego cudaśka...no ja już proszę :woohoo: :blink: KLAUDJA JAK CUDAŚNIE SIĘ PREZENTUJE :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #825006 przez vika

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #825073 przez Daarikaa
Dziekuje:)

Vika sama wszystko robilam procz biszkopta bo nie mialam czasu na pieczenie wiec kupilam gotowe krazki biszkopta a reszte sama robilam, mase cukrowa i ozdoby :)
Jak maz wroci z pracy bedziemy go kosztowac, jak bedzie dobry w smaku to napisze przepis bo nie chce wam jakiegos gniota podac:D:D maz wraca o 14 wiec juz nie moge sie doczekac co to wyszlo :) co do dziadkow to kiedys beda zalowac ze nie odwiedzaj wnuczek... :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #825105 przez sisina
Hmmm dziwne Tysiak a czemu to akurat od mojego suwaczka :unsure: :unsur

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #825111 przez tysiiiak
Sisina z tego co wyczytałam na innym wątku to właśnie suwaczki z maluchy.pl są traktowane przez google chrome jako złośliwe oprogramowanie :dry: a czemu niewiem.

Darika no cudo, rewelacja ten torcik! ja jeszcze nigdy nie robiłam żadnego tortu może kiedyś spróbuje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #825116 przez sisina
Tysiak juz zmieniłam powiedz czy juz jest ok czy nie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #825147 przez Alex_87
Heeej :)

Buziaki dla Iguli i mojej imienniczki Oli :)

darika torcik śliczny, szacun za to że sama go robiłaś :D moja siostra też lubi takie torty robić :) szkoda, że w maju rodzi bo chciałam żeby zrobiła na roczek Zuzki :)

ojj co do huśtawek to podstępne bestie :D my mamy taką stojącą, jest fajna, ale moje dziecko z 5 min w niej posiedzi, nawet takiej nie chciałam, ale teście nam kupili, w sumie to wolałabym żeby dołożyli się do spacerówki np.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #825160 przez Daarikaa
Alex no wlasnie ja teraz cwicze zeby na roczek Klaudii zrobic jakis bajkowy :)

ugotowalam zupke Klaudii, ale objadlysmy sie jajkami z chlebkiem ja bialka Klaudia zoltko i zupka musi poczekac na podwieczorek ehhe :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl