BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

10 lata 4 miesiąc temu #825521 przez KarinaM
Najlepszego dla naszych dzisiejszych solenizantek: Zuzi, Dianki i Gabrysi.

Najlepszego również dla Antosia naszego dziewięciomiesięczniaka.

My po karmieniu. Noc spokojna bez płaczu. Tylko postekiwala ale wystarczył smoczek.
Biedna Blanka. Trzymajcie się cieplutko.
Lecę jeszcze spać bo została godzinka.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #825526 przez munnecabrava
Paninka to już kolejny raz.... dziwne...Może macie coś z wodą??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #825540 przez paninka87
Wracamy od lekarza... masakra pani już spakowana do domu... pretensje ze nie poszlismy do naszego lekarza... wrr zbadała tylko Amelie... o Blance powiedziala ze nie ma szczepionki dla tak małych dzieci ze jak do 12 bedzie jeszcze wymiotowac to do lekarza. Stwierdzila ze diclofor tylko muli i poteguje wymioty. Karmic normalnie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #825583 przez Daarikaa
Dianko, Zuzanno i Gabrysiu rosnijcie zdrowo :)

Antosiu buziaki rowniez dla Ciebie! [/b]

Nocka super, pobudka na mleko dopieor o 6 i do 8:30 u mnie w lozku :) to mi sie podoba

Paninka duzo sily i cierpliwosci dla Ciebie, nie ma nic gorszegi niz choroba dziecka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #825608 przez tysiiiak
Wyspałam się! :D Kuba po zaśnięciu się nie wybudzał :) Wstał dopiero o 3 tylko żebym mu smoczka podała potem o 6 mleczko i pospał do 8 wziełam go do siebie i jeszcze zasnął i spaliśmy do 9.30 :laugh: :) aż mi głupio było :P

Paninka ale się trzymają was te wirusy wstrętne :( Zdrówka!

Sto latek dla Dianki, Zuzanki i Gabrysi :kiss: :kiss: :kiss: Rośnijcie zdrowo laseczki :D
iii sto latek dla miesiąc starszego Antosia :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #825613 przez vika
Witam :) Tosia zalicza pierwszą drzemkę a ja ogarniam mieszkanie...mężuś pracuje od nocy do nocy a ja sama na polu bitwy :angry:
właśnie wyrzuciłam kupne kaszki Brrrrr nie będę tego świństwa dawac małej ,wczoraj dałam jej na noc bo mi troszkę tego zostało i co...mała obudziła się z wielkim wrzaskiem nie wiedzieliśmy o co chodzi aż się zanosiła...jak ją wybujałam zaczeło jej się odbijać ...sama śmierdząca woń słodkości i owoców Wrrrr gdy jej się tak poodbijało wypiła rumianku i poszła spać....jeszcze tak nie płakała :cheer: :angry: a dziś z rana zostawiłam ją na łóżku i poszłam robić mleko...była daleko od brzegu i darła gazety :lol: a ja dosłownie co kilka sekund zaglądałam i co...słyszę jak woła biegnę patrze a ona czeka na brzegu i krzyczy by ją znieść na podłogę :woohoo: sprawdziłam po raz kolejny i zrobiła dokładnie to samo :woohoo: :side: oj oby zawsze była taka ostrożna :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #825658 przez sisina
Witam laseczki :)
u mnie pogoda brrr az nie chce sie z domu wychodzic

co do kaszek to tez wole Fabisiowi manne zrobic i dodac owoca niz te kupne tyle cukru :P
NAJLEPSZEGO DLA SOLENIZANTOW I SOLENIZANTEK :kiss: ROSNIJCIE DUZE

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #825698 przez joasia10015
Dziewczyny wiem ze to ostatnio pisałyście ale mam tyle na głowie ,że czytam was tak ,,skrótowo,,-prosze jesli któraś byłaby tak miła moze mi napisac raz jeszcze jak robicie te kaszki manny? Manny tak? Takie zwykłe ,błyskawiczne? Plisss,plisss bo akurat nam sie jedna z gotowców skonczyła i jak tak piszecie to moze i ja zacznę mu dawac taka ,,robioną,,z owockiem ;-) Ale teraz tak pomyślałam-to na normalnym mleku? Czy wodzie ? Bo zgłupiałam :S
Vika Tosia sprytna dziewczynka ale uważaj bardzo na nią ,bo juz nie raz czytałam że dzieci do jakięgoś tam wieku nie mają (nie wiem jak to ując fachowo)lęku wysokości -nie czują zagrożenia -tak jak psy z resztą .Tak czytałam kiedyś :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #825708 przez vika
Joasiu uważam,uważam wiem,że mimo wszystko może fiknąć,nigdy nie zostawiałam jej tak samej na dłużej to jest dosłownie kilka sekund mam dość duże łóżko zawsze nie nadążyła dać dobrego kroku a dziś :cheer:

ja kaszkę robię tak: gotuje około pól szkanki wody i wsypuje dwie łyżki manny mieszam jakieś 2 min lekko wystudzę dodaję jakiegoś owocka nap. dziś banana zgniecionego widelcem wymieszam i dodaję rozrobinego mleka tak 30ml i 4 miarki mleka wychodzi mi takie gęstsze ....Tośka zjada ze smakiem a powiem,że kaszka wychodzi bardzo słodka :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #825729 przez tweety
a domnie doszly holle. swoja droga fajny sklep w pon zamowienie a juz mam w domu. no ijestem zaskoczona skladem zero cukru, no super. nie dostanie juz sinlaka. ah no i Kacper dzisiaj tak malo je. zeby? ja juz nie wiem, kropke mamy na dziasle od sylwestra, mozliwe zeby tyle czasu sie wyrzynal jeden zab?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #825786 przez Alex_87
Tweety a Kacper da Ci zajrzeć do buzi tak dokładniej? Ja jak nie byłam pewna czy ząb to jak zasnęła przy cycku włożyłam jej palca do buzi i delikatnie przejechałam samym paznokciem po dziąsełku i zahaczyłam o twarde więc wiedziałam, że to ząbek. Nam wychodził od świąt do 16 stycznia, czyli prawie miesiąc.

Dziewczyny od kiedy zamierzacie wprowadzać mleko krowie? niby po 1 roku chyba można, ale sugerują, żeby się wstrzymać do 3 lat. bo w sumie to ono nie jest wcale takie zdrowe, lepsze jest kozie :)

Dziekujemy za życzenia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #825805 przez paninka87
Wszystkiego najlepszego dla dzisiejszych PEREŁEK :kiss:

Mysiunia ma drugą drzemkę... oj męczymy się męczymy...mleko które jej dałam o 9 strawiła jakoś a obiadek wylądował na podłodze... uzupełniamy płyny podaje to samo co ostatnio... nie byłam u lekarza rodzinnego... zadzwoniłam do ośrodka, bo jak mam tam jechać i nic się nie dowiedzieć to wole taką konsultację... jak jutro nie będzie poprawy to mamy się pojawić na kontroli ;)
Teściowa leży cały dzień.. wychodzi tylko do wc i na faję...
Mężu się odzywa, dzwonił juz parę razy... kurde też niepotrzebnie wczoraj się pokłóciliśmy ale jak widzę jego ruchy to mnie krew zalewa.
Amelia piła mleko 'prosto od krowy' chyba jak skończyła 2.5 roku.. teraz codziennie dopomina się kakao.

ewela fajne kombinezony są w coccodrillo na stronie nie ma już za bardzo wyboru pl.coccodrillo.eu/product/91205/Odziez/K...EZON/KOMBINEZON.html ale jak masz w pobliżu stacjonarny to coś wynajdziesz... jakoś super, rozmiarówkę mają zawyżoną, rozm. 80 Blance byłby teraz za duży, myśle że 74 by styknęło.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #825820 przez paninka87
Torty mojej mamuśki jak zdobędę przepis to napiszę;)
Urodzinowe Amelii


Z chrzcin:
domowy
i na bitej śmietanie

Angry birds dzieło mojej siory.. z gotowej masy :blink:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #825864 przez tweety
jaak sie ma rozmiarowka next do np h and m? jak nosimy 80 86 z h&m to jaki rozmiar z next kupowac? super ciuszki chce cos malemu zamowic

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #825902 przez Olka!
Paninka jakie fajoskie te torty :-) Zazdroszczę umiejętności :-) Ja tam jestem noga do pieczenia.

Tweety podeślij plisss link do tych kaszek, zobaczę jakie mają ceny może też zamówię, kupuję w piotrze i pawle po 16 zł

Byłyśmy dziś na spacerku, małą godzinkę, -7 u nas jest ale dużżo przyjemniej niż wczoraj, jednak to nie zmieniło faktu, że ludzie patrzyli na nas jak na jakieś dziwne zjawisko hahhah

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl