BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

11 lata 5 miesiąc temu #492787 przez sisina
Gosiu 2712 brak mi słów kochana i wiem jaki ból przechodzisz bo ja miałam to samo 4 lata temu u mojego dziecka też nie rozwijała sie głowka a praktycznie był to bezczaszkowiec byłam wtedy w 20 tygodniu ciąży i niestety musiałam urodzić tzn nie mogłam bo miałam jeszcze przy tym łożysko przodujące i bym sie wykrwawiła dlatego zrobili mi cesarke.Co ja wtedy przeszłam nikomu tego tego nie życze długo do siebie dochodziłam i dlatego jestem z Tobą całym seruszkiem :( :( :( to jest coś strasznego co my kobiety musimy przechodzic Jest mi bardzo smutno aż płakać sie chce.Obecnie jestem w ciąży ale żyje w takim strachu jak mam mieć robione USG w gabinecie .....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #492798 przez lalka
Gosiu bardzo Ci współczuję...bardzo!!!!brak mi słów...ale pamiętaj,że jesteśmy z Tobą i jesteśmy tu dla Ciebie!!!!przytulamy Cię mocno!!!!!

ciąża to powinien być najlepszy..najwspanialszy okres w życiu kobiety!!!!powinna to przeżywać w sposób nie pojęty!!!!!a dzieci powinny rodzić się zdrowe i szczęśliwa jest cała rodzina!!!!kuźwa jaki ten świat jest nie sprawiedliwy!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #492804 przez Gosia 2712
dziekuje dziewczyny za mile slowa:* ale ja chyba stracilam nadzieje ze bedzie wszystko ok...:( nie wiem czemu takie mam przeczucie ze to sie zle skonczy:(
Sisina mi ten drugi lekarz powiedzial to samo ze to jest ewidentnie bezczaszkowiec:( boje sie tego co pozniej bedzie ze dzidziusia bede musiec urodzic:( powiem wam ze najgorszemu wrogowi tego nie zycze:(

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #492806 przez lalka
właśnie sisina...ja mam wizytę 13go i cholernie się boję....bardzo!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #492807 przez sisina
Gosia 2712 bedziesz musiała go urodzic kochana :( mi go nie pokazali tylko pamiętam bo pytałam o płeć i mówili że to chłopiec był :( :( to jest straszne ja nie wiem co pisać nawet....bo wiem w jakim bólu żyjesz :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #492813 przez sisina
Lalka a ja mam 19 go ja to za każdym razem sie boje wogóle ta ciąż to jest dla mnie strach i takie przezycie ze szok ja nawet kichnąć sie boje bo mam takiego filma ze poronie albo jak siedze na kibelku i robie kupke to też ....masakra

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #492822 przez lalka
sisina ja też poroniłam..wprawdzie na początku ciązy i było to poronienie samoistne,ale strata też była!!!ja w drugim trymestrze się uspokoiłam,bo byłam święcie przekonana,że wszystko co najgorsze jest w pierwszym trymestrze,ale widać myliłam się !!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #492844 przez Kiniaczek
Hej majowe mamusie:)
U mnie termin na 9-go maja:))))))))))))))))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #492851 przez MoNiaaa
Gosia bardzo mi przykro jestesmy z toba i jesli tylko masz ochote to pisz i sie wyplakuj nam bo to naprawde pomaga :(
nie trac calkiem nadzieji moze jakies nowe informacje sie pojawia 17?moze da sie cos z tym zrobic jesczze??nie wiem co napisac bo kazda strata to najwiekszy bol jaki moze byc!!
nie boj sie porodu maluch jest maly i gdyby byla taka koniecznosc to moze chociaz nie bedziesz sie dlugo meczyla??a lepiej nic cc bo jakbys chciala to szybciej bedziecie mogli sie starac o malenstwo.

a tak swoja droga co sie dzieje ze tyle teraz poronien albo jakis wad u dzieci?????

Kiniaczek witam :)
suwaczek musisz wkleic w podpis w twoim profilu

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #492861 przez sisina
lalka ja bede spokojna dopiero po 20 tygodniu bo narazie to jest sam stres ja wiem ze w naszym stanie nie możemy sie stresowac ale ja nic za to nie moge to już siedzi we mnie.Co my musimy przechodzic....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #492876 przez JoannaL
Aż mnie zatkało po przeczytaniu tego postu. Gosiu, trzymaj się kochana, jesteśmy z Tobą :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #492878 przez lalka
witaj kiniaczek!!!!to masz ten sam termin co ja!!!!!!napisz coś o sobie..wklejaj suwaczek...i dziel sie z nami uwagami..radami....i pytaj o co tylko chcesz!!!

sisina ja też cholernie się bałam kiedy zbliżał się termin pierwszego poronienia!!!cały czas się boję,ale trzeba być dobrej myśli!!!!!Tam na górze wie co robi!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #492893 przez Gosia 2712
Najgorsze jest to ze to juz druga ciaza ta pierwsza starcilam w 6 tyg przezylam to bardzo ale sie pozbieralam i podobnie jak lalka myslalam ze wszystko minie po pierwszym trymestrze szczerze mowiac nie sadzilam ze takie cos moze sie zdarzyc nigdy nie slyszalam o tym ze dzidziusiowi moze sie czaszka nie rozwijac:( Nie raz pisalam tu na forum ze boje sie isc do lekarza bo boje sie uslyszec ze cos jest nie tak no i sie tego doczekalam:(
A najgorsze jest to ze zaczynam wierzyc w sny... Z najbilzszej rodziny tylko ja teraz jestem w ciazy i mojemu dziadkowi snila sie jakis miesiac temu jego zmarla mama (moja brababcia) siedziala na lozku i tulila male dziecko i powiedziala cos takiego "to dziecko jest moje" wystraszylam sie jak mi to babcia opowiedziala ale stwioerdzilam ze glupoty gada bo bylam u lekarza i bylo oki a teraz widze ze to ja sie mylilam:(

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #492908 przez sisina
Gosia 2712 o matko az mnie ciary przeszły nigdy nie wierzyłam w sny i jakieś tam przesady ale jednak coś w tym jest cholera.Bede trzymała kciuki za Ciebie i dasz znać jak będziesz po wizycie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #492909 przez lalka
Gosia ja tam sny interpretuję po swojemu...ale przeszły mnie ciarki jak czytałam co się śniło dziadkowi!!!!
ja w liceum byłam u wróżki i mi powiedziała,że będę miała
2 dzieci chłopca i dziewczynkę(dokładnie w takiej kolejności)więc może to durne trochę,ale ja się tego trzymam i w to wierzę..powiedziała,że będę szczęśliwa!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl