BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #491684 przez lania
lalka napisał:

tysiiiak to co dzieje się z moja twarzą to szok!!!!mąż jak wrócił dzisiaj z nocki to spytał się czy mi ktoś w nocy wpieprzył??????z dekoltu poschodziło mi....z pleców też!!!!!to moja druga i jakże inna i odmienna ciąża!!!

Ja za to słyszę, że świetnie wyglądam :blush: , że cera bez zmian i promienieje,więc wszyscy wróżą mi chłopaka ;) oby oby, ale podejrzewam,że za pięknie by było, gdyby tak wszystko po naszej myśli :silly: :silly: :silly: :silly: dlatego na przekór los da mi dziewczynkę kolejną :woohoo: a ja na przekór będę się cieszyć :silly: :silly: (chociaż liczę na Igorka :blush: )

Głowa mi przeszła i dobrze bo dziś siedzę na nocce :huh: dlatego pewnie znów jestem tu sama B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #491687 przez lania
joasia10015 napisał:

Aaa dziewczynki miałam was juz wczesniej pytac-bo jakies 2 tyg.temu jak by zaczynało mnie chorubsko brac ,poszlam do apteki i pani mi poleciła takie tabletki PRENATAL Grip Care (na bazie czosnku,dzikiej róży ,aronii,witaminy C ,cynku i wit.D3 )i naprawde po dwoch dniach czułam sie super-czy ktoras z was to moze brała???? BO w sumie nie dzwoniłam do swojego GINA po ,,pozwolenie,,i posłuchałam jej ,,rady,,-brałam po jednej tabletce dziennie (zalecane 1-2) i w sumie oprocz tego biore tylko kwas foliowy bo witamin mi nie kazal brac.Myslicie że te tabletki moga mi jakos zaszkodzic????Moze ktoras to brala i wczesniej pytała lekarza????Od jutra mam zamiar brac tylko rutinoscorbin (zapobiegawaczo na chorobę)i kwas f.,ale moze dalej pociagne ten Prenatal-hmmmm-sama nei wiem !!!!! :S :ohmy:

Ja ich nie brałam, tylko prenalen (syrop),ale słyszałam o tym twoim leku i też jest typowo dla ciężarnych, więc chyba nie ma prawa zaszkodzić maleństwu :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #491688 przez lalka
joasia o wieku to pisałam ja!!!!ja mam skończone 35 lat i grubo ponad 70 kg...bolą mnie nogi...ręce..plecy..czuję się fatalnie...jakbym zamiast ciązy poszła na emeryturę i nie miała na leki!!!a od 30 właśnie miałam najlepszy czas w swoim życiu...mam do teraz i pewnie długo będę go miała...tylko te kilogramy!!!więc ja 30 wspominam wspaniale..a nie jak coś starego!!!!a wszystkie dziewczyny tutaj są bardzo młode...
joasia ja mam juz bliżej do 40...i dlatego napisałam tą cholerną trzydziestkę!!!!ona jest dla mnie juz taka odległa!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #491690 przez lania
Lalka co do prezentu dla męża to ciężka sprawa. Mój w tym roku zażyczył sobie torbę na ramię (potrzebna mu do pracy i na uczelnię-zachciało mu się na starość studiowania),więc pewnie kupię... :woohoo: ale w pierwszy dzień swiąt mamy też rocznicę ślubu,więc jeszcze muszę myśleć...nie mogę go słuchać bo on to by chciał latawiec do jakiego powerkitingu (naoglądał się na you tube :angry: i myśli,że mu pozwolę..., a w życiu :ohmy: :ohmy: :ohmy: )
Poprzyglądaj mu się,może ma portfel zniszczony (faceci chyba nie patrzą na takie rzeczy), albo jakiś ciuch (sweter czy koszulę). Fajnie też kupować mężowi jakiś zapach, w końcu to dla nas on pachnie :silly: więc niech to robi jak należy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #491712 przez Sevilla
joasia10015 napisał:

Aaa dziewczynki miałam was juz wczesniej pytac-bo jakies 2 tyg.temu jak by zaczynało mnie chorubsko brac ,poszlam do apteki i pani mi poleciła takie tabletki PRENATAL Grip Care (na bazie czosnku,dzikiej róży ,aronii,witaminy C ,cynku i wit.D3 )i naprawde po dwoch dniach czułam sie super-czy ktoras z was to moze brała????


Ja to brałam, ale u mnie nic nie zdziałało, oprócz opustoszenia portfela. Śmiało jednak mogę polecić na każde przeciębienie syrop prenalen. Dwa dni i po choróbsku ani śladu. :)

Każdy piszę jak wygląda, a ja dziś o 5.30 wystraszyłam się własnego odbicia i do tego wyglądam jak hinduska, bo na czole wyskoczył mi czerwony kwitnący pryszcz ... poza tym dookoła wszyscy mówią, że wyglądam kwitnąco, a ja czuje się jak zdechła wiązanka ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #491723 przez lania
Sevilla napisał:

Każdy piszę jak wygląda, a ja dziś o 5.30 wystraszyłam się własnego odbicia i do tego wyglądam jak hinduska, bo na czole wyskoczył mi czerwony kwitnący pryszcz ... poza tym dookoła wszyscy mówią, że wyglądam kwitnąco, a ja czuje się jak zdechła wiązanka ...


O 5 30 to ja też straszę ;) i do tego o tej porze, obojętnie jaką mam za sobą noc czuję się właśnie jak zdechła wiązanka :silly: :silly: :silly: :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #491728 przez Sysia
Tysiiiak po 1 jaka fajna odmiana ( fotka- miniaturka) nie poznałam Cię :D ...

Kurde mi niby każdy wróży chłopaka (fajnie by było bo mąż chce a mi obojętne bo dziewczynki też są fajne :P ) ale ja wyglądam okropnie tak jak pisałam wczoraj jestem gruba,blada,wyskoczyły mi pryszcze i też przez tydzien miałam wielkiego pryszcza na srodku jak hindus ;/ wlosy okropne nie ukladaja się! usta mi pękają ! dekold czerwony ;/ o plecach nie wspone krosta na kroście ! i co wy na to tragedia ! jak więdnący wieniec a nie wiązanka :P ...

co do prezentów to na mikołaja nigdy nic nie było kupowane dopiero na gwiazdkę :) oczywiście za rok coś maleństwu kupie :D . a mojemu M na święta kupie zegarek bo chce i myślę o portwelu bo mu sie rozwala :P perfum to on ma od groma hu hu jeszcze wystarczy na nastepny rok :P .


u mnie śniegu masaeeeeeeeeeee ! i zimnooooooo ! aż się niechce wychodzić , muszę z szafy wyciągnąć i wyprać moją czapkę uszankę heheh ;] . :blush:


Dziś już mąż wraca na stałe mmmm w końcu !! trzeba będzie pobaraszkować :D:D ... chce też go wziąść 13 na badanie żeby zobaczył nasz skarb :) ciekawe jak zareaguje jak zobaczy i usłyszy serduszko :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #491736 przez lania
Sysia napisał:



Dziś już mąż wraca na stałe mmmm w końcu !! trzeba będzie pobaraszkować :D:D ...

No to będzie się działo :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #491752 przez Sevilla
Widzę, że szaleństwo się zapowiada :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #491803 przez sisina
Witam dziewczyny ja też mam dzis dobry humorek :laugh: to ze wstałam o 5 rano to pominmy ;) moj M też dzis wraca z trasy po 2 tygodniach i ciesze sie jak dzwonek :laugh: .U mnie ze skórą i twarza nic sie nie dzieje choc ostatnio słyszałam od mojej ciotki ze ciąża mi służy bo ładnie wyglądam ze buzie mam gładka i wogóle...u mnie też zima mróz i śnieg.Jak mój M zjedzie to chcemy wybrac sie nad morze pospacerowac i wypróbowac nowy zakup aparatu.Ide zrobic sobie kawke i sie ogarnąć i wymyśleć cosik na obiad może wy macie jakieś pomysły to czekam :) Miłego dzionka :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #491892 przez lalka
witam Laski w ten piękny,zimowy i śnieżny poranek!!!!!

jeżeli chodzi o cerę to wszystkie syfki mi poschodziły..są jakieś pojedyncze na cyckach!!!ja mam za to liszaj na liszaju...suchą skórę.....słoń jest bardziej atrakcyjny....jeżeli chodzi o skórę!!!!
:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

ja straszę cały dzień..bez względu na porę dnia!!!!!!w poprzedniej ciąży było ok..teraz nie!dla mnie na chwilę obecną bardziej niż na płci zależy(no chyba jak każdej matce)na tym ,żeby dzidzia była zdrowa!!!!biorąc stronę męża to dla niego chciałabym córę ,bo on płodzi synów....ale chcąc uszczęśliwić moją największą miłość życia czyli syna to chciałabym dla niego brata!!!! :P :P :P :P :P !!!!!!!

co do prezentów to mój mąż portfela nie nosi...zegarka też ...perfum ma w cholerę......A że ostatnio był niegrzeczny to nie wiem czy coś dostatnie!!! :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

on nie zdaje sobie sprawy,że nie wolno zadzierać z kobietą w ciązy!!!!

NIE MACIE POJĘCIA JAK MNIE DENERWUJE OKREŚLENIE CIĘŻARNA!!!!!! :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: Mogłabym zabić jak się tak ktoś do mnie zwraca :P :P :P :P :P :P :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #491940 przez lidianna
dziewczyny witajcie,
dawno mnie tu nie było - muszę ponadrabiać Wasze wpisy,
ale na początek pochwalę się Wam - byłam wczoraj na usg z mężem - dzidzia się ładnie pokazała - będę miała synka:-)
czyli moje przeczucia się sprawdziły, ale się cieszę:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #492003 przez JoannaL
Witajcie kochane, niestety mój laptop zakończył swój żywot. Jestem u siostry i na chwilkę postanowiłam zajrzeć i spróbuję nadrobić to co pisałyście. Poproszę M żeby odpalił mi komputer stacjonarny żebym nie robiła sobie zbyt dużych zaległości w czytaniu. Pozdrawiam brzuszki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #492016 przez tysiiiak
lidianna gratuluje synka :D i super ze juz znasz płeć :D

JoannaL moj laptop aktualnie tez jest w serwisie na szczescie moja mamusia byla tak mila uzyczyc nam swojego na ten czas :)

Sysia dziekuje za komplement :)

Ja niewiem jak wy to robicie ze tak wczesnie wstajecie, ja wstalam dzis prawie o 12 !!! Za kazdym razem jak sie budze to boje sie spojrzec na zegarek! :P

Co do prezentu dla M. to tez zawsze mam z tym problem :unsure: i w tym roku nie mam pojecia co kupic :(

mam ochote na kawke :) wiec chyba poszaleje i sobie zrobie a do tego serniczek, ktory czeka na mnie w lodowce :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #492021 przez pauluska
hej Dziewczyny :) czytam i widzę że piszecie o wyglądzie hehe ja tak zbrzydłam że szok narzekacie na pojedyncze pryszcze ja mam cała buzie spryszczoną fuuj bez makijażu wyglądam jakbym miała kolorowe łaty na buzi tyję czuję się jako kobieta fatalnie chyba coś w tym jest że córcia odbiera urodę mamuśce :D A co do ruchów poczułam pierwsze 28.11 od poniedziałku czułam słabiej i już chciałam do lekarza dzwonić i chyba malutka zrozumiała że się zamartwiam i dała wczoraj półgodzinny popis i to jaki że trzymam rękę na brzuchu a tu czuję jak mnie wypchnęła mówię do M dawaj szybko rękę on położył i malutka go kopać zaczęła uczucie niesamowite i tak przed dobre pół godziny. Jestem zszokowana że tak wcześnie czuję ruchy w pierwszej ciąży ale to oznacza że mogę urodzić wcześniej bo jak wspominałam termin to tylko wg USG mam wyliczony nie wg okresu, więc Wy się nie martwcie o swoje maluszki jeszcze trochę i Wy będziecie się cieszyć bo mi na sama myśl łzy napływają do oczu z radości i buzia się śmieje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl