BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

10 lata 1 miesiąc temu #860515 przez Kiniaczek
Daarikaa tak mu się wytarły od spania na bokach :D :P :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860516 przez Daarikaa
Olga no no az mi slinka poleciala :)

Kiniaczek no to bardzo ladnie mu sie wytarly :D:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860520 przez Olga60
Daarikaa ależ CUDO zmajstrowałaś :cheer: :ohmy: jakie kolory, piękny torcik :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860522 przez Alex_87

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Darika no piękny jest ten tort :ohmy: aż się zastanawiam co zrobisz na roczek dla Klaudii :)

Dziewczyny obcinałyście już włoski dzieciakom? Bo u nas jest taki przesąd, że dopiero po roczku można, u Was też? ;) jak nadejdzie 22 maja to pierwsze co zrobię przytne Zuzce grzywke haha

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860523 przez Olga60
Alex Natasza miała obcinane nożyczkami jakieś 4 m-ce temu, jakie znowu przesądy :lol: :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860524 przez vika
Łooooojjjjj teraz Was wszystkie nadrobić nie lada wyczyn ;)
Chłopaki są Boskie co jeden to ładniejszy ;)
Creatura potrawka ze śledzia na rzadko ....śmietany dodajesz do smaku i zabielenia ;)
Olga jak tylko napisałaś o tym dorszu tak cały czas za mną chodzi...chyba musisz mi podać przepis bo brzmi przepysznie... :P myślisz,że z miruna danie wyjdzie??? choć warzywa mialam to mi mąż do sosu porwał :laugh: no i u nas było urozmaicone spagetti z warzywami :laugh: pycha :lol:
Tośka przeszła dzis samą siebie wstała po 6 zdrzemnęła się godz między 9-10 i do tej pory ani myślała o spaniu ....jedzenie też dzisiaj beeeee....mleko kaszka i kanapki ale za to aż trzy wcieła z serem i szyneczką :ohmy:
Darika Torcik jest świetny ;)
Alex u Nas nie ma co obcinać ;) ale też jest taki przesąd...i Kini obcinałam dopiero po roczku :lol: Ach niby nie jestem przesądna ale jeśli przesąd dotyczy dzieci to dmucham na zimno...
No a ja troszkę zrobilam przemeblowanie w pokoju B) B) B) ale tak jakoś inaczej się zrobilo :woohoo:
mój dzieć ledwo łazi :ohmy: obija się i Nas :ohmy: ale będziemy mieć spokojny wieczór :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860526 przez Azja
Alex u nas tez taki przesad z włosami, niby nie wierze w to, ale nie pozwalam Jaskowi włosków podciac, choc M sie czai, ostatnio jak z nim został, to podciał mu troche przy uszach,a teraz na grzywke sie czai :silly:

Vika Twoja Tosia to i z charakteru i co do spania to jak moj Mlody, tez wstał dzis o 6, mial jedna drzemke w podobnej godzinie i własnie nie dawno usnał bo juz oczy mu sie same zamykały, ale w miedzy czasie, non stop na pełnych obrotach :laugh:

dziewczyny ale pysznosci serwujecie, az slinka cieknie, :) Darika torcik super, ja lubie piec torty ale nie lubie dekorowac, ale chyba podpatrze cos od Ciebie i trzeba bedzie Jaskowi na roczek cos wymyslec :)

straszne rzeczy piszecie z tymi włamaniami, zawsze chciałam mieszkac w domu, ale jak to czytam to chyba sie ciesze ze mieszkam w bloku poki co, choc złodzieje coraz bardziej cwani, wiec wszedzie moga przyjsc :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860529 przez paninka87
Hello moje piękne!!!
Witam kwietnióweczki i kwietniówiąteczka :P ahh ja też kwietniowa chciałam kwietniówiątko a wyszło majówiątko :P

Ja od rana fryzjer kosmetyczka zakupy hehe zaszalałam ale samopoczucie od razu lepsze;)
Potem wypad na dwor kolezanka zaprosila mnie na kawke dziewczyny nasze sie pobawily. Tamta juz chodzi a Blania za nia po czworakach.
Nie widzialam ich okolo 2 tyg a tak sie zmieniła ta jej Haniutka tez majowa.

U nas tez przesad z obcinaniem.

Napisze pozniej bo wpada siora z Jasiem i trzeba sie ogarnac.

Tort cudny. Amelka uwielbiala mamonki (tak mowila na biedronki)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860533 przez vika
Azja Tośka już śpi :lol: padała przy mnie jak pisalam posta mąż ją wykąpał mleko pila juz na śpiocha :lol: :lol: Uffff jak fajnie....
nawet okna dziś myła ze mną ...pokoj wysmarowala swoimi chusteczkami :ohmy: a jak skubana sprząta myślalam,że padnę ...czekałam aż splunie i jeszcze raz przetrze :lol: :lol: :lol:
Olga jak czyścisz swoje krzesełko??? ja kużwa se jasne zamowiłam :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: nie wiem po jaki grzyb....nie chce za często prac a patrzeć już na to krzesło nie mogę....czy wasze dzieci tez tak brudzą????? mojej to ciągle żarcie ucieka przez palce :ohmy: :ohmy: :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860537 przez Olga60
Vika ja mam brązowe, polarek już zdjęty, materiał łatwy w utrzymaniu czystości, na mokro przecieram

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860541 przez Kiniaczek
Vika ja też mam białe... :unsure: tyle że w miare łatwe w utrzymaniu...ale szorować musze codziennie:P Raz na dwa dni przejade sprayem dezynfekującym a tak na mokro przecieram

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860546 przez Anabelle
Kiniaczek napisał:

Anabelle
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Sevila - ja mam generalnie skłonności do omdleń, choć nigdy sie nigdzie nie przyznaje bo sie na mnie patrza jak na wydmuszkę, żeby nie rozbić. Czekam i czekam, to na silny ból, to na krwawienie i nic. Usg miałam robione dowcipnie i przez brzuch. Dowcipnie bez rąk pod pośladkami i z rękami. Z nabranym powietrzem do brzucha i bez... Mąż jedzie do miasta na 2-3h a ja już mam wizję, że dostane boleści jak nie bedzie auta i jego.
W ogóle mam jakieś napady paniki. Nie posądzałam siebie o coś takiego :)

Alex - myśmy przycinali Antkowi włosy nad uszami, bo mu wchodziły do uszu i go gilgały :)

Jutro mam w planach wyjazd do moich rodziców plus urodziny pradziadka Antka.
Szybciej dzień zleci.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860548 przez Kiniaczek
Anabelle
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860549 przez Sevilla
Bella mam nadzieję, że dla Ciebie skończy się to wszystko pomyślnie. Rozumiem Twoje lęki, bo nie raz ja je przeżywałam. To chyba normalne w niepewnych sytuacjach.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860553 przez vika
Olga ja polarek też już dawno zdjęłam ale ten material niby się zapiera ale szlag mnie trafia przy czyszczeniu....za każdym razem trzeba mocno zwilżyc i trzeć :ohmy:
Kiniaczek no Twoje krzeselko na pewno jest latwiejsze w utrzymaniu czystości ja mam kolor capucino ale materiałowe :ohmy:...i te s :ohmy: elki tez wiecznie ufajdane :ohmy:
jak ja nie lubie tego krzesełka :ohmy:
Bella to zrozumiałe,że miewasz lęki w twojej niepewniej sytuacji każda by miała.
Ja kilka razy dziennie miewam lęki a w Twojej sytuacji chyba bym zwariowala ...ta niepewność ...Musisz wytrzymac :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl