BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

10 lata 1 miesiąc temu #860767 przez Kiniaczek
Linda przepraszam źle zrozumialam ;) Kochana u mnie pobudek czasami jest 10 anawet i wiecej. Mleko daje wtedy jk oblicze że reczywiscie moze być juz głodny... Budzi się z płaczem...czasem smoczek pomoże ale różnie bywa... Dziś noc masakryczna :huh: :huh: :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860769 przez Kiniaczek
Antuan przepiekny
Fabianek rozkoszny

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #860777 przez agat
demoniqe napisał:

agat a w którą stronę te 80 km? ja w stronę Białegostoku, ale 120 :)

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Antoś Moni słodziutki jak zawsze :* A Fabiś jaki czarnooki, będzie łamał serca niewiast :)

Dziwnie mi rano bez dziecka, on bryka u teściów a mnie trochę suszy po wczorajszym wypadzie na miasto.

Miało być pogorszenie pogody a śliczne słonko zagląda przez okno :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860779 przez Anabelle
Matko noc fatalna -.-
Milion pobudek, plus przerwa w spaniu -.-

A dzisiaj jedziemy na urodziny pradziadka Antka.

Mnie coś pobolewa podbrzusze troszkę. Wróciły bardzo delikatne plamienia, ale w sumie tylko tyle.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860782 przez tysiiiak
Antoś słodziaczek :) uśmiech pierwsza klasa :D :laugh: :kiss:
Fabiś się zmienił strasznie :) PRzystojniacha :kiss: :)

U nas nocka super :) jedna pobudka na smoka i spaliśmy do 8.30 :)
Brzuch mnie zaczyna pobolewać :dry: Jutro @ ma przyjść :( :dry:
Alex jak u Ciebie ? ;) W zeszłym msc-u miałyśmy razem @ tylko Ty masz chyba dłuższe cykle niż 28 nie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #860787 przez Alex_87
Tysiak ja ostatnie dwa cykle miałam po 31 dni, więc twardo czekam do czwartku hihi nie dam się :P swoją drogą dobrą masz pamięć :lol:

Mama mi zabrała dziecko na górę, mąż odsypia nockę, nudzi mi się jakoś :S pomalowałam pazurki ale jakoś mi się nie spodobały i zmyłam...mądre to? :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860791 przez anusias22
Witam Majoweczki i Kwietnioweczki!!!
U nas nocka w miare, przebudzila sie o 4:40 wypila mleczko i wstala az o 5: 30!!!!!!!!! A zasnela o 20:20.
Wczoraj Ola kolejny raz spadla mi z lozka ale tym razem nabila sobie guza. Musze zaczac klasc koldre na podloge przy lozku podczas jej snu to bedzie miala miekke ladowanie bo w swoim lozeczku za chiny ludowe niechce spac.
Ostatnio goraczkowala mi przez 2 dni myslalam ze to trzydniowka bo miala troche pryszczykow na brzuszku ale wyszly tez 3 zabki na raz. Teraz ma juz 6.
Azja ja jestem ze wschodu a dokladnie to z podlasia.
A co do wlaman to tydzien temu w niedziele wlamali sie do mojej sasiadki z dolu. Nie bylo jej godzine od 14 do 15 ukradl dekoder 300 zl kurtke skorzana i pierscionek zloty. A ksiadz na ogloszeniach ostrzegal bo od nowego roku bylo juz 8 wlaman.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860796 przez munnecabrava
u nas leniwy poranek ;)jeszcze się z łóżka nie wygramoliliśmy ;P


Wczoraj caly dzień poza domem ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860799 przez anek
Matusiu ale u nas ruch....super!

Anabell oby wszystko rozwązało sie w najlepszy dla Ciebie sposób. :kiss:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Vika brzusiu juz sporawy, ale jakie nogi chudziutkie!fajnie, fajnie!

Suzi Mikus sliczny chłopczyk,fajny irokezik na ost zdj.:)

Antoś słodziutki, a Fabis zmienił sie baaardzo, taki "doroslejszy"sie zrobil ;)

i juz zapomniałam co miałam napisac....

U nas nocka spoko.spanie do 7:30.Chyba pierwszy raz Lena tak "długo" spała :)
Ostatnio zauwazyłam ze dluzej spi rano ale przez to mam poprzestawiany plan bo idzie pozniej spac na drzemke, akurat godz przed obiadkiem i jakos nie mozemy sie zgrac z tym.Musze pomyslec nad jedna drzemka tylko niewiem czy przed obiadem czy po.Jak u Was jest to rozplanowane??
Ostatnio Lena spi po 2-2,5 godz a druga drzemka 1godz.

Mąz poszedł z łepkami na spacer a ja "gotuje"obiad :silly: czytaj :pije kawke, oglądam DDTV i oczywiscie ZP :lol: :lol:

aaa jeszcze miałam zapytac ...Tysiiak Ty tez duzo cwiczysz z Chodakowską, jak tam efekty?

Azja ja jestem ze wschodu a dokładnie
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


cos miałam jeszcze napisac....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860805 przez anek
Alex ja mam to samo z pazurkami, szczególnie jak strezle sobie jakis róz a pozniej mysle"i do czego to bedzie mi pasowac":) ostatnio mam faze na paznokcie w cielistych odcieniach, jakies beze delikatne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #860807 przez vika
Suzi owszem jak się najem brzuch mam jeszcze raz większy ale bardziej idzie mi w szerz :laugh:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Anekmoje nóżki już przybraly w obwodzie....moje ulubione leginsy już mnie lekko cisną :ohmy: :ohmy: :ohmy: bo nie mają za dużo laykry
Monia Antoś słodki i jaki wesolutki :laugh:
Sisina Fabiś uroczy ... :kiss: :kiss:
wczorajszych zdjęć nie widzę...nie wiem dlaczego ale wyświetla mi się tylko szary długi pas :ohmy: :ohmy: :ohmy: nie widze tu i na innych forach ...no ale mężuś mi wczoraj dysk czyścił więc mój notebok musial się z tym przespać :blink: :laugh:
Oj dziewczyny tez bym się chciała tak ponudzić bez dziecka :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: u Nas nie ma nikogo kto by nam ją zabral choć na chwilkę :ohmy:
U nas nocka tradycyjnie cała przespana do 6...tzn o 5 Tośka sobie usiadla posiedziała...tata się zlitował dal jej pić i mala zdrzemla sie jeszcze godz ...rano wojna bo mleka nie chciala wypić :ohmy: :ohmy: :ohmy: potem zjadła dwie kanapiki i właśnie padla w łóżeczku :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #860808 przez Dave
Witam się i ja;)

Wczoraj miałam poklikać, ale forum się zbuntowało i nie chciało działać, a jakoś z tel nie miałam chęci pisać.

Za nami nocka też z pobudkami - standard. Chociaż przeszliśmy juz na jedno tankowanie mleka w to ogrrrmony sukces.

Vika - super brzusio :lol:

MOja @ też zagineła, ale w sumie to i tak się dziwię, że ostatnio była jak szwajcarska po 28 dniach. Nigdy w życiu tak nie miałam, a juz w szczególność po porodzie. No więc się jej przypomniało, żę o na nie z tych punktualnych i gdzieś sobie poszła :cheer:

Mateon udał się na drzemkę. Ostatnio znów tylko jedną w dzień zalicza.

Dobra lecę wykorzystać czas. Maja ogląda Epokę Lodowcową (sama bym chętnie poparzyła, ale nie mam czasu), lecę coś działać.

Ciao :kiss:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860815 przez tysiiiak
Anek jakieś tam malutkie efekty widzę ale ja z Ewką ćwicze dopiero ponad tydzień a mierzyć ponownie zamierzam się dopiero po miesiącu więc wtedy będzie coś wiadomo :)

Uciekam Kubę położyć :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860820 przez anek
Vika brzuszek i tak jest spory jak na ten miesiąc. U mnie z jednym i drugim dzieckiem w 3msc miałam wklęsly brzuch bo wymiotowałam .Wogole do 3msc to chudłam z 3-4kg a dopiero od 4msc zaczelam przybierac.Brzuch dopiero zaczał sie zaokraglac ok 5msc takze taki jak Twoj mialam ok 6-7msc. :laugh:

Tyssiak cos wydawało mi sie ze dluzej cwiczysz z Ewką.Ja cwicze,cwicze pozniej praca, dzieci jakos nie mam czasu i wracam dalej do formy wyjsciowej.I tak jest wkolko. Zazdroszcze Demonigue samozaparcia w cwiczeniach a juz o diecie nie wspomne ;) .

Ciekawe jak tam Pauluska...jak podróz minela.

oooo idzie rodzinka ze spaceru.Młoda spi wiec zostanie jeszcze na tarasie.

Miłej niedzieli .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860822 przez Alex_87
Anek ja za to nie przywiązuje jakoś uwagi czy lakier mi pasuje do reszty :) w zależności od nastroju mam albo cieliste/beżowe kolory albo kolorowe. Dzisiaj pomalowałam na mój ulubiony kolor no ale coś mi nie pasowało :huh: a jak nie mam pomalowanych to zaraz albo obgryze, albo mi się zadrze :S

Vika to obżarstwo powinno minąć za jakiś czas, pewnie po I trymestrze :) poza tym ja nadal nie widzę u Ciebie tych mega chudych nóg :P jak dla mnie wyglądasz jak normalna zgrabna kobitka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl